reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc niedzielnie:-)
Jak tam weekend minal?chyba dobrze bo kazda cicho siedziala:-D

My wlasnie wrocilismy z parku,chlopaki sobie pojezdzili na rowerach,ja ksiazke poczytalam,nawet do muzeum poszlismy sobie:-D:tak:

EWELINA-Witaj z powrotem:-)na ile sie do Pl wybierasz??Wszystkiego najlepszego dla Blizniakow:tak:

NATALKA-to Ci mama niespodzianke zrobila z wozkiem:tak:oj rozpieszcza mala ,no ale wkoncu babacie sa od tego:-Dnasza tez swoich wnukow rozpieszcza:tak:


Ja moge kogos tez zgarnac po drodze do ANI1812:tak:
 
reklama
Doris78 -wyjezdzamy 7 lipca a wracamy 20 lipca,szkoda ze na tak krotko ale tylko tyle dostal moj m urlopu,ale dziadkowie sie ciesza ze wnuki przyjezdzaja,nie widzieli ich rok. Juz nie moge sie doczekac,mam tyle rzeczy do pozalatwiania w polsce,niewiem czy ze wszystkim zdaze :-d
 
Hej:)

U mnie nic ciekawego się nie działo to nie pisałam bo nie ma o czym. Dzisiaj poszwędaliśmy się po mieście i jakoś dzień zleciał a od jutra znowu sama całymi dniami, dobrze że Dorota mnie często odwiedza bo chyba bym dostała na głowę:sorry:
Jeszcze tylko dwa tygodnie i do Polski, nie potrafię już myśleć o niczym innym.


Natalka mogę Was zabrać więc sama zdecyduj czy chcesz wziąć małą bez fotelika. Naprawdę miło się czyta że Twój men tak bardzo się stara:tak: No i mama tak Was rozpieszcza.

Doris ja czytałam Twojego posta i zastanawiałam się jakim cudem wzięłaś rowery z garażu:szok::-D potem skumałam że pewnie chodziło Ci o park w Batley.
To co jutro robimy??;-):-D
 
Witam:-)
Ale ten weekend zleciał...szkoda,bo dawno nie miałam takiego długiego...chodzi mi o to,że B miał sobotę wolną:tak: bo rzadko to się zdarza:sorry: Ale było miło,w sobotę zaliczyliśmy zakupy,najwięcej zgarnęła Wiki:-D łaszków troszkę,kolczyki,mikrofon,wujek nawet sprezentował jej zestaw księżniczki:szok: a ja sobie kupiłam torebkę,okulary przeciwsłoneczne,bo mi wczoraj wuja usiadł w samochodzie na nie i połamał:sorry: no i troszkę kosmetyków;-) pózniej poszliśmy zjeść do chińczyka,bo faceci chcieli..ja tam wolałam iśc do grega na bułkę,ale ja tam chinolka nie odmówię nikomu i nigdy:-D bo uwielbiam:sorry: pózniej poszliśmy sobie do loydsa na kawkę,nawet Wam powiem,że wczoraj jezdziłam:tak: i jestem bliżej jak dalej kluczyków do auta;-):-D:-D Już się czuję troszkę pewniej za kółkiem:tak:

A dziś jaką miałam sytuację pod kościołem:szok::szok::szok: Szok,że tacy ludzie chodzą po ulicach:no: Starsza babka na mnie nakrzyczała gdzie wszyscy z kościoła wychodzili:szok: Ja byłam w szoku:szok: Drze się do mnie Ty do kościoła idziesz???? ty na plaże idziesz,nie do kościoła:wściekła/y::wściekła/y: wstyd....i w kółko to powtarzała:wściekła/y::wściekła/y: B nie wiedział,że ona to do mnie mówiła,myślał że drze się na kogoś innego,,i nawet mówił że słyszał tylko jakiś bełkot:no::szok::szok: Jak mu powiedziałam,to sam nie wierzył bo w końcu,nie byłam ubrana ekstrawagancko przecież,miałam sukienkę do kolan na ramiączkach..i to ją zdenerwowało:sorry: Są ludzie i ludziska niestety....:no:
Byliśmy jeszcze na foster sqer czy jak to się pisze,i w zoologicznym sklepie były 3 sowy,stał taki pan i można było sobie wziąć tę sowę na rękę..wrzucało się tylko do wiaderka co łaska,więc B skorzystał:-p poszliśmy do MC,pózniej pojechaliśmy znowu do chinotai,ale na drinka:tak::-D:-D zamówiłam sobie takiego pysznego drineczka,że go duszkiem prawie wypiłam i mnie szmerło:-D:-D milk orgazm się chyba nazywał,na pewno coś z orgazmem w nazwie było tylko nie wiem co dokładnie,a pisze milk bo był on na mleku:tak: pycha był.
I tak dzień zakończyliśmy:-)

Mała już śpi...B się wścieknie bo zrobiła awanturę,że chce jogurt i ten pojechał:sorry: będzie miał psikusa:-p A kupiłam dziś na menchaster road w tym Pl sklepie jogurt danone i B go Wiktorii otworzył a tam pleśń:szok::szok: temu pojechał po inny:sorry: nie miałam w domu bo mała mi nie chce jeść ich wcale,ostatnio całą paletę wyrzuciłam do kosza,bo po terminie były:no:

ewelina1985-witaj z powrotem;-) widzisz to jest właśnie to,że jak wyjeżdżasz to nie masz co z pupilkami zrobić,a nie myslałaś oddać do jakiegoś schroniska dla zwierząt?jest coś takiego chyba,taki hotel;-)
natalka1990-łał..to Wam babcia super niespodziankę zrobiła noo..fajnie mieć kogoś do rozpieszczania naszych pociech:tak:;-) my mamy przyszywanego wujka tylko do tego:-D ale za to jak już lecimy do Pl albo ktoś do Nas to Wikuś nie nadąża odbierać prezentów:-D:-D których i tak połowa zostaje w Pl,bo nie ma miejsca na zapakowanie do walizek:no: więc kuzynka zgarnia:-p
doris78-tez chcemy małej kupić rower,ale te na jej wiek są dla niej za małe a te na starsze już za duże więc dylemat jest:sorry: hulajnoga musi jej starczyć:-D

No nic moje drogie panie,starczy już tego rzezbienia:-D:-D idę sobie w siną dal...:-D:-D będziemy zaraz oglądać filmik z B taki romantyczny...:cool2::biggrin2:

Miłego wieczorku Wam życzę:-) papa
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja po przerwie

Jezuu jak a nie lubię wyjazdów do PL - jakoś nigdy odpocząć nie mogę. Mieszkanie sprzedane wszystko załatwione, dzieciaki rozpieszczone przez dziadków do granic możliwości. Jak ja sobie z nimi poradzę to ja nie wiem. CHyba opiekunkę wynajmę;-)
Rodzinka odwiedzona. CZyli spokój na kolejne 6 miesięcy no może więcej.
Ola jutro ma urodziny a tu prezent nie kupiony - wykupili nam trampoline w argos i masakra coś muszę pokombinować. Obiecałam i muszę słowa dotrzymać.
Spadam się ogarnąć i troche uprzątnąć domek bo burdeloo takie że szok. Odezwę się jutro. Całuski dla Was
 
Czesc Panienki!
Ja dzisiaj bardzo aktywnie spedzilam dzien-biegalam troszke po sklepach,szukalismy prezentu na dzien taty,dobrze ze upatrzylam wczesniej to nie bylo z tym problemu,Dusia kartke przyozdobila odciskami nozek i raczek,dodatkowo zrobilam pyszny obiadek i tak nam minal nasz pierwszy dzien taty :sorry:
katarina26 wiesz,zawsze wszystko co dobre szybko sie konczy...:-D fajnie ze sie troszke rozerwalas i udalo wam sie spedzic mily weekend,pisalas niedawno ze nie mozesz sie zdecydowac czy sie odchudzac czy dzidziusia planowac-ja radzilabym to drugie bo po ciazy i tak bedziesz musiala sie odchudzac,wiec nie ma sensu dwa razy sie katowac ;-):-p:-D
natalka1990 na poczatku jak Dusie przenioslam dolozeczka to budzila sie przed 10 ale tylko pierwszych kilka dni,teraz systematycznie wstaje o 7 ale zawsze biore ja do lozka i jeszcze troszke sobie lezymy,przytulamy sie albo wyglupiamy pod koldra-Dusia lubi najbardziej wyglupy :-D juz pisalam ci ze fajna babcie ma Claudia,niezle ja rozpieszcza :sorry:
ewelina1985 witaj poprzerwie! ciezka sprawa z tymi twoim zwierzaczkami,nie wiem co ci poradzic,jezeli nikt ze znajomych sie nie zaopiekuje to bedziesz chyba musiala rozejzec sie za hotelem,ciekawe czy jest to kosztowne? :eek:
sylwia.m fajnie ze masz tak dobry kontakt z Dorota i mozecie na siebie liczyc,szczegolnie w chwilach slomianego wdowienstwa :-D ja niestety nie moge tego powiedziec o relacjach z moja siostra,ale zawsze blizej trzymalam sie z bratem.
 
hej:-)

u nas dzien szybciutko zleciał najpier pojechalam do bradford na wybory pozniej do mamy i do domku poszlismy jeszcze z D na spacer na do mc na lody teraz D oglada mecz :wściekła/y: ale po meczu idziemy myju myju i jakis film sobie zalaczymy :cool2:

dziewczynki mam pytanie bo bedzie chyba druga tura tych wyborow i nie wiem czy mam sie znowu zapisywac czy juz nie ??:sorry:

asinka moze zobacz w innym argosie :sorry: najlepiej na stronie sobie sprawdz i tam Ci pokarze w ktorym najblizej Ciebie jest :tak:

katarina no to milutko sobie weekend spedziliscie :tak: Wiki pewnie zadowolnona z czasu spedzonego z tata :tak: oj musze sprubowac tego drinka ja uwielbiam malibu z mlekiem to moze ten tez by mi posmakował :-D i nie moge sie doczekac kiedy sobie pojde w polsce do baru i wypije :cool2: bo tutaj jak mowilam ze chce malibu z mleczkem patrzeli sie na mnie jak na glupia i mowili ze tylko z cola maja :wściekła/y:

sylwia no mi nie przeszkadza ja czesto biore taxi i mala tez tam bez fotelika jezdzi :tak: a lepiej bylo by Ci podjechac pod interchenge czy foster ? :sorry: 2 tyg szybko zleca:tak: a na ile jedziecie ??:sorry: my dopiero za 5 tyg :-(
 
hej

A ja znowu prasowalam- chyba wreszcie to polubie:-D:-D:-D. Jakas wariatka jestem- jak taka pogoda to ja tylko piore , wieszam na dworze i prasuje- podjarana jestem ze tak wszystko pachnie:tak:

Sylwiam- ja tak odliczam do mojej mamy przyjazdu- bo potem to juz mi z gorki poleci do wyjazdu:tak:;-)
Natalka90- super babcia:tak: A co do wyborow to ja dzisiaj nie bylam a z kolei chcialabym na druga ture i tez nie wiem jak to zrobic?:eek: Gdzie wy sie zapisywaliscie?
Katarina26- ja tez bylam wczoraj w chino:szok::tak: Moj tez mial wolna sobote i rzeczywiscie jak juz jest to sie to bardzo docenia- taki dlugi weekend:tak:
mojadzidzia- szymcio do tej pory uwielbia wariacje pod koldra albo na:tak: Bawimy sie ze jestesmy na statku a na okolo morze i rekiny:szok: Fajnie ze udal wam sie dzien taty:tak:
asinkaz- ja tez zawsze wracam padnieta z polski:-D:-D
Doris78- muzeum:szok: uuuuuuuuuuuuuuu:cool2::cool2: Mnie zgarnij w srode:-p:-p;-)

A ja dzisiaj uratowalam resztke plynu do kapieli:szok: Wywieszalam pranie i napuszczalam mlodemu wode do wanny a on spytal czy moze sobie piane zrobic- po jakims czasie cos mnie tknelo zagladam a ten stoi nad wanna z przechylona flaszka 500ml johnsona na sen i piane sobie robi:szok::szok: Dobrze ze chociaz na sen mu podzialalo:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry