reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Hej.troche sie tutaj rozkreca!!!bardzo sie ciesze!!!
Marta-ja z przyjemnoscia zajme sie Majeczka!!!Moj P ma wolne wiec spoko!!
Sylwia-jesli tobie nadal pasuje to wpadniemy jutro na kawke,Agaam sie zabierze znami!!
Agaam-dzieki za kawke!!Oj jak fajnie jest z kims wypic poranna kawke!!!

Dobra,uciekam obiadek szykowac bo zaraz mezulek nadejdzie!!aha na farme tez z checia pojade!!Ola juz sie cieszy!!Mam nadzieje ze Agaam nas pomiesci w samochodzie-kochana jestes!!
 
czesc co za pogoda pranko juz zrobione obiadek juz skonsumowany teraz tylko odpoczywac
Agnieszka napisz cos wiecej o tym kremie bo mi by sie przydal tzn Wiki
Sylwia super ze Marcelkowi sie podobalo ja jeszcze nie bralam Wiki do Kina a juz najwyzsza pora bo to frajda
 
heeeeeeej kobietki:)
Ja zmeczona ,jak to zawsze ostatnio bywa wieczorem:(
Maly spi ,ale mala nie i pewno predko nie pojdzie ,bo wyspala sie popoludniu:(
MARTA- ja niestety nikogo nie znam...sami bysmy chetnie taka osobe czasem "zatrudnili" i wyskoczyli na kolacje lub do kina:( Ja rowniez Majeczka sie zaopiekowac moge z mila checia ..tyle ze do mnie masz hektar:((
RENUSKA - mailam juz dawno pisac..wiesz ja Nati oduczylam juz jedzenia mleka nocami:)) a ter kurde znow jej cos sie pochrzanilo i wola!!!:((( chyba jej sie wydaje ,ze jest mala jak Eryk!!!
ASIUNIA- fajnie macie tam u was z dziewczynami bo wsz tak blisko siebie mieszkacie:))))
AGNIESZKA UK -my lecimy do Pl ale dop za 2 miesiace:(( a co to za krem??
Zmykam bo jesz mam pare rzeczy do zrobienia:)
milego wieczorku
 
Nareszcie chwila opdoczynku .Padam na twarz a jeszcze trzeba sie umyc .Pieklam dzis ciasto ,bo juz od dawna za mna chodzilo i jak juz sie pieklo to zapomnialam sobie o nim ,ale na szczescie jest tylko mocno "przyzlocone" z wierzchu .
Mimo iz mowilam w przychodni zeby nie przysylali juz wiecej listow na szczepienie Jasminy to nadal to robia .A ostatnio przyslali zeby zaszczepic Dominika .Pomyslalam sobie ze maja straszny balagan i dzieci im sie pomylily :-D,ale widze teraz ze to jednak o Dominika chodzilo :-D.
Marta - bardzo chetnie mozemy sie umowic i razem pojdziemy przebic uszy naszym ksiezniczkom .A jak beda grzeczne to moze jeszcze kawke gdzies zaliczymy ?
Graziul - wiem o co chodzi .Moj Domin zacza wkladac palce do buzi :crazy: az kiedys dostal po lapach za to ,tak mnie to irytuje :zawstydzona/y::crazy:.
 
czesc kobietki co za pogoda dobrze ze pranko wczoraj sobie zrobilam
Renuska Marta a gdzie bedziecie przebijac uszy swoim gwiazdom i jaka jest tego cena bo ja to bym tez Natalce przebila im wczesniej tym lepiej
Marta do mnie masz za daleko ale tez bym sie z checia Majeczka zajeła :))
 
Czesc

U nas po staremu. Nic ciekawego sie nie dzieje oprocz tego, ze po raz pierwszy bylysmy wczoraj z Lenka w przedszkolu, razem, na krotko, zeby sie przyzwyczaila. W poniedzialek znowu idziemy. Podobalo jej sie tam bardzo, zjadla tam nawet obiadek i bawila sie z dziecmi. Mam nadzieje, ze bedzie chciala tam sama zostawac. Wczoraj puscili nas wczesniej z pracy, bo na miescie robilo sie nieciekawie, nie jezdzily autobusy etc, wiec sie wyspalam porzadnie. Mam nadzieje, ze dzisiaj nie bedzie juz takiej paniki, bo boje sie z pracy wracac po nocy.

Widze, ze wszystkie przebijacie swoim dziewczynkom uszy. Ja tez chcialam, ale po tym jak sasiadki mala zjadla jednego kolczyka, a drugiego tak szarpala, ze az naderwala sobie uszko byla cala we krwi, dalam sobie na wstrzymanie. Bedzie wieksza i bedzie chciala to przebijemy.

Marta - ja tez nikogo nie znam. normalnie to mi sasiadka zostaje i moze by tobie tez zostala, ale jest teraz na dluzszym urlopie w PL.

Kurcze tez bym sie wybrala z Wami na ta farme, ale jakos nie moge sie zebrac... :-(
 
Hej dziewczyny
U mnie ciagle coś,dzisiaj pogoda nie zaciekawa to siedzimy w domku;)Powiem wam ze jak jest taka pogoda to najchetniej bym spedziła pod kołderką;)
Agnieszka uk Ja kupowałm tutaj tylko ze na ebay maść dermatix rewelacja,Wiem ze to niedobra metoda kupować tego z internetu ale mozesz zapytac roksanne to tez Ci poleci:tak:
Marta Kurcze znam jedna dziewczyne co jest tutaj childmader-ką,nawet kiedyś z nami pisała nazywa sie Kasia:tak:i z tego co pamietam to duzo nie brała.
Jezeli chodzi o farmę to mi by pasowało tak po 12.00
 
Hejka czas na mnie aby sie odezwac:)
Pogoda do d.... ,ale coz takie jest zycie!!!!!
Mam do sprzedazy wozek Mamas&Papas 3 funkcyjny wiec jak ktoras chetna to polecam!!!!
Nic uciekam kolejna kawe wypic i obiecalam dzis ze zrobie pizze na obiad pa!!!
 
reklama
siemka dziewczyny co do wyjazdu na farmę-AUTOBUS 737 WYJAZD 12 SIERPNIA O 12.40 JEDZIE SIĘ OK. 35-40 MIN LICZBA PRZESTANKÓW DO WYSIADANIA 23 WIĘCEJ DAM JUTRO, dzisiaj nic nie skrobnę bo CHOLERNIE BOLĄ MNIE ZĘBY I JESTEM ZŁA WRRRRRRRR:0
 
Do góry