reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
AGAAM-wiem ze sie powtarzam ale ślicznie wygladalaś,a P jaki przystojniak!!!No a o Vicki to juz nie wspomne!!!ja mialam juz ta okazje i widzialm wszystkie zdjecia ze sesji!!!ŚLICZNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak::-):tak:
 
hejka ponownie:-)
My po obiadku;-) ....uffff..dzis bylo duzo ,baaaaardzo tlusto i kalorycznie:szok:!!!
A co tam raz na miesiac mozna:-p
Mezus odpoczywa po pracy ,dzieciaki wpatrzone w "Marta mowi" a ja cos skrobne:tak:
AGAAM - przecudne zdjecia -zwlaszcza to Wasze rodzinne,az mi sie lezka w oku zakrecila:tak: Z checia ogladne pozostale:tak: Piekna z Was para mlodych:tak: Gratulacje jesz raz kochani:)
RENUSKA- ja Ci powiem ,ze pokoj nati tez wilekoscia nie grzeszy:no: a le kojec jakos wszedl i jest jesz miejsce do zabawy:tak: zreszta kto sie tam bawi??:wściekła/y: I tak siedza w livingu albo w sypialni z nami:wściekła/y: tam gdzie my tam oni!!! na wiosne jednak chyba zrobimy jak Kasia,zamienimy sie z dziecmi na pokoje,bo bardzo to dobry pomysl po tym co widzialam u Kasi:tak:
MARTA- milej zabawy Wam zycze i jak najmniejszego kacora jutro:-p:laugh2:
DORIS- zabierasz chlopakow na wycieczke do Yorku? A Wy z S macie kogos w Szkocji czy tak jedziecie pozwiedzac?
Ja dzis taka zla wrocilam ,ze szok:wściekła/y: Bo wypadl mi Iphone na ulicy i sie szybka roztrzaskala:-:)-:)-:)wściekła/y: A to prezent od Al.:-( mam jednak nadzieje ze da sie ta szybke wymienic:baffled::baffled:
 
Czesc Dziewczynki wieczorowa pora:-)

Dzieki Wam za mile slowa az mi sie przyjemnie zrobilo:zawstydzona/y::-) Ale jakos na tych zdjeciach tez czuje sie ladna hahahaha:-D Coz robi z czlowika fryzura profesjonalny makijaz no i przede wszystkim photoshop:-D:-D

Kurcze niunka spala w dzien to pewnie teraz predko nie zasnie a my musimy sie meczyc z nia:-p A juz chetnie bym sie polozyla do lozeczka:tak:
Dobra ide jakas kolacyjke szykowac bo glodna jestem:-p
Jeszcze raz LAski dzieki za mile slowka;-):tak:
 
czesc laski ale naskrobalyscie i jak zwykle mam zaleglosci
Agaam witaj spowrotem Przepieknie wygladaliscie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mam do was pytanko czy ma ktoras nasprzedaz ubranka dla chlopca w wieku od 6 miesiecy w dobrym stanie i po przystepnej cenie z gory dzieki za dopowiedz:))))
 
reklama
Hej jest tu kto?Pewnie się jeszcze w łóżku byczyczycie hihi.

A ja jestem niewyspana potwornie bo do pózna urzędowaliśmy z R a rano trzeba było wstac o 6.30 oj nie chciało mi się bardzo ale trudno moja kolej była pociesza mnie fakt że jutro to R wstaje do dzieci.

Agaam zdjęcia super i chętnie bym obejrzała resztę zdjęc.

Graziulxxx ja tak jak Ci mówiłam niby chciałam zamienic się sypialniami z chłopakami a trochę przerażała mnie ciasnota.A teraz w życiu bym im nie oddała mojej małej przytulnej sypialni.A i w livingu zdecydowanie mam teraz większy porządek bo chłopaki bawią się u siebie w sypialni.Trafną decyzją też było kupienie im tv bo tak to do oglądania bajek zabierali kupę zabawek do livingu a teraz mogą się bawic i oglądac u siebie w pokoju.

Doris78 byłam wczoraj w tym sklepie w centrum z uniformami i średnio mi się podoba.Bluzy są trochę lipne gatunkowo kosztują 7.50 a polówek z logo nie było.A te bluzy jakoś dziwnie wąskie a rękawy strasznie długie i rozmiarówka jakaś dziwna.np.22,26....
 
Do góry