reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Graziul - GRATULACJE - wracaj szybko do sil i do nas, a Eryczek niech zdrowo rosnie !!!!! Buziaki dla Was!!!!

AgnieszkaUK - jakie szczescie , ze Twoj tato wyszedl z tego caly! Wspolczuje Ci bardzo. :-(
 
reklama
hej:-)


GRAZUL OGROMNE GRATULACJE ZDROWKA DLA WAS !!!! :-)

ale dzis super pagoda bylam poszlam z mała do parku bez wozka zeby sie przeszla bo daleko nie mamy doszla bez problemu w parku pobiegala 40 min a do domu musialam juz ja niesc :sorry2: myslalam ze rece mi odpadna :wściekła/y: w przyszła sobote przyjezdza do nas tata D z zona i corka ;-) ale tylko na 4 dni bo na dłuzej nie moga bo nie maja tyle wolnego z pracy ale dobre i to tym bardziej ze oni tylko Claudie widzieli na chrzcinach :-(

Sylwia no to prawda Claudii caly czas apetyt dopisuje ale tak jak mowisz daje wlasnie jej jak najwiecej warzyw a na przekaski unikam ciateczek itp tylko daje owoce:tak: A Ty masz tak fajnie z tym ze mozesz jesc i jesc a co chuda to chuda ze wes nic nie mow ;-) ale Ci zazdroszcze tej figury :sorry2: ale ja juz tez przestalam narzekac bo przestalam jesc slodycze i pic gazowane i nie jesc pozno i prosze juz mam 49 kg :-) ale jeszcze jeszcze troszke trzeba zbic :dry: (dla tych co mnie nie widzialy to jestem niska dlatego powinna malo warzyc :tak: )

agnieszkauk naprawde cos czuwalo nad Twoim tata zdrowka dla niego :-( a dla kolegow [*][*][*]

agaam a dlaczego chcialas oduczyc mala picia mleczka :sorry2::confused: to juz wogole nie pije ? bo mi HV zawsze gada i zreszta duzo ludzi ze dobrze jak dzecko pije mleczko raz dziennie nawet do 3 lat :tak:

ragazza poszłam za Toba i tez wygrzebalam swoja stara ksiazeczke ale to byl zly pomysl bo wszyscy mi mowili ale nie wierzylam ze bylam bardzo mala i chudziutka ale juz wierze bo jak mialam 18 mc mialam 75cm i 9,700 kg a jak 24 mc to 78cm i 10 kg :szok::-D

dobra uciekam bo Claudia usneła dopiero o 22 a ja siedze a prasowanie czeka to szybko sobie jeszcze zrobie i ide spac paaa:-)
 
hej
ja dzisiaj jestem taka niewyspana ze :szok:,chyba przez pogode.jeszcze mlody urzadzil w nocy arie,bo cos mu sie snilo i darl sie z pol godziny piesek,ikijki(naklejki),i pare innych:-D:-Dwczoraj kuzynka mi poprasowala wszystko dla malej,wybralysmy sie do parku i pomimo tego ze moj A stwierdzil ze jest cieplo to prawie zamarzlam:szok::szok::szok:
natalka-ty juz sie nie masz z czego odchudzac!!przeciez jak cie widzialam to prawie skora i kosci!!moj maly wazy chyba 12,ale z niego taki jadak ze jak nie usiade obok i nie wloze mu do buzi to moglby caly dzien nic nie jesc.ja jak bylam mala to grubas bylam :-D
renuska-jak tam przestawilas mala na tryb nocnego spania??ciekawe jaka moja bedzie:-)
agnieszka-jak ty sie czujesz psychicznie??lepiej juz??
podglad mi sie skonczyl i nie wiem co kto dalej napisal:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Czesc:-)

My odziwo wyspani mimo tego ze poszlam spac wyjatkowo pozno jak na mnie bo o 23.30:szok: a wstalam po 8:-p w zasadzie to przed 9:-D
Niunka znow mi cos zaczyna kaszlec jestem taka zla ze szok!!:wściekła/y::wściekła/y: Nie wiem dlaczego przeciez ostatnia choroba zostala wyleczona nie minal tydzien ona znow chora:wściekła/y::wściekła/y: juz sama nie wiem dlaczego moze to ja cos zle robie:-:)-(

Natalka ja zrezygnowalam tylko dlatego ze balam sie ze bedzie poziej ciezko odstawic nie tyle od mleka co od butelki, jesli mala stawialaby opory to pewnie dalej by pila z butli, ale w zamian butli w ciagu dnia je duzo nabialu typy jogurciki na sniadanie czy kolacje kanapke z serem bardzo lubi kakao wiec mysle ze nabialu jej nie brakuje:tak: Fakt ze wczoraj chcialam jej dac platki z mlekiem to nie chciala:sorry: Ja tez jak bylam malutka to bylam szkielecik, z reszta dlugo dlugo bylam bardzo chuda nawet w liceum bylam chuda dopiero ciaza przyspozyla troche kilogramow, ale tez jestem na diecie (takiej jak Ty):tak:
Zaneta jakos nie wyobrazam sobie Ciebie jako kluseczki:-D A Krecik spi jjuz u siebie w pokoiku?? Super ze kuzynka Ci tak pomaga do nas w poniedzialek przyjezdzaja dziewczyny wiec pewnie tez mnie troche odciaza:-p
Agnieszkauk I jak ochlonelas troszke? Tulaski dla Ciebie:tak:

A teraz z innej beczki mam dziewczynki do Was pytanie.... Czy ma ktoras z Was pozyczyc na weekend lozeczko turystyczne? Bo jedziemy z mezem do znajomych a nasze lozeczko jest w PL a drugiego nie usmiecha mi sie kupowac szczegolnie ze my zbyt czesto nie jezdzimy w recz raz na ruski rok:-p Jesli ktoras by miala to moge sie usmiechnac???;-):-p
A teraz uciekam do mamusi dzwonic Paaa
 
hejka ,zabralam sie do pisania ale u mnie rutyna :pranie ,prasowanie ,cyc ,pielucha......
zaneta-no z mala to byl generalnie taki problem ze ona jest duza i straszny glodomor,wiec teraz w nocy daje jej dwa cyce jeden po drugim i spi jak zabita :-D
A dluga jest i chudzina niesamowita :szok: skarpetki uciskowe sa dla niej bezuciskowe :-D i ciuszki 0-3 jakies takie w sam raz :eek:
agnieszka uk -to twoj tata mial niesamowite szczescie :szok:
 
hej kobitki
ja wpadlam tylko zapytac czy ktoras mialaby moze ochote wybrac sie na kulki do shipley w przyszlym tygodniu?
:-)
ja poniedzialek i srode mam zajete,ale moze w pozostale dni ktoras mialaby ochote sie z nami wybrac.ja i kornelka szukamy towazystwa:happy:
 
reklama
hej ;)
Graziul gratuluje :DD

No ja miałam napisać, jak było na usg, więc w porządeczku, dziecko duże, zdrowe, 2 nogi i ręce, no i duzy brzuszek hehe :)
No i chłopiec, jak to pani powiedziala, " widać takie duże miedzy nóżkami "
to Tyle :)

Miłej nocy :)
 
Do góry