reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
witajcie nie pisałam ostatnio bo jakaś taka jestem zabiegana :-D:-D:-D:-D pomagałam bratu w sprzątaniu bo się przeprowadzają :tak::tak::tak: a na dodatek mam księdza w sobote :no::no::no::no: a z czekiem na razie cisza już tracę nadzieje :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:a zresztą te dni takie ponure :no::-:)-:)-:)-(kasia8118 no jestem kasiu tak jakoś brak czasu :no::no:ta ulica co ci znalazło to nie ta tylko następna po niej przed światłami :tak::tak::tak:sorki ze dopiero wysyłam adresiki ale nie miałam nawet kiedy :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:kto jeszcze chętny to pisać to wyśle !!!! to w piątek na 12 może być :happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:nie wiem już co pisać sorki ale nie mam ostatnio głowy do tego przyjdziecie to pogadamy :sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:
 
ZANETKA JESZ RAZ OGROMNIASTE GRATKI OD NAS:happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:BUZIAKI DLA WAS:happy2::happy2::happy2:

Chcialam cos napisac ..ale nie dam rady ,poprostu padam na twarz:dry::dry:
Dzieciaczki nie byly dzis najgorsze ale za to ja sie za porzadki wzielam i tak mnie to umeczylo ,a jesz kolacje trzeba zjesc i prysznic wziasc:tak:;-)
Wybieram sie do Emilki w piatek wiec mysle ze sobie pogadamy:tak::tak::happy2::happy2:
dobranoc ,milych snow
 
hej hej
zaneta -jestes juz w domku ? daj znac jak tam porod
rety padam na twarz a dopiero 3 godzina :-(,niby Jasmina spi po 5 godzin w nocy a ja i tak chodze nieprzytomna .I to tyle ode mnie :sorry:nie mam sily .
 
hej
dzieki wielkie za gratulacje:-)niedawno wrocilam i powoli sie ogarniam,mlody zdziczal:szok:nawet mi buzi za bardzo nie chcial dac:szok::szok::-:)-(porod byl w miare,ale nigdy wiecej dzieci:szok::szok::-D:-D:-Dw wodzie to jakos poszlo,ale i tak masakra byla:-D:-Dw sumie 2 godzinki mialam takich ostrych bardzo skurczy,a jak weszlam do wanny o 11.40 to za godzine mloda juz byla z nami:-)o 12.20 zaczely sie parte a o 12.42 juz ja mialam na cycolach:-):-)
dziekuje jeszcze raz serdecznie,mala sie wydaje,ale jak na dziewczynke 3350 to chyba niezle;-)buziaki:-)aaaaa a mala nienajedzona:szok::szok:jak tylko odloze do lozeczka albo kolyski to zaraz wyje:szok::szok::szok::-(
 
reklama
Zanetabd7- fajnie ze szybko poszlo:tak:Az milo sie czyta twoj post taki pelny optymizmu i radosci:tak:
Reniuska- wrzuc mi swoj numer prywatnie. Ty jedziesz z huddersfield?

Spadam bo artur juz sie gapi na laptopa ze mu zabralam
 
Do góry