reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witam po weekendziku
A ta pogoda dzisiaj:-):-):-):-)Ale to chyba specjalnie w prezencie dla
Marta1979 Wszyskiego Najlepszego ,duzo zdrówka,pociechy z męzusia i Majeczki:-)
Ragazza Współczuje z dolegliwościami :-(A Lenka myśle ze narazie nie masz co sie przejmować,troche znam dziewczynek które nie raczkowały i tylko na pupie.i powiem ci ze smigały ok roczku :tak:a jak narazie ciesz sie tą chwila ,bo jak zacznie smigać to jachaaaaa:szok:.
M02.....Kobitko mam nadzieje ze twoje meki juz dzisiaj w nocy sie skończa;-)i bedziesz tulić swoją niespodziankę.
Kalar Ja sie nie wypowiadam na temat karmienia bo trwało to tylko do 4 mies.Ale z biegiem czasu załuje ze tak krótko.Bo mysle ze warto sie przemęczyć :tak:.A co do ran i takie tam ,to są tu takie maści ze dwa razy posmarujesz i wszystko sie ładnie goi:tak:
 
reklama
a wlasnie przypomnialam sobie moze ktoraj z Was ma male kotki? i cchce oddac jednego? Uwielbiam zwierzeta w Polsce oczywiscie tez mialam tyle ze pieska a tu niestety nie mozemy większość landlordow zgadza sie tylko na kota.
 
ja na chwilke wpadlam sie odezwac bo tabletki nic nie pomagaja i spac nie moge:/w dodatku jeszcze mamy teraz troszke problemow i jakos tak wszystko do kupy sie zbiera ze glowe mam pelna.
kalaja po urodzeniu nelki mialam duzo pokarmu i bardzo obolale piersi w dodatku mala miala problem z wzieciem cycusia do buzi przez co krwawily mi sutki.smarowalam sobie je linomagiem ale wiem ze pomocne bywaja takie silikonowe kapturki ktore zaklada sie na sutek:tak:
ja moja nelke karmilam ponad dwa lata i nie zaluje.
 
Witam.
U mnie standardowo pobudka wczesna parę minut po 6.Pogoda wczoraj była rewelacyjna oby dzisiaj było tak samo albo i lepiej.

m025...obyś już dzisiaj urodziła bo dosyc tego czekania i bólu.

Żanetka mała wygląda super w tej sukienusi na Nk.

monia i co złożyliście papiery do jakiegoś hausingu?
 
Dziękuje wszystkim za życzenia urodzinowe :) Miło jest w takimdniu jednak przerażające jest to ,że przybył kolejny rok :( no ale z tym sie nic nie poradzi i trzeba to przyjąć godnie na klatę :) My wczoraj szaleliśmy na zakupach - miałam sobie kupic torebkę w TX Maxx bo to zażyczyłam sobie od męża na urodziny ale pojechaliśmy poźno i zamiast oglądać torebki to oczywiście zaczełam od rzeczy dla Majki. Kupiłyśmy śliczna sukienkę i na torebki zabrakło czasu niestety. Ja już jedną noga jestem w Polsce. Odliczam dni do odlotu <jupi>.
m02 - kochana czekamy........
monia - na tą kawę to się chyba umówimy po powrocie z polski niestety :(
 
Czesc laski

Dzieki ze pocieszenie w sprawie Lenki. Chyba sie wkurzyla, ze tak na nia gadam, bo woczraj zaczela probowac sama wstac na nozki. I jak lezala na brzuszku to sama z tej pozycji usiadla. Wiec jest poprawa. :-)

Pamietacie jak nie dawno pisalam, ze nie mam wilgoci w mieszkaniu???? Kuzwa wczoraj zaczelam wyciagac z dolnych pulek swetry i inne takie grubsze rzeczy typu jeansy, polary i co???? wszystko splesniale i mokre. Masakra. Przeciez przed bozym narodzeniem robilam generlane porzadki i nic takiego nie bylo. A teraz???? :-( 3 worki ciuchow wywalilam bo brzydze sie tego nawet po praniu. Sasiad pozyczyl mi taki duzy pochlaniacz wilgoci i od wczoraj jest wlaczony ale nic nie nazbieral. A u nich zbiera po 2 litry na 24h. Mnie sie wydaje, ze te wbudowane szafy co my mamy stoja przy scianie szczytowej, ktora jest nieocieplona i dlatego tylko tam ta wilgoc jest i dlatego pochlaniacz nic nie zbiera, bo ogolnie mieszkanie jest bardzo suche. Moj K to az oddychac nie moze, bo takie suche powietrze wg niego jest. Ehhhh.... :-( Mam nadzieje, ze cos niedlugo kupimy i sie stad wyniesiemy, bo nie wyobrazam sobie mieszkac z wilgocia.

m0205 - urodzilas juz? Mam nadzieje, ze juz po wszystkim kobietko. :-)

marta1979- zazdrosze wakacji w PL. Ja to nie wiem kiedy pojade. Na razie na pewno nie, bo nas baaardzo duzo takie wyjazdy kosztuja. Jreszcze raz tyle co wkacje w Hiszpanii. A teraz kazdy grosz ciulamy. :-(

Kasia8118 - u mnie pobudka codziennie o 6. Masakra :-( A czasami to i po 5.

Kala - ja karmilam Lenke tylko przez 8 tyg. I te ostatnie dwa to juz bylo mieszane karmienie. Wszystko przez to, ze Lenka przesypaial po 13-14 godzin w nocy bez pobudki na jedzenie, a potem w dzien co godzine chciala jesc. Polozna od razu mi powiedziala, ze w ten sposob laktacja sie nie utrzyma, no ale co mialam zrobic. Nie mialam problemow z sutkami, ale caly czas zapobiegawczo uzywalam kremu na sutki Avent. On jest bardzo dobry ponoc.

Dobra Lenka placze to lece. :-)
 
hej dziewczyny ale dzis piekna mamy wiosne jest cieplutko o takiej pogodzie marzylam :-) :-) :-) bylismy dzis rano play group Alex z Natalia troszke poszalay pozniej poszlismy na maly spacerek obiadek juz mam zrobiony bo ugotowalam zupke jarzynowa i na dzis i wystarczy za duzo ostatnio jemy i kilogramow przybywa tazke musimy sie troche ograniczyc mam na mysli siebie i meza hihihi RAGAZZAczytalam co pisalas o wilgoci niestey jak sie ja zlapei ciezko sie tego dziadostwa pozbyci pisalas ze planujecie cos kupic jest troche domkow do sprzedania tu gdzie mieszkam na bd4 Bierley nawet teraz buduja nowe niedaleko mnie moge podac ci tej fajna stronke www.rightmove.co.uk moze sobie skorzstacie z tego mam tez goscia ktory zalatwia takie domyzalatwia wszystkie formalnosci i nawet ubezpieczenia MAM DO SPRZEDANIA UBRANAKO DO CHRZTU NA DZIEWCZYNKE NIE UZYWANE CENA 15 F JESLI KTORAS Z WAS JEST ZAINTERESOWANA PISZCIE NA MOJA KOMORKE 07863539181
 
Ostatnia edycja:
Domi85 - dzieki za link - ta stronke znam jak wlasna kieszen. Od roku juz tak mniej wiecej szukamy domu, ale na razie nic nie wpadlo nam w oko. Glownie chodzi nam o bungalow do remontu kapitalnego, lub o domnek, w ktorym jest mozliwosc jakichs manewrow typu loft conversion lub rozbudowa. Tyle, ze my juz na 100% zdecydowalismy sie kupic domek w Brighouse, lub Halifax. Bradford nie wchodzi w gre. ;-) Acha, no i tez nie chcemy nowego domku, bo niestety wszystkie te domki, po jakichs 15-20 latach zaczynaja sie sypac i to dosc powaznie - wiem to od kolezanki, ktora pracuje jako surveyor. Wg niej jedyne domki w ktore warto inwestowac to te wybudowane do 1970r, wiec za takimi sie rozgladamy. A ty kupilas domek????
 
reklama
ale pogoda:-):-)az chce sie zyc:-):-)
moja dzieciarnia spi,maluska wczoraj jak zasnela o 8 to spala do 4.30:-):szok::szok:myslalam ze mi cycki rozsadzi:-Di wczoraj dalam jej pieluszke i caly czas sama zasypiala:tak::-)badzmy dobrej mysle,ze nauczy sie sama zasypiac.za to Pawciu nie mogl zasnac i wymyslal w lozku,spiewal sobie TY i ja ,ty i ja,mydelko fa:-D:-D
monia22310-wspolczuje zabkowania,ale dasz rade;-)
mo20...urodzilas juz??czy dalej sie meczysz??
domi-ja tez na diecie i dupa blada!!waga stoi w miejscu,no moze troszke sie zmniejszyla,ale teraz w 100 % jestem na souft beach;-)i zobaczymy czy beda efekty,za tydzien sie zwaze,bo codziennie to nerwicy sie mozna nabawic:-D
ragazza-wez nic nie mow o wilgoci bo szlak mnie trafia,moj malowal w sylwestra lazienke,bo juz czarna byla prawie i od nowa wszystko wylazi:wściekła/y:pomimo tego ze czyms tam smarowal na grzyba:wściekła/y:
marta1979-super ze zakupki udane:-)a gdzie kupilas taka sukieneczke dla Majeczki z opaska w komplecie..chyba ciemno fioletowa jest:baffled:bo bardzo ladna i z chcecia mojej bym taka zakupila:-D
kasia8118-dzieki za komplement w imieniu Majki;-)nieee o 6 to stanowczo dla mnie za wczesnie,dzieki wielkie ze ja moge chociaz do pokimac.:-)
lumen-ja dziekuje za kotki,jakos nie lubie.wole pieski;-)
dzieweczki pewnie na spacerkach,my juz zaliczylismy i przy okazji Pawelek ze 3 razy upadl na glebe:szok:
 
Do góry