reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej u mnie lipa R wrócił z pracy z gorączką i siedzi na sofie wygięty i przysypia.Zła jestem na maksa bo planowałam jakiś rodzinny spacerek a tu d...a ja wyszykowałam się jak głupia i nawet nie wiem po co bo odechciało mi się wyjścia.
 
reklama
:-Dhej,my dzisiaj bylismy tez na zakupach bo mama chciala cos tam pokupic dla bratanka mojego ale nic nie kupilla:szok:i pozniej mielismy jechac do lister parku,ale mlody zasnal w czasie drogi i pozniej chrapal ze 2 godziny:szok:
graziul-skleroza nie boli ale przeszkadza;-)
ragazza-bardzo wspolczuje dolegliwosci,teraz to nawet strach przed druga ciaza...no chyba ze nie planowalas wiecej dzieci.my tez mielismy z Pawciem takie problemy z kupnem butow,teraz juz ok,bo wyszczuplal i jest ok.
m020..-dawaj mamuska,sprezaj sie bo czekamy na niespodzianke;-)
kasia-najgorsze jak czlowiek sie wyszykuje,wymaluje a z planow dupa!!ja kilka razy lecialam z doncaster do poznania i zawsze tak pozno.dobra sprawa z tym placem zabaw jest tam na lotnisku,ale mojemu i tak nie pomoglo szalenstwo tam,w samolocie szalal jak diabel i padl dopiero o 2 w nocy:szok:aaa czego nie cierpie na tym lotnisku to tych schodow,bo jak sama mama leci z wozkiem to przerabane:wściekła/y:
spadam,bo mlada juz bierze bol brzuszka:-(
 
czesc laski dzionek zlecial mi bardzo szybko rano szkola potem morison i do domku dopiero obiadek zjadlam i czekam na P mam nadzieje ze wroci dzis szybciej nie mam weny do pisania wiec odezwe sie jak wroci
ragazza to teraz nie mozesz sie przemeczac zdrowka kochana skontaktuj sie z drugom lekarzem ciekawe czy postawi taka sama diagnoze
kasia zdrowka dla mezusia oby szybko mu przeszlo
 
hej:-)

grazul ale sie zakreciłas ;-) nie dziwie sie ostatnio sporo masz na głowie:tak:

ragazzia zdrowka:tak: Claudia tez ma wysokie podbicie (h) i buty tylko w clarksie na nia dostaje bo tam dobrze mierza stopke i podbicie i maja rozmiary podbicia:tak:

kasia8118 dacie sobie rade :tak: ja tez bede w lipcu sama z Claudia leciala :baffled: tylko Ty masz gorzej bo z dwojka ;-) tylko ze ja z Birmingham do Bydgoszczy:-)

sylwia ale miałas przygode :-( Marcelek mnial zly dzien ;-)
 
NATALKA-tak ,mam duzo spraw na glowie i do tego jesz kilka malych problemow ...i caly czas rozmyslam i kombinuje ja to wsz zebrac do kupy:tak::tak::wściekła/y:
Kurcze co to za serduszka i jakies "lubie " nie lubie-:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nie podoba mi sie to:angry:
 
Hej:-)
Ja już na nogach. Zlitowałam się dzisiaj nad mężem i zamiast wygonić Go z łóżka jak Olivia się obudziła to sama wstałam. A On po 20 minutach i tak zszedł na dół:wściekła/y: Teraz już mi się nie opłaca kłaść spać:baffled:
Wchodzę do Olivii pokoju a ta na przewijaku sobie leży:szok: Wczoraj też na niego wlazła. Chyba muszę zostawiać jej łóżeczko otwarte i ściągnąć ten przewijak. na szczęście
Marcel wczoraj już grzeczniejszy na szczęśćie:-D

Graziul nieźle jesteś zakręcona:-D
Ragazza współczuję dolegliwości:-(
Natalka moja też ma wysokie podbicie. Już kilka par bucików kupiłam jej na ebayu i większość nie pasuje:angry:
Asiunia cicho siedzisz to pewnie nie wygrałaś, a szkoda bo myślałam, że odpalisz mi milion:-D
 
Hej!!!
I pogoda nam sie popsula!!!:wściekła/y::-:)-(a planowalismy jechac nad morze!!!U nas jakos w miare leci,Ola troche pzreziebiona ma kaszel i katar!!!Lezy sobie w lozeczku i oglada bajki!!!
Graziul-ja tez zastosowalam ta pieluszke jak radzila domi,i normalnie dziala!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:tak:Super,klade ja tylko malemu na twarz a on chwile sie powierci i zasypia!!!!!
Sylwia-a no nie wygrala!!!!ale za to w nastepny piatek jest juz 117 banieczek!!!moze wtedy sie poszczesci!!!Oj z tej Olivki tez mala aparatka!!!Wpraszam sie do ciebie na kawke w przyszlym tygodniu!!!
Ragazza-szkoda ze to akurat na ciebie trafilo,wspolczuje,ale jeszcze poradz sie innego lekarza!!!
Kasia-zdrowka dla mezulka zycze!!!Dasz rade w samolocie,krystian to juz prawie dorosly facet to tobie pomoze!!!:-):-):-)
M0.....-a co z toba,rob cos i dawaj na porodowke!!!wiem,wiem latwo powiedziec!u mnie tez nic nie dzialalo i urodzilam 9 dni po terminie!!!
Agaam- a ty tesciow zabawiasz,ale masz fajnie!!
Milej niedzieli!!!
 
reklama
hej ja tylko na chwilke wpadlam powiedziec ze od 6 rano mam skurcze co 25 minut.na razie siedze w domku i czekam jak sie akcja rozwinie jak urodze to dam znac trzymajcie kciuki zeby bylo juz dzis po wszystkim.
 
Do góry