reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witam.

Ja siedzę dzisiaj cicho bo mężuś miał dzisiaj urlop i tak większosc dnia razem także szkoda było siedziec przed kompem.

Graziulxxx witamy po przerwie.Pewnie pięknie się opaliłaś w Pl.Bo pogodę miałaś super.

Ragazza to fajnie że taka obrotna babka jesteś i nie dałaś zarobic brokerowi.Bo miałam przyjemnosc ostatnio byc u jednego i jak usłyszałam ile kasuje to się bardzo zdziwiłam.

Renuska jak nie ma z kim pisac ja tu jestem)) i kilka innych osób.

Emilka13 zdrówka dla małej.
 
reklama
nastała błoga cisza..... :D Majeczka wykapana i usypia właśnie:D ja chwilke przed kompem a pozniej jakiś film z moim M obejrzymy:)
kasia - ja tez bym siedziała z mężusiem a nie przed kompem wiec jestes usprawiedliwiona :D
graziul - opowiadaj jak było w PL:) witamy w UK :p
ragazza - długo załatwiałas kredyt?:)
nikt oprocz mnie , Sylwi i Doris nie wybirera sie na wyprzedaż Nexta???
 
Witam dziewuszki, po dlugiej przerwie. Nie odzywalam sie, bo troszke zamieszania bylo. Powoli sie rozkrecam z wyprawka dla mojego dzieciaczka. Az przeraza mnie ze az tyle mi brakuje i tyle musze jeszcze kupic. A niestety nie bardzo sie orientuje w sklepach w BD. I ciagle czegos szukam i szukam...
Wiecie moze gdzie sa fajne mebelki dla dziecka? Szukam lozeczka i komody...
Przerazaja mnie ceny, np w mothercare lozeczko z materacykiem jest droze niz moje!!! Ponad 100f :crazy::szok:

Marta -
to wyprzedaze sa w Nextie?? Hmm poszla bym ale i tak pewnie mojej rozmiarowki nie ma. Nastepne kilogramy mi przybywaja:szok:
Wredotka slicznego masz synka. I gratuluje wytrwalosci podczas porodu. Mnie to czeka za 2miesiace:szok::dry:
Graziul mam nadzieje ze wakacje w Polsce sie udaly, pogoda dopisywala choc pod koniec deszczu tyle napadalo. Az szkoda bylo ogladac tych ludzi podtopionych :-(

Ok, nie bede sie juz rozpisywac...
Zycze milej nocki i weekendu!!!
 
czesc .Znowu deszcz ,a ja mialam kosz pelen prania :wściekła/y:.Zawsze tak mi sie zapomina o tym praniu ,a jak juz z kosza sie wylewa to wtedy pada .
Werkamirek - moze zobacz sobie na ebayu ,albo kiddicare ,sama nie wiem co ci doradzic jeszcze .
Kasia - a ta pepsi czy cola pomogly na rdze ?Bo potrzebuje pozbyc sie owej rdzy a nie wiem jak .
 
hej:-)
jeju ta pogoda mnie dobija:-( tam codzien slonko a tu leje i leje:wściekła/y:
MARTA- bylo extra,zwlaszcza ,ze udalo nam sie zalatwic duzo spraw na ktorych nam zalezalo,tesciowa mnie odciazyla od dzieci,grillowanie,dzialeczka ,pyszne jedzonko:-D:tak:
Chrzest malego tak jak sobie wymarzylam,kameralnie w malym wiejskim kosciolku ,pieknie przybranym kwiatami,synus w centrum uwagi:happy2: Byl bardzo grzeczny-jestem z niego dumna:tak:
KASIA- wypoczelam opalilam sie tez ladnie ..ale coz kiedy tu juz kilka dni bez slonca i zaraz wsz blednie:baffled::wściekła/y:
WREDOTKA- wspolczuje bar porodu,ale tak jak Kasia napisala ,zapomnisz z czasem- jak kazda z nas:) maluszek sliczny,jej dopiero moj E taki byl a ter juz skacze w chodziku:szok:
WERKAIMIREK-jesz troche czasu Ci zostalo ,ale masz racje -lepiej sobie wsz wczesniej przygotowac:) a na kiedy masz term dokladnie?
ASIUNIA,AGNIESZKA UK,ALEX,i cala reszta leniuchow-co z WAMI:confused::confused::confused:
 
skleroza nie boli...

MAM DO SPRZEDANIA KOSZYCZEK-KOLYSKE Z MOTHERCARE,STAN IDELANY,UZYWALAM DLA SYNKA TYL 3 MIES.
PODSTAWA BIALA DREWNIANA,KOSZ WIKLINOWY Z BIALYM WYLOZENIEM MATERIALOWYM I BALDACHIM ROWNIEZ BIALYZ FALBANKA
ZA £10:tak: MOZE KTORAS BEDZIE CHETNA LUB WASZA ZNAJOMA:)))
 
Graziul - termin mam na pierwszy pazdziernik. Wole juz sie wczesniej rozgladac za rzeczami tym bardziej ze tyle tego jest. No a mi coraz ciezej jest chodzic, bo brzusio daje obciazenie na kregoslup :-(

A masz fotki tego koszyczka moze??To moze ja sie skusze na poczatek, zamiast lozeczka!
 
Hej laski

Ja dzisiaj wstalam dopiero o 10, bo po pracy bylam wykonczona. Ale fajnie sobie odpoczelam. Potem byly zakupy, potem ugotowalam zupke-krem z pieczarek, a teraz zakisilam ogorki malosolne-na jutro juz pewnie beda gotowe.

Graziul - no to super, ze pobyt w PL mieliscie udany i malutki juz ochrzczony. Zazdrosze wycieczki do PL. :-(

Werkamirek - ja dla Lenki duzo rzeczy kupowalam w Asda Living, a mebelki, lozeczko itp to w IKEA. Z ciuszkow ladne rzeczy maja tez Matalanie, w H&M.W mothercare kupilam bardzo niewiele, bo ceny mnie tam zawsze odstraszaja.

Marta1979 - kredyt to w sumie zalatwilismy jednego dnia, a na drugi dzien juz mialam telefon ze przyznany. Ale dlugo nam zajely *******ety np wyciagi z bankow, potwierdzenia adresow, payslipy itp itd. Ale jak juz wszystko bylo gotowe to poszlo szybko.

Kasia8118 - ja wlasnie o tych stawkach bokerow wiedzilam, bo w pracy ciagle wszyscy mi o tym mowia, tzn jak nie dawac sie naciagac. No i ja tak zrobilam.Tylko troche szukania jest, ale w dobie interenetu to nie problem.
 
reklama
41TJneIm1hL._SX182_.jpg
WERKA -to jest taki koszyczek:tak: Mi sluzyl naprawde super :tak:
 
Do góry