reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
wielkanoc.jpgWielkanoc to czas otuchy i nadziei.
Życzymy, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość i wzajemną życzliwość.
Wesołych, pogodnych Świąt w prawdziwie wiosennym nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół.Życzy Jstysiak z rodzinka:-)

Asiunia Wszystkiego Najlepszego dla Oleńki:-):-):-)
 
Witam.

I już po świętach.U nas smutne święta a co za tym idzie ,mało ciekawe.Oli gorączkował i to konkretnie szczególnie kiepsko było w piątek i sobotę.Temperatura przekraczała 40 stopni.I co udało mi się zbic mu kilka kresek to znowu w górę.Chyba ząbki mu idą chociaż nic ciekawego nie wypatrzyłam w jego buzi.Ale strasznie jest marudny i czasami paluszka wkłada do buzi więc to chyba to.

Czy któraś może orientuje się czy jest dzisiaj otwarty ten mięsny koło centrum.Bo mięsko mi się kończy i trzeba zrobic zapasy.

I mam jeszcze jedno pytanie jedna z was pisała że miała jakiś fajny proszek na ząbkowanie.Możecie mi podac nazwę?

Renuska ja nic nie przytyłam po świętach bo wiecznie tańcowałam z Olim na rękach i jakoś nie było mi jedzenie w głowie.

Może macie ochotę na kuleczki te na bd2 w tym tygodniu???Ja proponuję czwartek.Dajcie znac czy są jakieś chętne.Pozd
 
Hej:-)
Swieta swieta i po swietach:tak:
U nas minely szybko i przyemnie ale jakos tak nie odczuwalam ze te swieta wogole byly:sorry::baffled: W niedziele zjedlismy sniadanko a potem poszlismy na grilla do Asiuni dzieki kochana jeszcze raz:tak: Za to w poniedzialek bylo troche nudno bo moj maz po grillu na drugi dzien byl nie do zycia:-D i bylismy tylko na spacerku i odopoczywalismy w domku:tak:
Dzis juz niestety szara rzeczywistosc P w pracy a my z niunka mulimy w domku:tak:
Chialabym sie pochwalic ze od kilku dni Victoria chodzi bez pampersa:-) dzis jest chyba dzien przelomowy bo nie bylo jak do tej pory zadnej wpadki:-)pff pff:-p

Kasia wspolczuje przejsc z Olinkiem:-( Oby bylo juz lepiej:tak:Jesli chodzi o kulki to zalezy czy bede miala auto juz do tego czasu:sorry:

Dobra uciekam wysadzic niunke na nocniczek:-p
 
Witam po swietach

Dziekuje wszystkim dziewczynom, ktore pamietaly o urodzinkach Lenki za zyczenia :-) Wczoraj byla mala imprezka dla znajomych, tort i szampan i prezenty. Az mi sie wierzyc nie chce, ze juz mam takie duze dziecko. :-) A tak poza tym to w swieta duzo sobie pojezdzilismy 'na spacery' tzn bylismy w Wakefield w Pugneys Country Park, w Tropical World, w Saint Ives w Bingley. Bylo super bo pogoda dopisala. Oby na nastepny weekend tez bylo ladnie. :-)

Kasia - ten proszek to Nelson's Teetha - kup sobie, bo nie warto sie meczyc. Dostaniesz w kazdym markecie i aptece.

Renuska - ja na wszelki wypadek nie stawalam na wage, bo objadlam sie niezle i mysle, ze pare deko przybylo. :-(

Agaam - to super, ze juz Victoria bez pampersa:-) Gratulacje i wytrwalosci zycze :-)

Dobra spadam na kawke z mama, a potem mam troche prasowania. :-) Papa!
 
reklama
Dziewczyny sorki ze Wam to pisze ale musze:-D
Moje dziecko zawolalo kupe na nocnik:szok::szok::szok: i zrobila bez zadnego problemu:szok::-D
A slyszalam od wielu mamusiek ze kupa to bedzie na szarym koncu:-p:-D
Ale jestem dumnaaaa:-p:-p:-D
To tyle ode mnie hehe;-)
Milego dnie Wam zycze:tak: a ja biore sie za obiadek:tak:
 
Do góry