reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej hej:-)
Ja padnieta po dzisiejszej wyprawie:eek::eek:
wiec dzis krociutko:tak:
MONIA-oby Ci szybko poszlo,mnie tak bralo i bralo 2 tyg przed a mala sie urodzila 2 tyg po term!!:crazy::crazy::crazy::crazy::tak:
SYLWIA-nie pomyl sie ksiegowo;-);-):-p:-p:-p:-D:-D
MAMATROJECZKI-dziekuje bardzo za stronke:happy:jest kilka modeli w moim guscie(narozniki,taka fajna prostota jak lubie):tak::tak:
m0205.....Witaj na bb:happy::happy:niestety ja nie mam tu stalego ginekologa,ale wiem ze ktos chodzil..NATALKA chyba:happy::happy::happy:
do jutra ,paaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
reklama
hej dziewczyny strasznie rzadko tu zagladam chce zapisac moje maluchy do szkoly moze ktoras z was moze mi cos napisac na temat ST Columbasa ??? chadza tam wasze dzieci lub znajomych ciekawa jestem opini na temat tej szkoly albo moze wiecie ktora jest dobra biore pod uwage szkoly katolickie pozdrawiam wszystkie mamy !!! DO- m02051991- MOZE W MANCHESTERZE JEST JAKIS POLSKI GINEKOLG POZDRAWIAM !!!
 
Ostatnia edycja:
hej:-)

u nas nic ciekawego tylko Claudia robi sie straszna ma coraz gorsze fochy a dzis uderzyla mnie w twarz :-( i kopie mnie i sie prezy jak jest cos nie po jej mysli :-(

monia no to czekamy na wiesci trzymam kciuki zebys dlugo nie czekala najgorzej sie dluza te ostatnie dni :sorry:

sylwia nie zazdroszcze zajecia wieczornego :sorry:

m02051991 ja chodze tu do ginekologa bo nie mam wyboru bo mam torbiel na jajniku i chodze do swojej przychodni u mnie jest akurat w porzadku babka ale tak na cytologie i badania kontrolne to w Pl chodze wiec najlepiej idz do gp i powiedz ze chciala bys wizyte u ginekologa:tak: no i witaj na forum:tak::-)

dobra ide bo walcze z pierogami robie na jutro zeby mniec wolneeeeeee:-D
 
Witam:-)
Ja kiepsko dzis wyspana bo pomimo wczoraj zmeczenia tluklam se z boku na bok:szok:i potem znow po 4 sie obudzilam:wściekła/y:
Dobrze ze mala odpukac-od jakiegos czasu przesypia mi cale noce:happy2::happy2:
Ja wczoraj kupilam malej taka super pizamke ,pajacyka z milutkiego polaru ,ze stopkami,i bylam takaq zadowolona bo cieplutka a mala spi odkryta..no i niestety okazalo sie ze zamala:wściekła/y::wściekła/y:a to juz byl najwiekszy rozmiar!! na 3-4 latka na 104 cm:eek::eek: Boze moje dziecko tak szybko rosnie:-:)-:)-(
NATALKA-to mala zlosnica z Claudii:eek:oby to byl przejsciowy okres:tak::tak: A jakie pierogi robilas?? Ja juz zrezygnowalam z robienia -200 robilam i ginely migiem:wściekła/y::wściekła/y:;-)
No nic ide ogarnac chatke i potem do nursery na kurs smigamy
milego dnia
 
wielkie dzieki natalka 1990,bylam u mojej gp dala mi adres na horton park ave.w sobote zrobilam test no i pokazalo dwie kreseczki teraz czekam do poniedzialku na wizyte,zobaczymy co mi powie.Poki co w domu mala panika bo dla nas to wielkie zaskoczenie no i Kornelke od cyca trzeba bedzie odzwyczaic a tak chcialam ja jeszcze karmic...ale damy rade:)
 
Ostatnia edycja:
czesc kobietki ja dzis sie dobrze czuje jak narazie pogoda super wiec moze dzis spacerek zalicze no ale zobaczymy
m2051991 gratulacje ogromne napewno ci przepisze kwas foliowy jesli nie bierzesz i przysla ci potem list na spotkanko z meadwife
natalka coza maly diabelk z Claudii
oki zmykam nastawie ziemniaczki zebym miala na pozniej i zamarynuje sobie miesko
 
Czesc Wszystkim:-)
Widze ze cos sie ruszylo;-):tak:
My dopiero wrocilysmy bo bylysmy na playgrupie potem na poczcie wyslac poczte potem na innej poczcie odebrac paczke ehhh. Ale juz jestesmy w domku zbieramy troche sil i zaraz zmykamy na spacerek tylko czekamy az pranie sie wypierze:tak: Trzeba bylo w koncu sie wziasc za pranie bo juz mi z kosza wyskakiwalo:-pAle czekalam na odpowiedni moment czt. pogoda:-D
Dzis przez niunke malo nie zaspalysmy na playgrupe bo Ksiezniczka obudzila sie o 9;10 przy czym playgrupa zaczyna sie na 9;40:-D Ale dalysmy rade:tak:

m2051991 witaj wsrod Nas:tak: No i ogromne gratulacje:-)
Natalka wiem o czym mowisz bo moja Vicky tez robi sie malym diabelkiem, fakt nie bije mnie jeszcze:-p Ale ma straszne fochy:wściekła/y: Mam nadzieje ze to chwilowe:tak: Tobie tez tego zycze:tak::tak:a co do pierogow to ja tez mam dzis na obiad:-Dtyle ze nie jestem taka ambitna i mam odmrazane babcine:-p:-p:-D
Graziul faktycznie Natalka jest bardzo wysoka, ale ma po kim wiec nie ma sie co dziwic:tak: szkoda tylko ze ciuszki zamiast kupowac na 2latka musisz kupowac na minimum4:szok: Moja niunka tez wydaje mi sie ze jest wysoka i ja musze tez kupowac jej wieksze ciuszki:tak:
Sylwiam ale mialas zajecie:confused: nie zazdroszcze szczegolnie ze ksiegowosc matematyka to zupelnie nie dla mnie:no: ja ostatnio wyterzalam swoje szare komorki jak pisalam wypowiedzenie do pracy i tez sie strasznie przy tym nameczylam:-D:-D
Renuska spokojnej podrozy i udanego wypoczynku:tak:
Alfa1 ja niestety ze szkola nie pomoge bo poki co nic sie nie orientuje w tym temacie, bo jeszcze troszke mam czas;-)

A teraz juz obowiazki wzywaja trzeba isc pranie rozwiesic i na spacerek:tak: Tyle ze juz tego pranie nie bede wieszala z niunka bo jak wieszalysmy pierwsze pranie to Vicky nabila sobie guza na czole przewracajac sie uderzyla czolem o kafelki na ogrodku:szok::szok: czy musiala akurat przewrocic sie na kafalekach a nie na trawie:no::no: ehhh mam nadzieje ze nie urosnie ten guziol zbyt duzy:eek:
Ok Paaaa
 
hejka
ja tylko na chwile bo mam nerwice,moje dziecko od wczoraj sie buntuje i nie spi w dzien i chodzi spac o 19!!wczoraj zasnal z kanapka w buzi!!wszystko byloby ok,gdyby nie to ze wstaje o 22:szok::szok::wściekła/y::wściekła/y:i rwie sie do zabawy!!a ja na sile musze go usypiac bo inaczej siedzialby do 2 albo dalej!!w dzien probuje na sile go polozyc,ale tez nie ma jak,no bo nie przywioze go do lozka.i w nocy budzi sie z 15 razy,wczoraj wydoil chyba z pol litra wody przez noc!!o boze:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
graziul-ja tez wczoraj bylam na miescie,ale tylko godzinke bo juz nie mialam sily lazic,zawsze sie napale ze cos se kupie,a tu dupa,opadlam z sil i wrocilam do domu,a ty zaszalalas??
monia-czekamy na wiesci!!
m2051991-ogromne gratulacje!!chyba musisz mieszkac gdzies blidko mnie skoro masz ta sama przychodnie:-)
sylwia-uuu mialas bardzo ciekawe zajecie,ja bym odpadla po 1szej minucie:-D
natalia-widze ze twoja ma ten sam okres co i moj mlody,leje mnie jak trza,ale ostanio mnie ugryzl i mu oddalam i chyba zadzialalo:-D:-D
agaam-pozycz mi taki motorek,zebym mogla sie w pol godzinki wyszykowac jak ty dzisiaj!!:-Dbo ja jak mamy gdzies isc to potrzebuje ze 2 godziny zeby sie ogarnac:szok:
ide obiad konczyc i mlody polozyl sie na podlodze i krzyczy mma!!mma!!tata go nauczyl sztuki walki:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
zanetabd7mieszkam na bd18 to jest juz w shipley,ale ide tam do przychodni bo tylko tam jest lekarz w poniedzialki rano.strasznie ci wspolczuje zarwanych nocek,mnie na szczescie to ominelo moja kornelka od urodzenia ani jednej nocki nie zarwala.kiedy dokladnie urodzilas swojego Pawelka bo moja niunia jest z 29 stycznia wiec chyba podobnie:)
 
Do góry