reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej!!!!!
Ale był dzis piekny dzien!!!!Ja mam chwilke dka siebie,Ola bryka na dworze a moj P poszedl z filipkiem jej pilnowac!Ale zaraz wołam do domu bo czas na kąpiel!!!Jutro jedziemy na zdjecie szwów wiec dzien nam zleci w szpitalu,choc mam nadzieje ze szybko pójdzie!!!
Emilka-dzieki za kawke,bylo bardzo milo!!!!
Graziul,M0....,Agnieszka-miło bylo was poznac!!!Dzieciaczki macie super!!!
Sylwia,doris-udanego i słonecznego weekendu wam życze!!
Agaam-mam nadzieje ze histeria Vicki nie trwała długo???
Dobra uciekam wolac moje urwisy!!!
papa
 
reklama
Hej:)

Ja już jedną sztukę mojego potomstwa właśnie położyłam spać, druga je kolację i zaraz też pójdzie. Muszę wreszcie wziąć się za pakowanie. Narazie przygotowałam tylko rzeczy dla dzieci i chyba trochę przesadziłam z ilością:sorry: Kurde, ja naprawdę nie umiem się pakować. Jestem panikara i obawiam się że akurat wtedy jak ja będę miała mało rzeczy to oni wyturlają się w błocie albo obrzygają albo co innego:-D
Dzisiaj popołudniu Marcel bawił się na dworzu, zaraz zbiegły się okoliczne dzieci i wszyscy bawili się u nas w ogródku. Ani się obejrzałam a wszyscy byli u nas w domu:szok: rozsiedli się i oglądali bajki po polsku:-D a Marcel się przed nimi popisywał. Nie wiedziałam jak się ich pozbyć:wściekła/y:

Emilka ja też jeszcze raz dziękuję za kawkę. Super macie to mieszkanko teraz:tak:
Żaneta super dzielną masz córcie:-)
Kasia8118 a mi nie życzysz słonka i relaksu:-D
Asiunia powodzenia jutro. Do ściągnięcia szwów też Olę uśpią? bo to chyba mało przyjemne i może panikować:eek:
WerkaiMirek a nam kiedy się pokażesz??;-) Graziul tak zachwalała że fajna z Ciebie babka to my też chcemy Cię poznać:-)
Nika i co postanowiłaś z pieluszkami małej?
Renuska i jak Dominik? Biegunka minęła?
 
Sylwia.m Ty to masz słoneczko i relaks na ogródku to po co Ci jeszcze na wyjazd haha.A tak na serio to specjalnie weszłam teraz żeby poprawic mojego poprzedniego posta ale oczywiście się spózniłam.
No mój Krystian tez wybierał się Do Marcela po spotkaniu u Emilki.Pewnie Marcel mu wspomniał ze zaprasza znajomych na bajki.

Asiunia powodzenia jutro oby nie bolało.
 
czolem
Kasia zapytam i dam znac
Asiunia oby szybko i bezbolenie minal wam jutro ten dzien Ola napewno bedzie dzielna
Sylwia pogoda napewno wam dopisze trzymam kciuki
a ja jutro na miasto zmykam i caly dzionek zleci mi szybciutko rowniez oki spadam kobietki bo nie wiem co komu pisac bo brak podgladu
 
SYLWIA-ja sie smieje ,ze jedziemy tylko na 3 noce a mamy tyle bagazy jakbysmy do PL jechali na miesiac :))))))

Dzieki dziewczyny,sprawdzalam pogode i tam ma byc srednio,a w niedziele i poniedzialek nawet deszcz,a tutaj ma byc po 20-23 stopnie.....toz to idzie sie wkurzyc normalnie.

ASIUNIA-jutro tzrzymam kciuki za Ole,ja kiedys milalm sciagne szwy i to nie boli,lekko gilgocze,ale wiadomo to jest dziecko i pewnie bedzie przerazona

GRAZIUL- i jak dowiadywalas sie o te kursy ,bo tez jestem ciekawa ,moze bedzie cos ciekawego dla mnie :)
 
Sylwia hmmm ja jeszcze jestem dwupak, ale chetnie sie spotkam jeszcze przed porodem. Bo przyznam ze panika mnie ogarnia jak sobie pomysle ze lada chwila rozwiazanie!!:szok::eek: Jesli bedziecie organizowaly spotkanie w parku, i nie bede jeszcze bliska rozwiazania to moze dolacze. Bo niestety nie znam tu zadnych mam, a przydadza mi sie rady doswiadczonych Mamusiek:))

Mam nadzieje ze dzisiejszy wypad Wam sie udal:) Bo naprawde piekna pogoda byla!
Ja sie za porzadki domowe wzielam, i teraz plecy bola!
Ale obiecalam sobie ze po 35TC bede wykladziny szorowac! A jak zabraknie juz podlog to przejde do sasiadow!!:cool:

Zycze milej nocki:-D
 
czesc .Pogoda nam dzis super dopisala .Ja z dzieciaczkami wybralam sie dzis do parku ,nabralam prowiantu i siedzielismy 6 godzin :szok:,coby G.sie wyspal .Pozniej to bylam tak zmeczona ze mi sie do domu nie chcialo wracac ,ale hmmm w parku spac nie bedziemy .Oczywiscie wracam do domu o godzinie 4 i musialam sie wziasc za obiad ,mycie garow itd.:wściekła/y:.Cos ostatnio jestem taka milusia dla G. ze sam wyszedl z inicjatywa zebym sobie poszla na babskie zakupy a on zostanie z dziecmi ,wiec a i owszem skorzystam :-D.
Sylwia ,Doris - milego wyjazdu (zazdroszcze) i udanej pogody .
Sylwia - no niestety Dominik nadal ma biegunke i juz sama nie wiem co o tym myslec .Apetyt ma ,duzo pije ,wiec sie napewno nie odwodni ,ale ze go tak dlugo trzyma to mnie zastanawia .
Asiunia - oby w miare szybko poszlo sciaganie szwow i zeby Ola byla dzielna .
Kasia - no tak to wlasnie z tymi dziecmi jest ,zawsze na przekor .
 
DOBRY WIECZÓR KOCHANE po pierwsze dziękuje bardzo za przybycie bylo bardzo miło i wesoło ,a ogarnełam mieszkanie po waszej wizycie poszliśmy na spacerek na plac zabaw a puzniej jeszcze miałam następnych goście przyjechała kumpela z dzieciakami i poklapałyśmy i później ogarnełam mieszkanie ukompciałam sie i nareszcie usiadłam i mam czas dla was dzionek nawet zleciał !!!!!

ASIA
życzę twojej laluni powodzenia oby poszło bez bólu i szybciutko .... buziaczki dla synusia...
SYLWIA I DOROTKA ŻYCZE KOCHANIUTKIE UDANEGO URLOPU I SZYBKIEGO POWROTU DO NAS , CAŁE I ZDROWE .....;-):tak:;-):tak::tak:
KASIA to twoje synusie się wyszaleli !!!!! szkoda że olusia nie było u nas:-:)-:)-(!!!!!
AGAAM jak tam powród do domciu wszystko oki całke i zdrowe?:tak::tak::tak: a jak mała poprawił się jej humorek:tak::-D
WERKAIMIREK no właśnie kiedy się spotkamy i zapoznamy :-)
ŻANETA super ta twoja córa dzielna lalunia i już ma kolczyczki zadowolona? ja teżbyłam bardzo zadowolona i nie żałuje wcale że jej przebiłam szybko jej się za goiło :tak::-D:tak::tak:
Dobra laski uciekam bo już nie mam co pisać dziękuje bardzo jeszcze raz :-):-):-):-)
 
no dziewczyny widzę, ze po Waszych opisach to miałyście wspólne fajne spotkanko -tak trzymać:)
SYLWIA.M- udanego urlopiku, co do mijego z mala odpieluchowania to pół na pół raz pampery jak wychodzę , a trochę w domciu bez- niewiem jak zastosowac sie jak iść na dwór

WERKAIMIREK- witamy w gronie , no i udanego rozwiązania
GRAZIUL - a o jakie kursy chodzi????
RENUSKA- ZRÓB BADANIA MOCZU NO I KUPKI , JA KIEDYŚ WALCZYŁAM Z MAŁEJ BIEGUNKĄ 10 DNI WKURZYLAM SIĘ NA TYCH LEKARZY A W PRZYCHODNI TO JUŻ BYM JĄ ROZNIOSLA, moje dziecko zaczęlo robić z krwią a o badania cholera musialam sie prosić-teraz jestem przewrażliwiona co jakiś czas zwlaszcza przy biegunkach robię (zależy jaka kupka)a i w przychodni teraz zawsze jak chcę badanie to mi je robią (bo nam uzasadnienie , ze niby ok mówili a była bakteria w moczu)- a okazalo się ze mala miala w moczu jakąś bakterię , lekarz przepisal antybiotyk i było ok. RENUSKA - zrób badanie jak będą ok , to będziesz pewna że nic poważnego, a poizostaje biegunka moze po czymś co zjadlo dziecko (pokarmowa).

byłam wczoraj z majką w lister parku- mówię zrobię jej piknik -jest tam dużo dzieci(bo mala ciągle wola mi dzieci, a po powrocie z pl gdzie miala ich dosyt, teraz jej samotnie) poza tym woda, fajna pogoda i dla mnie relaksik , pokarmimy kaczki :) fajnie się zapowiada i tak tez bylo tylko, ze moja dwulatka ostatnio taka jest niedobra, że ja nieodpoczęłam tylko się wkurzalam , bo obierala przeciwny niż ja kierunek i wogóle o spaniu o godzinie tej co zawsze niema mowy , a oczka i buźka się kleila aby spać w koncu placzliwa i nic niesluchala wrrrrrrrrrrrrrrrr i tyle z mego relaksu hehehheheehhehh, ALE JAK TO MAMY WIEDZĄ , SĄ LEPSZE I GORSZE DNI NASZYCH DZIECIACZKÓW pozdrowionka odezwę się później
 
reklama
Do góry