reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hello:-)
ja wczesniej zajrzalam z rana ...ale nikt nic nie pisal to i ja nie wiedzialam od czego by tu zaczac:szok::-D
Ja tez jesz w pizamie ale podobnie jak Kasia-juz mam poodkurzane i ogarniete:tak:
My zaraz wybywamy do Town,musimy malej ciuszki pokupowac bo znow wyrosla:szok::tak:
ANIA-no problemo!chetnie pomoge w pakowaniu:tak::tak::tak:
ZANETA- a czemu nie chcesz Pawelka ze soba zabrac na scan??obawiasz sie? My jedziemy cala trojeczka poznac nowego dzidzusia:tak:
KASIA-dzieki za porade w sprawie brzuszka:happy2:tez wlasnie tak slyszalam ze 2 raz szybciej idzie,ale wciaz jakas nie pewna jestem,bo roznica jest duza niz pierwszym razem:tak:
DORIS-B&M to fajny cenowo sklep:tak::tak:no i blisko mam:-D;-)
no nic kobietki ide sie szykowac ....do spisania,pozdrawiam cieplutko
ROKSANNA,RENUSKA-co z Wami???
 
reklama
Czesc kobitki:-)

Widze ze dzis u wiekszosci dzien pizamowy:-p my tez jeszcze w pizamkach P zrobil sobie dzisiaj jeszce wolne wiec mamy rodzinne leniuchowanie:-D

Oj dziewczynki chcialabym zostac jeszcze chociaz do konca tygodnia no ale coz trzeba bylo wracac niestety:-:)-(

Ania chetnie pomoge Ci w pakowaniu:tak: a szok termiczny byl i to bardzoooo dobrze ze malej wzielam dres do torby bo inaczej bidulka by zamarzla. Ja mialam ubrana krotka spodniczke i bluzke na ramiaczkach a tu zimnica straszna:wściekła/y:
Kasia ja tez chetna na spotkanko u Ciebie w konu musze sie z Wami zobaczyc bo juz sie stesknilam za Wami:tak:
Graziul nic sie nie martw wszystko bedzie oki:tak: a jesli beda blizniaki to bedzie podwojne szczescie:tak:;-)
Doris nie chce Cie martwic ale niestety urlopy bardzo szybko mijaja:-( wydawalo nam sie ze miesiac w porownaniu do tygodnia to bedzie w zupelnosci wystarczajaco. A tu im dluzej siedzisz tym bardziej nie chce sie wracac:no: I faktycznie zlecialo za szybkooo:-(
Agnieszkauk gratulacje dla Nikoli:tak: zuch dziewczynka oby tak juz zostalo:tak:
Zaneta wspolczuje samopoczucia ale nie martw sie jeszcze troche i maluszek odwdzieczy Ci sie za ten trud ciazy. poprawy samopozucia zycze:tak:
Sylwiam ale mialas przezycie z Marcelkiem wspolczuje ja to odrazu padlabym na zawal. Uciekaj czym predzej do Gdanska plaza w taka pogode jest jak zbawienie wiem cos o tym:tak: nam pogoda dopisala super mam nadzieje ze i Wam dopisze:tak:Korzystajcie ze sloneczka na maksa bo ja po powrocie tutaj zaluje ze czasami to az chowalam sie przed sloncem bo tu jest masakraaaa w porownaniu do Gdanska:wściekła/y:
mojadzidzia super ze Dusia sie juz odzwyczaja od cycusia. Ja malej tez daje aptamil i na szczescie wcina go jak szalona:tak:i wspolczuje z przejsciami z domkiem. I powodzenia w przeprowadzcce:tak:
Amapar i Ty gdzie sie podziewasz??;-)
Katarina a Ty gdzie??;-)

Dobra dziewczynki nie mam wiecej podgladu staralam sie odpisac wszystkim ale nie wiem czy mi sie udalo:zawstydzona/y:
Uciekam trzeba sie ogarnac troszke i mooze jakis spacerek chociaz jak widze ta pogode za oknem to az mi sie nie chce:no::no:
Pozdrawiam Was serdecznie i milego dnia zycze:tak:
 
hej

Ja wiecznie nie mam na nic czasu:szok: Zakupy, ploty i spacerki:tak: Wczoraj zakupoholiczka wytargala mnie do leeds a dzisiaj bylysmy zwiedzac wioche, zaraz obiadek i na kulki:-)
Agaam- witaj w Anglii. Ja juz sie ciesze na polska pogode- wyjezdzam w niedziele:cool2::cool2::cool2::cool2:
Ania1812- :-:)-:)-:)-( Ja to juz ci nawet pakowac sie nie pomoge:-:)-:)-( Jakos mi sie teraz smutno robi:-:)-:)-(
Doris78- ja tez kupuje srodki czystosci w b&m. Szczegolnie dobrze cenowo wychodzi mi ambipur ten do kontaktu - normalnie 7f a ja place 1.99:szok:
kasia8118, graziulxxx- ja to nawet posprzatac nie mam kiedy:no: Zostawie ten balagan dla mojego jak wyjade:-D:-D:-D
mojadzidzia- rzeczywiscie lepiej z tym spa by bylo po weselu:-D:-D Ale mialas goraczke z mieszkaniem:szok: Dobrze ze juz wszystko wyprostowane;-)

Spadam bo jeszcze musze paczke do wyslania przygotowac bo jutro gosciu podjezdza
 
Dzień dobry dziewczynki.
O przepraszam u mnie nie był dzień piżamowy, ale podobnie jak niektóre dzień odkurzaniowy ;-);-);-). Dziś Dzidzia wyciągnęła mnie na miasto i dobrze bo zakupiłam w końcu spodnie ale niestety nadają się tylko do wysokich obcasów, więc chcąc nie chcąc staję się babą :-p:-p:-p. Moja Matylda wyszła dziś taka sflagana z przedszkola że normalnei rajtuzy zdjęłam i do kosza od razu powędrowały. Nie wiem czy ona się w błocie tarzała na dworze czy co?

Ampar a jak wyszło w Twoim mieszkankiem?
Agaam witaj w Anglii. Do mnie nic nie napisałaś :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:.
Kasia aj się dostosuję do reszty jeśli chodzi o spotkanie u Ciebie. Nie mam planów na przyszły tydzień.

No nic spadam. Muszę uprasować firankę bo mój powiesił taką wymiętą że aż patrzeć nie mogę.
 
Czesc dziewczynki!
Po pierwsze to musze sie pochwalic ze moje dziecko zaczelo chodzic,a wszystko zaczelo sie wczoraj u Ani :tak: dzisiaj sama juz po Asdzie biegala a jak wrocilismy do domu to nawet na chwile nie chce usiedziec tylko biega z pokoju do salonu :-)
Agaam witamy w pochmurnej Anglii,ty piszesz ze zimnica a ja juz zapomnialam jakie sa temperatury w Pl i powiedzialam do S ze dzisiaj tak bardzo goraco :dry::-D:-D
kasia8118 ja niestety odpadam ze spotkania,no chyba ze S nie dostanie urlopu i nie zaczniemy przeprowadzki ale wtedy to sie zalamie i przesiedze caly tydzien w pokoju... zartuje oczywiscie :-p
ampar3 przynajmniej milo czas ci zlatuje przed wyjazdem do Pl a nie smutno ci mezusia zostawiac? :dry::-p
Ania1812 a ja dalej mysle ze ty tylko na wakacje wyjezdzasz :-:)-:)-( ja tez papier i reczniki to tylko w b&m kupuje,jakosc dobra a cena nieporownywalna nawet z najtanszymi produktami z morissons'a :tak: srodki czystosci rowniez duzo tansze,czasami jeszcze kupuje w home and bargain :tak:
chyba zmykam dusie szykowac do spania,od tygodnia sterta prania na mnie czeka wiec moze dzisiaj sie zmobilizuje....
natalka1990 a co sie z toba dzieje???
 
hej laski
Tylko chwile mnie na forum nie bylo, a tu tyle sie wydazylo, ciezarnych przybylo:-) ksiezniczki roczek skonczyly (BTW wszystkiego najlepszego dziewczynki) i juz chodza :szok::szok::szok: a ja pamietam jak sie do porodow szykowalyscie, ale ten czas leci, Olivier juz smiga po podlodze :tak: a ja ogladalm niedawno zdjecia z urodzin Krystiana a on taki malutki byl.

U nas po staremu ja dalej pisze biznes plan konca nie widac :-( a Maciek pracuje, zadowolony to najwazniejsze. Dzisiaj nam sie auto zepsulo, Nasza kochana Viki w koncu przyszedl na nia czas - w tygodiu pojedzie na zlom.
Majka przestala sypiac w dzien, zaczela przygode z nocnikiem, ale narazie leje gdzie popadnie i tylko krzyczy po fakcie(właśnie się skapłam, że pisze bez polskich znaków :-p przyzwyczajenie hihihi) mamuś sisi o ołłłłłłłłłłł i robi oczy kota ze szreka, śmiechu warte dobrze, że są upały i biega praktycznie na golasa.
ania1812 - jeśli moge dać Ci dobra rade pakuj się sama nie zlecaj tego mężowi :-p:-D np do Pl żadna z moich misek nie dojechała, tych drewnianych to przeżyć nie mogę :wściekła/y::-(
a tak apropo z której części Polski pochodzisz???
A ja znowu nie mam chwili spokoju bo już słysze kochanie błagam wyprasuj mi koszulę:wściekła/y:
całusy dla Wszystkich :*
 
Czesc:-)
Ale pogoda dzisiaj byla:baffled::baffled:
U nas dzisiaj nudy totalne,sie wzielam za porzadki w Kubusia pokoju i od razu duzo miejsca sie znalazlo:tak:wiec lozko Davidka sie zmiesci:tak:
Tak wogole ucze Kubusia porzadku,bo ja juz nie mam sily caly czas za Nimi sprzatac:no:nie nadazam:no:ja sprzatam ,a zaraz znowu balagan:angry:i chodze za Nim jak jakis cien i caly czas sie powtarzam:baffled::crazy:Kubus schowaj to ....schowaj tamto,wez to ....wez tamto:baffled:
Czemu te dzieci nie rodza sie odrazu takie wychowane i ulozone?:-D:-D

MOJADZIDZIA-ja wlasnie wczoraj widzialam jak Duska chodzi i mialam Ci mowic,ze nic sie nie chwalisz z Chodziarki:-D

KASIA8118-a prosze bardzo ,oprowadze Cie po moich salonach:-D:-D:-D

MARTA84-powodzenia w odnocnikowaniu:tak:i te drewniane miski Twoje byly naprawde fajne:-p;-)

AGAAM-ja pewnie po moim powrocie tez bede miala dzien pizamowy:-Dbede odpoczywac wtedy:-D

GRAZIUL-fajnie masz ,ze kolo Ciebie sa takie tansze sklepy,bo ja to zeby do jakiegos dojechac musze przez cale Bradford jechac i to mi zajmuje okolo 30 minut i czesto poprostu mi sie nie chce:no:
 
Witam wieczorkiem!

Ale dziś zmokłam. Zaczeło padać jak tylko wyszliśmy ze szkoły Filipa:angry: A, że nie miałam kurtki tylko sweterek to byłam cała mokra:dry: Doszłam do wniosku, że jednak wole upał.:sorry2:

Marta84- wieki Cię nie było.Powodzenia w odpieluszkowaniu. Wyobraziłam sobie minę Majki:-D Jestem ze Szczecina. Co do pakowania to większość rzeczy jest już w Pl a reszta jedzie z nami a że ja zawsze nas pakuje to na pewno niczego nie zapomne:tak:
mojadzidzia- gratulacje dla Nadusi. Już wczoraj do mnie ładnie dreptała. u mnie tez sterta prasowania ale mi się nie chce. Może jutro:rofl2:
Roksanna- Filip też baardzo często wychodził z przedszkola okropnie brudny. Przeważnie od farby:sorry2: Pierwszy raz słysze określenie "sflagana". Człowiek całe życie się uczy:-D
Ampar- nie smuć się. Często wpadasz do Polski do się umówimy gdzieś wpół drogi między Szczecinem a Gorzowem:tak:
Agaam, Graziul- ciesze się, że jesteście chętne do pomocy ale to był oczywiście żart:sorry2:Dużo mi już nie zostało. Ale na kawke wpadajcie. Zapraszam serdecznie

Wczoraj już pisałam ale nie było odzewu. Znalazłam wczraj na grzejniku 6 płyt (CD i DVD). Zgłaszać się bo inaczej wyrzuce:-p

Dobrej nocy
 
Ania1812 te plyty to miala Katarina wziac zeby nagrac filmy dla Katin wiec one sa 'czyste' :-D
doris87 Dusia juz od dawna chodzi ale tak swobodnie to dopiero wczoraj zaczela bo wczesniej to tylko jak ja wolalismy a i to czasami upadala na dupcie,odnosnie porzadkow to i ja musze sie zmobilizowac i powywalac to czego nie potrzebujemy bo S dostal jednak urlop wiec trzeba bedzie zaczac powoli szykowac rzeczy do pakowania :-)
 
reklama
hej z wieczora

Ale pogoda:szok::szok::szok: I jeszcze jakas gigantyczna cma mi wleciala:szok:

mojadzidzia- gratulacje dla nadii:tak: To sie teraz naganiasz:-D:-D:-D A za mezem to ja juz tesknie- mam nadzieje ze dojedzie do nas na 2 tygodnie
Roksanna1-dupa blada:wściekła/y: Ale na skardze bylam- a jak:-D:-D:-D
Ania1812- a to mi sie bardzo podoba:tak: Tym bardziej ze mamy bardzo fajna kuzynke w twoich stronach:tak:
Marta84- majka na pewno cudnie wyglada robiac minke- moj jak strzela takie minki to sie rozplywam. A dzisiaj mi powiedzial: mow sobie co chcesz ale w maliny wpuscic to ja sie nie dam:szok::szok::szok: Wytrwalosci zycze:tak:
Doris78- a ja myslalam ze w tym wieku juz sprzatanie po mlodym to ja bede miala z glowy:wściekła/y: To mnie pocieszylas;-)

A ja jutro zakupuje w bradford i potem na bufecik z mamusia:tak::-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry