reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej dziewczyny
my dzis wybieramy sie na miasto na male zakupy a poki co czekam az pranie sie skonczy.tak sobie mysle moze mialybyscie ochote mnie odwiedzic pod koniec tego tygodnia?
agaam
jasne ze sie nie obrazilam:-)
emilka dotarlysmy cale i zdrowe dzieki za troske
agnieszka jak weszlysmy do domku w piatek to moja nela strasznie sie rozplakala za twoja corcia.potem jeszcze przez okno wygladala i szukala dzidzi:tak:
 
reklama
monia -ja w konsulacie coprawda bylam dawno temu ale chyba nadal jest tam gdzie byl ,a wiec niedaleko dworca kolejowego ,spokojnie mozna z buta pokonac taka trase:tak:
graziul -kobito szalejesz z tym spaniem ,mam nadzieje ,ze niedlugo Eryczek bedzie ladnie spal cala noc ,zycze Ci tego
natalka -zdrowka dla Claudi
Tej nocy Jasmina spala w swoim lozeczku ,pierwszy raz ,jakos nie moglam sie z nia rozstac :sorry:.Mnie rowniez zaskoczyla wczorajsza pogoda nie wspominajac o tym ze Dominik ma rozwalony zamek w zimowce ,a Jasminie wystaja juz cale graby z rekawow:crazy: .Dobra zmykam ,mam wychodne na zakupy :-):-):-)
 
Czesc

EMILKA-to mialas przygode z ksiedzem....,ja walsnie tez czekam na telefon,ale zamieszalam sie ostatnio w kosciele,jak ksiadz dziekowal za zaproszenia i wtedy zgupialam,nie wiedzialam czy On czeka jak sie do Niego dzwoni,czy On sam dzwoni....
A koledy maja trwac az do kwietnia.....

GRAZIUL-to moze bedzie poczatek wyspanych nocek,trzymam kciuki.
A z Eryczka juz taki bobasek sie ladny robi,takie duze oczka.A siostra zakochana widac.

M02.....-Ja nie wiem jeszcze jak bede w tym tygodniu dostepna,bo mojemu J sie troche w pracy pozmienialo i moge byc bez auta.
 
hej:-)

Claudia spi D robi obiad :szok: a ja mam wolnee :-D:-D z Claudia juz dobrze na szczescie :tak:

Monia22310 :no: Claudia dopiero 2 raz w swoim zyciu wymiotowała :tak: raz przy wysokiej goraczce jak byla przeziebiona i teraz a biegunki tylko miala jak jej zabki szly a taka jelitowke pierwszy raz miala :tak: ja jechalam do Manchesteru samochodem ale napewno jezdzi jakis autobus :tak:

no i wena mi sie skonczyła :sorry:

miłej niedzieli mamuski :-)
 
no witajcie co tam u was jak wam niedziela mineła u nas nawet oki:tak::-) byliśmy w ristorante w bradford na obiadku :-)i spotkałam sylwusie :-);-) a puzniej na kawusi u brata i do domciu !!!!!!monia22 my jechaliśmy autem do konsule więc nie wiem jak pociągiem my też musimy po odbiór jechać ale nie wiem jeszcze kiedy :-(kasia kasiunia kiedy ty skończysz ten remoncik :no::-D graziul no u nas był ksiądz krzysztof :-D:tak:a co do poznania to trafi się okazja;-);-):cool: oki kobietki lece bo mam troszkę do roboty :szok::-)
 
Hej:-)

Emilka a wszyscy byli z Twojej rodziny?? Fajną macie ekipę no i moje dzieci miały z kim biegać:tak:
Knajpka fajna i na pewno tam wrócimy.

Graziul WOW 5 godzin, toż to szaleństwo:-D

m02... ja na koniec tyg nie mam planów więc dostosuję się do dziewczyn:tak:

Spadam bo jakaś senna jestem. Poczytam sobie i w kimono pójdę.
 
Heloł wieczorkiem :-):-)a jeszcze coś skrobne :-D sylwia.m sylwunia no nie :-D nie wszyscy to moja rodzinka 3 braci i znajomi brat :tak:no ale fajnie się wybrać taką ekipą fajnie was było spotkać i twoją malutką ślicznotkę :-):-):-);-)M02 ja też chętna na koniec tygodnia może się już wczuje w towarzystwo:-D:-D
 
Hej mamuski

Ja dzisiaj mialam tragiczna noc. Obudzilam sie o 2 w nocy z dreszczami i goraczka 39.2:szok::-( Do tego calkiem z nienacka pojawila sie bol gardla i kaszel. Martwie sie, ze Lenka jest juz zarazona. :-( Nie mam sily nic pisac kobietki. Mam tylko jedno pytanko:
Jak bylyscie u mnie to wspominalyscie (nie pamietam ktora) o jakiejs znajomej fryzjerce, ktora do domu przychodzi. Sprawdzonej. Czy moglybyscie mi podac numer tel do tej fryzjerki? Najlepiej jak najszybciej, bo moje wlosy wygladaja okropnie, a nie chce farbowac do poki nie podetne, bo teraz musze kupowac dwa opakowania farby bo wlosy takie dlugie. :-(

Narka.
 
Hej laseczki:-).
Ja tak szybciutko Oli śpi więc trzeba wykorzystac moment:tak:.
ragazza dużo zdrówka kochana o by chorobsko szybko odpuściło:tak:.
m025....ja chętna na spotkanie :tak:.Tylko piątek mi nie pasuje :no:.A reszta dni bez większych planów więc postaram się dopasowac do reszty;-):tak:.
Emilka no remont się nie zakończył :no:.Bo farby zbrakło:tak::-D.Więc szykuje nam się kolejna romantyczna sobota:tak::-D.
monia my zawsze jezdziliśmy samochodem więc nie mam pojęcia:no:.
sylwia.m możesz podac mi namiary tego sklepu gdzie kupiłaś materac?
 
reklama
Czesc Laski ale my dzis leniechy jestesmy:szok: z sypialni zgrzebalysmy sie dopiero o 12;30:szok: a teraz dalej siedzimy i nie wiemy co ze soba zrobic tzn ja bo niunka to grzecznie sie bawi poki co:tak:
Dzis wybieramy sie z niunka do lekarza z ta jej cipuszka bo stosowalysmy benmapthen czy jakos tak( bo moj jak wrocil z tatuazu to kupil bo tym sie tatuaz pielegnuje) i stwierdzilam ze sprobuje przez weekend to ale niestety nie pomoglo zobaczymy co nam u lekarza powiedza:sorry2: do tego jak juz tam bede to powiem zeby osluchala mi Mala bo ten kaszel tyle czasu to juz przegiecie:wściekła/y:

M02... dobrze ze sie nie pogniewalas:-) a jesli chodzi o spotkanie to ja poki co planow tez nie mam wiec chetnie wpadne:tak:
Ragazza zdrowka:tak:
Emilka nic sie nie przejmuj tym ksiedzem sam sie zjawil wczesniej niz powinien wiec niech sie nie dziwi ze byliscie jeszcze nie gotowi:tak:
Graziul 5h to juz cos:-p oby to byl poczatek lepszych nocek:tak:
Monia ja niestety nie pomoge jesli chodzi o transport publiczny do Manchestery my zawsze jedzilismy autem:tak:

Dobra dziewczynki ja uciekam smazyc nalesniki bo za niedlugo trzeba do lekarza ruszac:tak:
Ahaa i kiedy te kulki??:-)
 
Do góry