reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc Wszystkim:-)

Jak tam u Was bo u nas troszke nuda:sorry: Czekamy az tatko przyjdzie i nas odmuli troszke:-D

M02... ja juz adresik dostalam wiec potwierdzam ze bedziemy:tak:
Kasia zycze poprawy humorku:tak::tak: i oby robotnicy przyszli na czas:tak: mowa o kulkach na 10?? czy to cos miedzy Wami?:zawstydzona/y:
Ragazza rany ile ta goraczka moze trzymac:szok: Wspolczuje strasznie i zycze szybkiego powrotu do zdrowia:tak:
Natalka moj robil jeden tatuaz w Leeds u angola a ten teraz robil w Wakfield u polaka ale ktorego bardziej poleca to musiala bym sie zapytac:tak:
Graziul dobrze ze sobie odpoczelas komu jak komu ale Tobie sie nalezalo:tak:
Emilka jeszcze nie gratulowalam a wiec serdeczne gratulacje domku:tak: szybkiego uporania sie z remontem no i zeby dobrze sie Wam tam mieszkalo:tak::tak:
Zaneta moja Vicky wogole nie chciala smoka:no: dusila sie nim a kupowalismy co rusz jakis inny z mysla ze moze jakis jej podpasuje ale nic z tego nie wyszlo, ale z drugiej str to dobrze bo nie bedzie problemu z oduczaniem:tak: sa plusy i minusy:tak:
Sylwiam, Doris mam pytanie do Was bo ja juz sie troszke pogubilam z tego co wiem to Wy tez dla chlopakow mieliscie ten Ventolin tak? jak mialyscie go stosowac bo mi juz pomieszalo z tymi kremami na cipuszke i nie moge sobie przypomniec ile razy dziennie mam to stosowac:sorry: czy tylko jak bedzie miala taki silny kaszel, bo za dwa tyg mam isc do kontroli i zglupialam:rofl2:

Dobra dziewczynki ide kawke zrobic paaaa
 
reklama
Hej.
Ja tak szybciutko bo od rodziców.

Agaam ja nie mam pojęcia co to za maść. Nigdy jej nie stosowała. Ale powinnaś mieć napisane na naklejce jak stosować.
Ragazza zdrówka:-)
 
czesc:-)
Ja tez tylko na chwile bo zajeta jestem i maly steka:szok::szok:
znow nocka byla gorsza:-:)-(ech.....
M0205 -prosze adresik ,tez sie wybieramy do Ciebie:happy:
RAGAZZA-wspolczuje ,zdrowiej kochana:tak:
KASIA-poprawy nastroju zycze:happy: A co do rozmarzenia sie ,to nasz Eryk jest wlasnie dlatego ze ja sie tak nad Twoim Olim rozmarzylam rok temu jak sie poznalysmy i Olinek byl malutki:tak::tak:pamietasz?podpytywalam cie czy ciezko jest itp no zaraz niedlugo sie zdecydowalismy:tak:;-)
kurcze jak dla mnie i mojego przedszkola to 10 na kulki troche za wczesnie:tak::-(
 
Kasia8118 nie mam pojęcia czy jest w soboty otwarte.
Agaam te wziewy mamy 4 razy dziennie po dwa psiknięcia, albo jak się dusił to też psikałam.
 
hej kochaniutkie :-) witam wieczorkiem mała mi śpi a jam mam chwilkę za czym mąż z pracy wróci :-Dmoja mala coś mi kaszle jak nie wiem szczegulnie jak śpi :wściekła/y:a tak to no to czuje sie dobrze a na dodatek to te zęby jej idą i nie mogą wyjść:wściekła/y::wściekła/y::-( miałam mieć ten apojtmęt na te mieszkanie dziś to babka zadzwoniła i powiedziała ze musi przełożyć bo niema jakiś tam papierów :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ciekawe tera kiedy zadzwoni a już myślałam ze coś sie ruszy :wściekła/y::-:)szok:a no bywa i tak :-(GRAZIUL biedulka ty to masz z tymi nieprzespanymi nockami jeszcze troszkę i bendzie dobrze :-):-):-):-)AGAAM jak twoja lala lepiej już ?:-)RAGAZZA To sie nam lala rozchorowałaś aby malutka nie podłapała:szok: życze zdrówka!!!!!!nie mam już co pisać nawet oki jak co to jutro się spotkamy na kawusi kobietki :tak::-D:-Dzbieram sie bo mój H zaraz bendzię :-D:-)
 
hej :-)

wczoraj oduczałam Claudie smoczka zakonczyl sie sukcesem :-):tak: rano jej go popieprzylam ona wziela do buzi wyplula i mi oddala pozniej polozylam go na lawe z tym pieprzem jeszcze i znowu wziela i mowi dyd beee nie ceee to schowalam wszystkie smoczki jakie byly i jak cos wspomiala to sie pytam a chcesz jak by powiedziala tak to bym dala bo tez nie chce tak na sile ale ona za kazdnym razem mowi niieeeee dyd beeeee :-) usnela bez zadnym problemow na noc bo jeszcze mleko z butli jej daje w nocy tez ladnie spala :tak: w przyszlym tyg za butle sie zabiore a mleczko z kubeczka bede jej dawaac :tak:

ragazza jak dzis sie czujesz ?? goraczka spadla ?

grazul jak nocka ?

i to tyle naraazie :sorry:
 
reklama
dzień doberek
Ja tylko na sekundkę sie zameldowac ze u M02...bedziemy:-)dzieki za adresik;-)
Natalka Brawo dla małej:tak:
Ragazza szybkiego powrotu do zywych:tak:
 
Do góry