reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej Dziewczyny

Rzeczywiście zapowiada się dziś ładny dzień i grzechem by było nie pospacerować, choć ja ostatnio nie mam weny do niczego. Dopadła mnie jakaś chandra i to spora. Majce coś się pozmieniało ze spaniem w nocy i teraz mam pobudkę min 2 razy. Zasypia o 19 a wstaje o 1 i 4 nad ranem. Ja oczywiście na „rzęsach” później chodzę. A w dodatku mam problem z mlekiem, bo podaje jej Cow&Gate „comfort” i ono gorzej się rozpuszcza w wodzie tzn. musi być naprawdę ciepła woda a później trzeba studzić mleczko, więc całe przedsięwzięcie trwa dla mnie „godziny” zwłaszcza w nocy. Zastanawiam się kiedy z powrotem zmienić jej mleko na „1” bo tamto można było nawet w letniej wodzie bez problemu rozpuścić ale ona nadal ma kolki i pewnie wróciłby problem z zaparciami..
Jstysiak – kochana zazdroszczę ci tych pokładów energii – może odstąpisz troszkę ?:)
Sylwiam – my wcześniej mieszkaliśmy w Mansfield bo tam mój mąż miał kontrakt z drużyną koszykówki - tam również mieszka mój tato , wuj i kuzynowie więc tutaj czuję się wyobcowana i totalnie samotna .
Renuska- a jakie comfort dajesz ? cow&gate?? I powiedz czy Jaśminka robi po tym mleczku zielone śmierdzące kupy??
Emilka13 – gratulacje !!! tylko przeprowadzka i urządzanie nowego gniazdka .. super!
Ragazza – i jak Twoje kopytka? Och ja też mam straszną ochotę, ale jak ostatnio robiłam to wyszły mi twarde jak skała więc sobie darowałam ..
Graziul – pies dla dzieciaków to fajna sprawa tylko problem w tym że po paru dniach piesek idzie w kąt i rodzice muszą się nim zajmowac hihi co do kwiatkówto ja jestem mistrzynią w złej pielęgnacji. Dlatego kupuję tylko storczyki które podlewa się raz na tydzień a i tak zdarzy mi się czasami ususzyc jakiegos
Natalka 1990 – życze miłego imprezowania dzisiaj u kumpeli na urodzinach
Agaam – jak się czujesz Kochana? Przeszło Ci troszkę? I jak malutka? Nadal ma kaszelek w nocy?
Tynia i Wiki – a jak Twoja Wikunia?
Kasia – a co robiłaś sobie u tej fryzjerki? Farba? Ile płaciłaś za swoje długie włosy? I mam nadzieję że dotrzesz do Asi . I jak wycieczka do Manchesteru? Załatwiliście paszport dla Olinka?
Asiunia221 – mam nadzieję że już niedługo dostaniecie jakiś fajny domek. Powodzenia.
M02.. – mnie osobiście podoba się bardzo Lena ..
Domi85 – ty pewnie się dzisiaj nie pojawisz bo z mężulkiem spędzasz dzien
Doris78 – miłych zakupów!
Dziewczyny czy może któraś z Was chodzi do parku Wibsey Park? Bo ja tam często jestem.
Ja do Asiuni na pewno pojade samochodem więc mogę kogoś zabrac przypominam że mieszkam na BD6.
Mam do sprzedania wózek Gracco wraz z fotelikiem samochodowym w kolorze czekolada z beżem. W bardzo dobrym stanie !! J
Uciekam doMajki bo troszke marudzi.
buziaki
 
reklama
czesc kobietki Wiki juz lepiej ale dopiero mialam z nia walke bo nie chiala wypic syropu wcale jej sie nie dziwie bo jest ochydny no ale po nim nie kaszle w nocy ale dala sie przekonac wypila szybko syrop i popila soczkiem
Emilka super ze juz masz klucze
Asiunia ja pewnie dotre do ciebie okolo13tej bo wiki ma na 12:30 do szkoly nie bede dlugo siedzial ale dobra i chwilka relaksu
Sylwia ja na biegunke mam jagody
Marta ja wozek juz mam
a ja wczoraj tak wam mowilam o tych pierogach odsmazanych ale nie dotrwaly do patelni zjadlam nawet zimne chodzilam tylko do kuchni i podjadalam i takim sposobem zjadalm wczoraj 25 pierogow
 
Hej:-)

Tak ladnie dzisiaj sloneczko swieci, ale jak wyszlam na dwor na sekunde to wieje i zimno jakos tak. Nieprzyjemnie, wiec na spacer sie z Lenka raczej nie wybiore. Tym bardziej, ze mam znowu gore prasowania. Nastawilam tez kolejne pranie, zeby nie miec tylow. :-( Masakra. K o 12 przyjedzie na odsmazane kopytka. Przynajmniej nie musze nic gotowac.

Emilka - gratuluje kluczy i powodzonka w remoncie. Troszke sie narobicie, ale potem bedziesz mieszkala jak ksiezniczka. Zazdroszcze wszystkim dziewczynom co robia remonty. Ciagle tu czytam co robicie i szczerze mowiac - tez bym tak chciala. Mnie sie juz nie chce nic robi w wynajmowanym mieszkaniu, nawet sprzatac. :-((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Marta - kopytka wyszly bardzo dobre, z sosikiem i surowka z kapusty kiszonej, bo tak lubimy z K najbardziej. A kopytka bardzo prosto zrobic i szybciutko, to taki moj 'pewniak'. :-)

Sylwia - a skad wiesz, ze to jelitowka? Moze to cos innego. Pamietam jak kiedys mialam jelitowke to lekarz mi mowil, ze trwa min 3 dni, a czasami i tydzien sie ciagnie. Moze lepiej do lekarza bys poszla skoro to ci tak ciagle wraca.

Dobra lece bo moja ksiezniczka spiaca juz, bo o 5 rano sie obudzila chetna do zabawy :-(
 
o matko !!!!!:szok:nie mowcie ze dzis jest czwartek i spotkanie u Asiuni :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
marta -mleko cow&gate ma to do siebie ze wyglada jakby sie nie rozpuscilo dobrze ,ja takie podaje .Jednak jak postoi chwile w butelce to sie rozpuszcza calkowicie .I ja rozpuszczam w wodzie ok.40 stopni .
Dobra nic wiecej nie odpisze bo pieluchaaa .....
Asiunia -przepraszam najmocniej :zawstydzona/y:
 
RENUSKA-wlasnie mialm Ci wczesniej pisac ,ty mozesz jechac od siebie autobusem X6 i wysiasc w Wyke przy bibliotece i tam juz jest rzuy beretem do Asi,jak chcesz to sie mozemy umowic na tym przystanku.


Jejku ,a ja mam nudy w domu,David sobie pojechal do swojego najlepszego kuzynka ,a ja siedze w domu i sie obijam...
 
Doris -wlasnie tak planowalam jechac ,oczywiscie ze mozemy sie spotkac na przystanku ,bo ja taka zakrecona jestem ,ze czasami to mi wstyd .Ostatnio nawet wrzucilam ciuchy do kosza na smieci zapiast do pralki :wściekła/y:.
U mnie Dominik ma od wczoraj dwa razy wiecej energii niz normalnie i zaraz go chyba ubije ,bo potrafi mi podniesc cisnienie dwa razy wyzej niz normalnie :baffled:.
A tym spotkaniem u Asiuni to mi wlasnie cos nie pasowalo :sorry2:.
 
Czesc dziewyczyny:-)
A my juz w trojeczke w domku:tak: Poszlam z niunka na spacer i mowie a zajde do mojego mezulka na przerwe a ja patrze a on juz z pracy wychodzil:-) takze teraz niunka poszla z tatusiem podlaczac ang cbeebies a ja mam chwilke:tak: Na dworzu taka srednia pogoda jak nie wieje to jest bardzo przyjemnie ale jak czasmi zawieje to masakra:szok:

Renuska ale sie zakrecilas:-D Wspolczuje przejsc z Dominikiem ale to chyba ten wiek:dry:
Doris zazdroszcze Ci troszke tych nudow ja tez chcialabym raz na jakis czas ponudzic sie troszke ale tak sama zupelnie sama:tak: A co do wlosow bo wlasnie Sylwia pisala to ja wczesniej Cie w blad wprowadzilam bo cos mi sie pokicialo i ja mam na wtorek umowiona wizyte:tak: Czyli nie tego samego dnia:-p
Sylwiam moze faktycznie powinnas przejsc sie do lekarza bo to przeciez nie pierwszy raz:confused: Ja nie mam zadnego pomyslu co mogloby pomoc w takim wypadku:-( Gratulacje dla Olivki:tak: Zdolniaszka z niej, pewnie szybciej sie oduczy smoka nim sie spodziewasz:tak::tak:
Emilka powodzenia z remoncikiem, ale tak jak kiedys mowilas rodzinke masz zdolna wiec pewnie szybko Wam pojdzie:tak: Ja tez juz sie wbijam na parapetowke:-D:tak:
Marta dziekuje, niby juz troszke lepiej sie czuje ale jeszcze nie 100%:tak: Wczoraj moj zakupil leki i staram sie kurowac:tak: A Vicky hmmm ciezko powiedziec bo raz lepiej raz gorzej:confused: Ale katarek juz przechodzi wiec lepeij w nocy chociaz sypia:tak:
Asiunia ja tez 3mam kciuki zebyscie szybko znalezli jakis fajny domek:tak: Ale z drugiej str jak daleko sie wyprowadzisz to do kogo bede na kawke chodzila:-(

Dobra dziewczynki ide zajrzec jak im idzie podlaczanie telewizji bo cos dlugo im schodzi:-D a niunka strasznie sie denerwuje i krzyczy cbeebies:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
heja
Ja dopiero teraz bo jak zaczełam intensywny tydz. tak dopiero teraz mogę cos naskrobac.amelka budzi mi sie o 6.00:wściekła/y:chyba czuje juz wiosne:-Di sama sie przestawiła.Do tego ciagle coś:szok:.
Sylwiam Ja na jelitówke tak zwaną biore Enterol i mi pomaga,ale skoro ci to ciągle wraca to przeszłabym sie do GP.a jezeli chodzi o moje kursy to ja ciagle sie kursuje:-Dale tak napowaznie to wszystko mi robia z pracy.Ale robie bo to zawsze jakieś papiery.Własnie ukończyłm level 2 na miotłe:-D:-D:-D
Renuska Ja cie chetnie zabiore ,ale moze faktycznie skoro masz bezpośredni autobus do asieńki to ja mogła bym kogoś innego zabrać:blink:
Emilka Powodzenia;-)
Marta1979 energia to raczej z przymusu:-D
Doris ładnie to tak podrzucac dziecko siostrzycce:-p:-p:-pale Ci zazdroszcze
Agaam zdrówka:tak:
a co do pogody to powiem Wam ze wczoraj jak stałm na światłach to ładnie mi hustało autem:szok::szok::szok:
 
Do góry