reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Dziewczyny mam pytanko.Do której w przybliżeniu planujecie balowac?Bo chyba będę wracała autobusem i muszę sprawdzic o której będę miała.
I jeszcze jedno pytanie ile płaci się u chińczyka oczywiście bez picia 9,50?Bo już nie pamiętam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja tylko na sekunde poinformować ze prawdopodobnie jutro do Was dołacze:-):-):-)
Weramirek Witaj mysle ze nie masz sie czego tutaj obawiac;-)A tak naprawde w PL tez masz tylko 2 usg na kase chorych,a jak chcesz wiecej to niestety musisz płacic.A uwiez mi tu tez nie brakuje prywatnych klinik:tak:.A co do cytologi to z tego co pamietam to zaraz po porodzie miałm wezwanie ,ale myśle ze jak sie zapytasz to bez problemu ci powtórza:tak:ale mam watpliwości czy akurat w twoim obecnym stanie.
 
Hej:)

To na którą jutro?? Kompromisem chyba jest 18:confused:

Agaam bardzo chętnie skorzystamy z Twojego szofera no i taksą spowrotem:tak:
Kasia8118 zobacz o której masz ostatni możliwy autobus;-)
Werkamirek jak ja byłam w ciąży to przełożyli mi cytologię na czas po porodzie ale może jak Ty powiesz, że miałaś wyniki złe to zrobią Ci wcześniej. Musisz zapytać położną.
 
Dzieki dziewczyny za wszystkie odpowiedzi.
Ja mialam juz 3razy usg, i znow ide 16 czerwca. A czesto mnie scanuje ze zwiazku ze mojego M rodzenstwo mialo problem z sercem i on mial otwarta zastawke jak sie urodzil.
Dla mnie to rewelacja ze tak czesto, przynajmniej wiem ze wszystko jest wporzadku. Skanuja mnie co 3tyg:)

Pozdrawiam, widze ze umawiacie sie na spotkanko, babskie! To zycze wam milego wypadku.
jeszcze raz goraco pozdrawiam
 
witam laski ja tez mogę być na 18 a może z nami się chce ktoś zabrać z shipley. po drodze ?????? to widze ze imprezka wypali !!!!!! oki uciekam spać :-):-) jak co to jutro coś napisze !!!!
 
DZIEWCZYNY MAM PYTANKO????? bo mój h robił odprawę na wylot i zły numer paszportu wpisał natalki i niewiemy tera co robić czy sie doczepią , czy zostawić czy zadzwonić do nich :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:wpisał numer naklejki a nie numer paszportu:-:)wściekła/y:
 
Czesc :)

Ja sie tez do reszty dostosuje :)

Kasia8118-A nie lepiej Ci bedzie wrocic taksa?dduzo z centrum nie zaplacisz chyba.
Nasze chlopaki dopiero jutro ida do szkoly,

AGAAM-zgadzam sie na wszystko :)

EMILKA-kurcze nie pomoge Ci ,nie mialam nigdy takiej sytuacjii ,wiec nie wiem

GRAZIUL-ja uzywam roznych szamponow,kupuje te, co sa w promocjii akurat :)

Zobaczymy jak z ta Komunia dzieciom pojdzie,maja jeszcze w sobote proby, pierwsza i ostatnia,moze bedziemy siedziec w tym kosciele do polnocy :)
A jeszcze w piatek trzeba jechac i dekorowac kosciol.
 
hej wam
od kilku dni mam cos z bb i po kilka razy wcina mi posty wiec nie bede juz 3 raz sie rozpisywac:wściekła/y:
emilka ja i graziul chyba moglybysmy sie z toba zabrac bo jedziemy z tego samego kierunku tylko ja tak jak juz pisalam z domu moge wyjsc dopiero tak ok 18.10.nie wiem tylko co graziulka na to:confused:
 
WITAM.
MNIE COS DZISIAJ GŁOWA BOLI Z JEDNEJ STRONY I UCHO JUŻ WCZORAJ WIECZOREM MNIE BOLAŁO.JAK NA RAZIE BÓL JEST DO WYTRZYMANIA WIĘC NIE BIORĘ ŻADNYCH LEKÓW PRZECIWBÓLOWYCH.

DORIS78 ZA TAXI CHWILOWO DZIĘKUJE.OSTATNIO JAK JECHAŁAM DO SYLWII TO TAK MNIE TAKSÓWKARZ OSZUKAŁ ŻE SZKODA GADAC.CWANIAKI JEDNE OSZUKUJĄ JAK SIĘ TYLKO DA.NIE BĘDĘ BEŻOWYM KIESZENI NABIJAJAC A BIAŁEGO SPOTKAC ZA KIEROWNICĄ TAKSÓWKI TO NIE JEST PROSTA SPRAWA.NIBY RASISTKĄ NIE JESTEM ALE CZYM DŁUŻEJ MIESZKAM W BRADFORD TYM CORAZ BARDZIEJ JESTEM ANTY NA NIEKTÓRE NARODOWOŚCI.OCZYWIŚCIE ZDAJĘ SOBIE SPRAWĘ ŻE NIE MOŻNA WSZYSTKICH WRZUCAC DO JEDNEGO WORKA.

EMILKA TO ZALEŻY JAKIE LINIE LOTNICZE JEŚLI Ryanair TO MOŻE BYC TAK ŻE SKASUJĄ WAS ZA ODPRAWĘ BO ONI TO ZA WSZYSTKO KASUJĄ I CZEPIAJĄ SIĘ WSZYSTKIEGO CO SIĘ DA.a JEŚLI INNE LINIE TO ISTNIEJE SZANSA ŻE BĘDZIE OK.

NO TO JA W TAKIM RAZIE CZEKAM NA WAS O 18 PRZED CHIŃCZYKIEM.JAK COŚ TO WEJDZIEMY DO ŚRODKA I POCZEKAMY NA RESZTĘ DZIEWCZYN.LICZYŁ KTOŚ ILE NAS BĘDZIE?
 
reklama
hej
ja na chwile bo pooooospalismy ze hohoho:szok: i teraz sie z niczym nie wyrobie;-)
EMILKA_oczywiscie ,ze chetnie bym sie z Toba zabrala:tak: TYlko ja nie mam ani Twego numeru ani nic ,to nie wiem jak sie umowimy:baffled: chyba ze tu napiszesz wczesniej niz o 18:-D aaaa zreszta wysle Ci num na private to jak mozesz napisz skad i o ktorej mozesz mnie zabrac,dziekuje ;-)
KASIA- wspolczuje bolu ,oby Ci szybko przeszlo:tak:
 
Do góry