reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

siema dziewczyny jak tam dzionek zleciał teras wymyśliliśmy z H że porzejedziemy sie wieczorkiem do ristorante .do Ambrozji ma być muzyka to troszke sie od luzujemy a co nam się też należy a tam bardzo przyjemnie... natalka ukompciana mleczko wypije i pójdzie spać:-):-)zostanie z siostrzenicą... to moge być spokojna.....:-D:-):-) buziaki dla was lece małą uszykować do snu i musze się szykować sama siebie.:tak:
 
reklama
Czesc:-)
Przedewszystkim Bardzo...i to bardzooo........dziekuje Wam kochane za życzonka:-):-)te forumowe,facebookowe i telefoniczne:********************************************************************
Dzionek zleciał chodz bardzo pracowicie,przyznam ze ostatnio zaczynam odczuwać tempo mojego zycia .A jednak babeczka w 4 miesiącu potrzebuje troche odpoczynku;-)
Dzisiaj miałm niespodziewaną kinder party urodzinową,bo przyjechało 4 znajomych a 7 dzieci:-D:-D:-D
Wybaczcie dziewczynki wszystko naspokojnie popisze wam we wtorek buziolki i miłego weekendu
Acha ja tez chetna na farme tylko tak po 12.00 ,bo niestety pracuje:-(
 
Witam sobotnio:-)
Nic nie piszecie znow...ale coz sie dziwic ,szaro buro za oknami wiec i nastroj do pisania pewno nie najlepszy:-(
ja sie tez tylko zamelduje :-D Nocka byla kiepska ,bo wstawalam chyba z 7 razy:szok: a wszystko dzieki Nati ,bo wolala mleko kilka razy:angry: przy okazji budzac malego:angry:
Ach...zla jestem ,kurde 3 latka prawie a wciaz wola mleko w nocy:baffled:
jakos mimo wsz nie najgorzej sie czuje ,kawe zaliczylam i bede chyba potrzebowala drugiej bo dzis mnie czeka troche papierkowej roboty:baffled:
EMILKA- i jak sie wypadzik udal:confused:poszaleli:confused::-D
WERKAIMIREK - jeju takie pysznosci upieklas...az slinka leci:tak: ja niestety moge sobie tylko pomarzyc ,bo jakbym zaczela paczuszki wcinac to bym sama sie w jednego zmienila:-D tak ,chodze do polskiej fryzjerki juz od dawna:tak:
JSTYSIAK - wiadomo -kochana ,ze ter bedzie ciezszy okres przed Toba ,bo ciezaroweczki sie szybciej mecza itp...ale to tylko chwile potrwa:tak: ani sie obejrzysz,dzidzia bedzie z nami a TY znow w pelni sil witalnych- jak zawsze:tak::-D
 
witam w ten szary poranek :crazy:
Graziul - ja jak Dominik mial pol roku to przestalam go karmic w nocy bo stwierdzilam ze nie mam sil wstawac o 2 godz.i robic mu butle .Dawalam mu zamiast mleka wode ,i sie oduczyl .Niestety Twoja Natakla jet juz za duza zeby pojsc na cos takiego :-D.
Emilka - super ze macie z kim zostawic mala i wysc sobie poszalec .My za trzy dni mamy rocznice i co z tego ?Nic:-D G.do pracy na noc ,a ja (jak zawsze :zawstydzona/y::sorry:) przygarne kropka i bedziemy sobie spac .A Ty swojej Natalce przebijalas uszy u kosmetyczki M&M czy cos takiego ?
Jstysiak - zwolnij ,zwolnij kochana .Babeczka w ciazy musi sie oszczedzac ,bo pozniej to nie ma zmiluj sie i jeszcze sie narobisz przy dwojce dzieciaczkow.
Ech co tu dzisiaj robic .Niechetnie ,ale pewnie przykleimy sie do naszych panow i pojedziemy z nimi na kulki ,byleby tylko sie rozerwac i wyjsc z domu :-D.
 
witam co nic nie piszecie laski ... ale pogoda:szok::szok::szok:co tu robić my też może na kulki się wybierzemy obiadek się gotuje ,Natalka śpi ,wstanie to może gdzieś wyskoczymy .......z ran byliśmy na karbucie i kupiliśmy siodełko do roweru natalce i jak bendzie pogoda to zbieramy się na rowery :-):-):tak:
RENUSNAno dobrze jest mieć kogoś żeby zostawić dzieci ,bo nam też się należy :tak::-D my kochaniutkka za 2 dni mamy rocznice ślubu ..ale może zrobie małą niespodziakne mężowi jakiś torcik może jak zasłuży :-D:-D:-Da małej przebijałam uszy u polskiej kosmetyczki w centrum:tak:
Pisać laski :tak::-);-);-)oki lece obiad kończyć i się podszykować troszkę :-):-):-)
 
witam, ostatnio sie nieodzywalam ,bo robię w domciu maly remoncik, widzę po forum że nawet jest nas sporo na ten wypad na farmę -fajnie
marta1979,doris78,sylwiam,graziul,agaam, justysiak -acha dziewczyny a tak o której mniej więcej w ten piątek tzn, 12 sierpnia w piątek?
acha sylwia.m ty chyba tam bylaś co? pozdrawiam

acha ponawiam ofertę : mam ciuszki w przedziałach 0-3, 3-6,6-12,12-18 jest ich sporo, bo 2 wory hheheheheheheh
 
reklama
Do góry