reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej;-)

Ja mam już dzieci z głowy na dzisiaj. Uwielbiam tę porę dnia:-D

Asiunia dzięki wielkie za spotkanie. Filip nie ma czasu na spanie, świat jest zbyt ciekawy:tak:
Marta1979 miło było poznać Cie osobiście. Twoja Majeczka jest śliczna i ma takie mądre spojrzenie:tak:
Graziul robicie dzisiaj kolejne podejście do samodzielnego usypiania czy dajesz spokój narazie
 
reklama
Hej ja tu dzisiaj podglądam ale jakoś weny brak do pisania.Fajnie ze spotkanie udane.I żałuje oczywiście że nie mogłam się z wami spotkac.Dobrze że pogoda trochę lepsza dzisiaj to solidny spacerek chociaż mieliśmy z chłopakami.

Marta mam nadzieje że u Ciebie dzisiaj odrobinę lepszy nastrój.

Macie dziewczyny namiary na jakiś ośrodek wczasowy lub kwatery nad polskim morzem?
 
Hej dziewczyny :) Ja tylko na chwilke podziękować asiuni za spotkanie i miłą atmosferę :) oby w przyszłości wiecej takich spotkań na kawce :)
justysiak , renuska, sylwia - miło było Was poznać i oczywiście Wasze małe słodkie pociechy :tak:
Agaam, doris78 - super że po raz kolejny miałam okazję z Wami pogadac :-)
kasia - szkoda że Ciebie nie było a co do nastroju to już duż lepiej, dzisiaj zadzwoniła do mojego męża lekarka aby sie umówić na spotkanie i powiedziała ze ubytek słuchu w lewym uchu Majeczki jest mały bo 10-15% i będzie ona się normalnie rozwijała i nie poczuje żadnej różnicy w przyszłości. centralnie jestem skołowana i dlatego jak tylko polecę do Polski (27.03:)) to udaję się do lekarza. Muszę skonsultowac diagnozę , oby była niepoprawna ta ktora usłyszałam wczoraj.
to tyle uciekam na film bo zaraz "Szpilki na Gwiewoncie ":)
 
hej hej
u mnie dzieci juz spia ,pozwolilam Dominikowi troche dluzej posiedziec bo przysna w autobusie jak wracalismy do domu :no:a ponad to byl dzis bardzo grzeczny .A mi uciekly dwa autobusy ,jechaly przed czasem i doslownie przejechaly mi przed nosem :wściekła/y:.Wsiadlam do 363 ktory zatrzymywal sie praktycznie na co drugim przystanku ,a przystanki wiadomo jak tu sa ,co kilka metrow :crazy:.Przynajmniej Dominik sie wyspal :-D.
Asiunia ,Marta -milo bylo poznac :tak:
Asiunia -dzieki za goscine ,jutro musze isc po rozdzke :baffled:,gdzie ja kupilas?
Graiul - faktycznie cos tu cicho dzis .
No nic posiedze jezcze chwile i ide spac .
 
czesc kobietki bardzo mi przykro ze nie pojawilam sie na spotkanku ale cos mi wypadlo jeszcze bedzie okazja sie spotkac nie raz
Marta nie bedzie tak zle moj szwagier ma niedosluch na jedno ucho i zyje normalnie nawet bym nie wiedziala ze cos mu jest gdyby mi nie powiedzial wiec glowa do gory kochaniutka
Kasia ja nie mam zadnych namiarow
Graziul jak tam zasypianie Eryczka
 
hejka
Wczoraj to nawet siły nie miałm zeby coś skrobnąc:-(A dzisiaj duzo pracy,bo jutro do pracy ,a domek wygląda jak by tajfun przeleciał:zawstydzona/y:.
Asiunia dziekujemy bardzo za wczorajszą kawuske,a Amelka jak rozmawiala z tatą to tylko ze fajnie było bo na wrotkach jezdziła:-D
Asiunia, Marta1979 Miło było poznać:-)
A reszcie ooczywiscie dziekuje za towarzystwo;-)
oki zmykam bo napięty grafik dzisiaj papapa
 
Czesc

A ja wczoraj mialas cos z internetem ,co chwile mi uciekal ,wiec dalam sobie spokoj z pisaniem.

ASIUNIA i reszcie dziewczyn dziekuje za kawe i mile pogaduchy.

RENUSKA-widzialam Was jak szliscie na autobus i Dominik byl obrazony,czyzby na to ze musial jechac do domu?


KASIA8118-ja tez nie znam zadnych osrodkow ani kwater, zawsze mialam swoja prywatna -czyli swoj dom :))
 
witam mile panie:-)ja jeszcze grubas co mnie bardzo dziwi bo myslalam ze urodze przed terminem.najgorsze jest to ze strasznie puchne szczegolnie na twarzy:eek:i az wstyd pokazac sie na ulicy bo wygladam jak jakas alkoholiczka:crazy:u nas przygod z prawnikiem czesc dalsza i w sumie nie wiem co z tego wyniknie.
MARTA moglabys mi powiedziec jak bedzie u ciebie z tymi tapetami bo mojemu wspomnialam i teraz mi gitare zawraca bo nie wie czy bedzie mial to robic?
 
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest wkońcu z tym Healt in Pregnance Grant....na róznych stronach pisze,że właściwie już zlikwidowano...ale jeszcze chyba wypłacają kobietą ,które przed 1 stycznia były w 25 tyg ciąży....taka informacja jest na stronkach o zasiłkach....Byłam wczoraj u swojego lekarza i powiedziła mi ,że zostało zakończone...a co z tymi co były w 25 tygmdo 1 stycznia???? Zbyła mnie poprostu czy jak to jest???
 
reklama
kala te co byly w 25 tygodniu 1 stycznia to im sie juz nie nalezy do konca grudnia 2010 roku nalezalo sie kobietom ktore byly w 25 tygodniu mi braklo 2 tygodni no ale nic nie szkodzi teraz mozesz sie starac o sure start maternity grant
 
Do góry