reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej:-)

Claudia ma drzemke to mam chwilke:tak: pogoda super ale zaskoczyła:-)

grazul 200:szok::szok::szok: ojj nie tyle to ja bym nie nalepila zrobilam ok 50 ruskich:-p ja tez musze wieksze ciuszki kupowac na 12-18 mc sa za male a na 18-24 sa akurat:zawstydzona/y: wiec chyba czeka mnie to co Ciebie tak jak mowilas wczesniej Claudia teraz idzie w gore wiec mialas racje:tak: no ale Natalka na 3-4 latka i za male :szok: ale bedzie z niej wysoka laska :tak:;-)

m02051991 gratulacje:tak:

agaam ja Ty to zrobilas ze tak szybko sie ogarnelas:szok: podziwiam:tak::-D

zaneta oj wspołczuje tych nocek oby to bylo przejsciowe:tak:
 
reklama
hej:-)
alez nas dzis pogoda rozpiescila..mmmmmmm:happy2::happy2::happy2:no ale jutro juz-mowily mi przedszkolanki -ma padac:-(
ja bardzo dzis jestem zadowolona z moich zajec w nursery:happy2:zrelaksowalam sie:tak::-)
dzis robilysmy ART-zrobilam malej korale i swoj wlasnorecznie ozdabiany kubek do kawy;-)
szkoda tylko bo mala pod koniec bardzo plakala i mnie wolaly babki:dry:bawili sie na dworze i ona chciala bar isc do satrszakow a nie wolno jej bylo..no i sie bar rozplakala:eek::-(
NATALKA-50 pierogow to moj A polknie na 2 razy;-):-D:-D:-Dale kiedys tez lepilam .mimo wszystko:tak:teraz nie mam sil:blink:
AGAAM-u nas playgroup jest na 9.15 i to troszke zawczesnie bo ja sie nie moge wyrobic:tak:
ZANETA-zaszalalam...tzn.wydaje mi sie ze wydalam duzo a i tak nie kupilam az tak duzo!!chyba ceny poszly w gore:szok::szok::blink::blink::-D Ale kupilam fajne dzinsy-na normalna figure,ale super sluza jako ciazowki:tak:bo maja gumke w pasie i na dole tez gumki w nogawkach-takie bardziej sportowe,bar wygodne:tak::tak:
m020519...(sorrki ,ze tak skracam ale nie mam pamieci teraz do cyferek:sorry2:) gratulacje serdeczne!!to ile mozesz byc w ciazy?:confused::-)
no nic ,ide herbatke zaparzyc i wreszcie poskladac sterte prania bo wola mnie i wola a ja w nosie ja mam!!!;-);-):-D:-D:-Dpaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Ostatnia edycja:
graziul xxx nie mam pojecia,ile juz jestem w ciazy,bo caly czas mialam miesiaczke i tabletki anty bralam dlatego strasznie sie stresuje przed wizyta u lekarza bo w sumie to brzuszek mi sie juz zaokraglil a ja zwalalam to na to ze przytylam :confused:a tu nagle taka niespodzianka szok,nerwy i wogole nie wiadomo o co chodzi.w sumie test zrobilam bo cos sie slabo czulam i moj L mowi wez ty lepiej tester zrob bo cos nie tak....jak bylam ze starsza w ciazy to dowiedzialam sie dopiero pod koniec 4 miesiaca:szok::szok::szok:
 
AGAAM- slyszalam ze powinno sie wybrac wczesnie szkole bo pozniej ciezko zapisac dziecko do dobrej placowki no nic musze sie dokladnie dowiedziec jak to jest chociaz moje blizniaki juz zapisallam na liste a ida do nursery dopiero w 2012 a jak moge wiedziec ile miesiecy ma twoja Victoria bo wydaje mi sie ze jest w w tym samym wieku co moje maluchy a sa z sierpnia 2009 uciekam pa
 
Czesc babki:-)
Mala padla wczoraj po przedszkolu ...o 18 zawolala kaszke i powiedziala ze idzie spac!:tak:ja myslalam ze zartuje ,a ona naprawde polozyla sie u siebie i zasnela:eek: No i oczywiscie 4 rano wstala:szok:wolala mleko,a potem siku!;-):tak: Ja zrobilam mleko am tato ja wysadzil na kibelek,no ale spac juz nie poszla,skakala po mnie do ok 6! i spiewac sobie kazala cebule ,ogorka i zuzie!!:eek::shocked2::tak: No ale trudno,mam nadz ze jakos przezyje dzisiejszy dzien:eek::tak:
m0205109...a to mialas niespodzianke z Kornelka;-):-) a i tym razem ...z jednej strony fajnie tak ,bo prawie pol ciazy przechodzilas nieswiadomie to szybciej zlecialo.U mnie obydwie planowane ,wiec juz od momentu zadzialania liczone dni..najpierw do testu a potem dalej..strasz sie ciagnie:eek::eek::eek:
ALFA-to prawda z ta szkola ze lepeij wczesniej zapisac:tak: Nasza mala ma juz miejsce w nursery ,a dalej mam narazie rece zwiazane bo sie bedziemy wyprowadzac i nie mam pojecia gdzie,wiec nie wiem gdzie ja zapisywac:no:;-)
zmykam ogarnac i zjesc sniadanko,papapa:happy::happy:
 
Ostatnia edycja:
hejka
ja juz musialam od rana pedzic do sklepu bo zabraklo w domu cukru!!szlak by to trafil!a pawcio wczoraj nie spal i padl dopiero o 21:szok::szok:rano obudzil sie przed 6 ale jeszcze go przytulilam i zasnal na 2 godzinki,bo ja bym nie zniosla gdybym musiala wstac tak rano:szok::no:
graziul-wspolczuje ze musialas sie zerwac o tak wczesnej porez,ale za to o 18 mialas juz spokoj!!a moj sie przewracal ale spac nie poszedl:-D:-Dmiala sie zapytac wczoraj gdzie zakupilas te spodnie bo mi tez by sie jakies przydale a z tego co pisalas to moga byc fajne.:-)
m02051991-pawelek urodzil sie 5 lutego,i tez nigdy nie budzil sie tak czesto w nocy,tylko od jakiegos czasu mu sie pomieszalo w glowie:-Dnie martw sie ciaza,pomysl ze juz bedziesz za 5 lat miala odchowane dzieciaczki,ja sie tak pocieszam:-D:-D
a my jednak chyna na 90% polecimy do polski za 2 tyg,jutro tylko musze rano zalatwic jedna sprawe i wtedy bedziemy wiedzieli na kiedy mozemy kupic bilety,wcale mi sie nie widzi ten lot,ale a truje tylek.i to jeszcze z birmingham do granska!!i tu i z gdanska jeszcze ile kilometrow trza przejechac:wściekła/y::wściekła/y:dobrze ze ode mnie prosto z lodzi:-)i bedziemy 6 dni tu i 6 dni tu,masakra jaki wypoczynek:-D:-D
 
Hejka dziewczyny,
Dziękuję wszystkim za życzonka zdrowia dla mojego szkraba :tak:. Byłam dzisiaj u lekarza - wyniki są SUPER- BRAK CUKRU! Czyli cukrzyca wykluczona. Zmierzyli małego i zwarzyli i jest powyżej średniej. Wzrost 101,4 a waga 18,700. Lekarz powiedział, że wzrost wyrównuje się z wagą :-). Jeżeli chodzi o picie to teraz musimy sie przemęczyć ( najprawdopodobniej jest to przyzwyczajenie), mamy mu albo sukcesywnie zmniejszać ilość soku w butelce dolewając wodę, albo odciąć go odrazu. Myślę, że to drugie będzie dość radykalne posunięcie , ale będzie szybciej. Jeszcze pogadam z P. , ponieważ będzie kilka nocek zarwanych :szok:, ale mam nadzieję, że szybko pójdzie.
Zaneta od 1 listopada są loty z Leeds do Gdańska. I jeżeli zamiast podawać małego za dziecko do 2 lat podasz go , że jest poniżej 16 to za 3 bilety zapłacisz 15 fuli!!!(ryanair)
m02051991 gratulacje :tak:
 
Czesc.

MAMATROJECZKI-to fajnie ze wszystko ok z malym:tak:to teraz Was czeka odzwyczajanie:eek:ciezki okres przed wami,ale jaki potem bedzie rezultat:tak:

M02051991-gratuluje dwoch kresek:tak:Witaj na forum:tak:

ALFA-zobacz sobie na stronie upmystreet,wpisz tam swoj postcode i Ci pokaze w okolicy twojej szkoly,ta co ma wiecej procent jest lepsza:-)


A moje dziecko wkoncu mnie w przedszkolu przywitalo z usmiechem i nie chcial dzisiaj wyjsc:szok::szok:bo tak zawsze plakal,jak mnie zobaczyl.No jeszcze jak wychodze to ryczy i pani musi go brac na rece,ale po 5 minutach jest juz wesoly.
Na razie maja w tym przedszkolu lekkie kongo,bo takich dzieci jak David -placzacych jest teraz 4:szok::szok:wiec maja troche roboty:eek:

KASIA8118-jejku za juz dawno mialm Ci to napisac ,ale ciagle zapominalam:zawstydzona/y:J dopiero sobote bedzie mila wolna za 6 tygodni,w sumie teraz bedzie mial ,ale nasz tatko robi urodziny :tak:

ZANETA-no to fajnie masz ze lecisz:tak:a daleko macie z gdanska do domu?

NATALKA-ale z Ciebie dobra PANI DOMU:tak:ja jeszcze pierogow nigdy nie robilam:sorry:
 
reklama
Do góry