reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

czesc kobietki mnie jeszcze katarzysko meczy ale juz nie dlugo dzis P zrboil zakupy i gotuje a ja w czasie jego zakupow posprzatalam prawie caly dom i lodokwe jeszcze umylam nie wiem skad mi sie ta energia wziela wiki w domu nie ma zabrala ja sasiadka bo hciala swqojej corce przebic uszy a ze jest starsza od wiki o rok to poprosila mnie zebym ja puscila z nimi i pojechala juz jej nie ma od godzinki ale pewnie za nierdlugo wroca jak jej nie ma w domku to jest straszna cisza a jak jest to znowu glosno choc nie zawsze bo potrafi sie bawic sama godzinami tylko jak jest cieplo to hce zebym z nia na spacerki chodzila
dominisia to niezla pobudke mialas ja wczoraj tez tak wstalam bo nie moglam spac a dzis pospalismy sobie wszyscy do 9:30 :tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Czesc dziewczynki!
witam sie z wami po przerwie,dopiero wczoraj wieczorem odzyskalam komputer ale juz nie mialam sily go wlaczyc :eek: musze sie wam pochwalic ze przetransportowalam mojego kroliczka do lozeczka-w srode byla pierwsza noc-i odpukac obylo sie bez wiekszych problemow :tak: teraz sie przymiezam zeby odstawic cycuszka ale z tym pewnie bedzie troszke gorzej-chociaz ostatnio ograniczylam ilosc karmien-wiec idzie ku lepszemu :blink: wreszcie w piatek Nadusia miala bilans 9mies... w kazdym razie pulpecik wazy juz prawie 10kg :szok::dry: dzisiaj bylysmy na wyprzedazy zabawek w halifax,chcialam jakis wozeczek dla lalek ale niestety nie znalazlam :-(
uciekam szykowac Dusie do snu-wlasnie mi nasiusiala na dywan bo ja bez pampersa puscilam :shocked2:
 
Czesc:-)
I co dziewczyny bylyscie na carboot?
Bo ja bylam i spotkalam tylko Anie1812,nawet sie obkupila:-D;-):-pBo ja to kompletnie nic nie kupilam:dry:nawet dzieci zadnej zabawki sobie nie wybraly,bo nic nie bylo:no:tzn David tylko o siebie zadbal i buchnal maly motorek,ktorego my nie zauwazylismy:-D:-D

GRAZIUL-u nnas tez przydaloby sie malowanie,niby bylo robione 2 lata temu,ale wiadomo przy dzieciach ,to o czystych scianach mozna zapomniec:-Dno i niewiadomo jak oni u nas te kaloryfery wstawia:-)
Ala ja planuje w nastepnym roku dopiero zrobic malowanie,Kuba bedzie mial komunie i goscie z pl przyjada i trzeba bedzie ich przyjac z czystymi scianami:-D:-D

MOJADZIDZIA-gratulacje dla Nadii:tak:zuch dziewczyna:tak:

DOMINISIA-oj znam ten bol,jak bralam ten antybiotyk to tez musialm sie powstrzymac od alkoholu:sorry2:

NATALKA-a Ty co tak cicho siedzisz?wszystko dobrze?/
 
hello babensje:-):-)
DORIS-my nie bylismy:no: i w sumie troche zla jestem ,bo chcialam dla malej rowerek zakupic ,bo ten co ma za duzy jest:wściekła/y:ale moze na ebayu zaraz pogrzebie.
Lenia mielsimy:-D:-D bylismy dzis tylko na basenie,W asdzie po pare drobiazgow dla mnie(truffle i cheescake);-);-) i w polskim sklepie w Shipley,zakupilam sobie sniezke waniliowa:happy2::happy2::happy2:pycha ,a dawno nie jadlam:happy2::-Dale co tam kalorie spalilam na plywalni:-)
MOJADZIDZIA-gratki dla malej ,ze spi sama :happy2:
DOMINISIA-widzisz mowilam ze wytrwasz:tak:Ja tak czuje ,ze Ty twarda baba jestes a nie" mietka":-D:-D;-);-)
NATce strupy zaschly,zapomniala o calym zdarzeniu,ciekawe tyl czy blizn nie bedzie:confused::wściekła/y:
no nic koncze na dzis bo zmeczenie mnie dopadlo,pada wiec i senna jestem
baj baj baj:happy2::happy2::happy2:
 
Hello:-)
My na carbootsie dzisiaj bylismy i się niczym nie zachwyciliśmy z racji,iż za pózno wyjechaliśmy z domu:sorry: zakupiliśmy aż 2 rzeczy tzn.1 bo drugą babka za darmo mi dała:-p a kupiłam Wiki sukienkę wróżki...będzie czarować:-D tylko różdżkę muszę dokupić i będą czary mary..abry kadabry:-D:-D:-D no i pampersa dla lalki babka oddała za free;-) i tak pomknęliśmy z tymi dwiema rzeczami w długą:eek: A dzień przyznam spędziliśmy dziś bardzo fajnie,jestem zadowolona i umęczona wręcz nim,bo pojechaliśmy sobie na kręgle i jestem pod wrażeniem Wikuni bo była bardzo grzeczna i z nami się fajnie bawiła,nawet sama rzucała kule:tak:;-) tzn.z małą pomocą tatusia:-p pózniej troszkę na gierki poszliśmy i zjeść do chinczyka,ale tego przy bowling :tak:i nie sięga do pięt muszę rzec temu w rynku:tak: mały wybór i gorsza jakość:no: I tyle z dzisiejszego dnia.Padam na twarz,wzięłam sobie kąpiel relaksacyjną ale co tam mi po niej..idę na masaż do męża;-) niech się wezmie za żonkę:-D:-D

No nic moje miłe...miłej nocki:happy2: do jutra:-)
 
hej :-)

jakos jak moj D jest w domku nie moge sie na pisanie zebrac :zawstydzona/y: teraz własnie usypia mała i oglada mecz w sypialni to ja mam chwilke :-)

my wczoraj bylismy na zakupach nawet kupilam sobie pare łaszkow :-p pozniej przyjechala moja mama a dzis lenia mielismy rano ale pozniej do znajomych sie przeszlismy :tak:

Claudia robi postepy od paru dni sama stoi tzn musi sie czegos zlapac zeby ustac ale sie pusci i stoi ładnie nawet bije prawo :tak:

doris dzieki za pamiec ;-) ale spryciarz z Dawidka dobrze ze sprzedawca nie zauwazyl :-D

grazul no nie zle Natalka sie porozbijała :szok::-( dzikus mały :sorry::-D

mojadzidzia super ze tak łatwo poszło z odstawieniem Dusi do łozeczka :tak: pewnie Tobie bardziej brakuje jej w nocy co ? :sorry:

dominisia gratuluje silnej woli :tak: ja tyle razy sie juz za diete zabierałam i nie moge wytrzymac :zawstydzona/y:

dobra D własnie wrocił udało mi sie uspic mała :szok: to idziemy na papieroska i posiedzimy sobie troszke :-p
 
A mi Matylda zrobiła pobudkę o 6 rano. :szok::szok::szok: Jezu jak dawno już nie wstawałam tak rano. My wczoraj też byliśmy na carboocie. Tyle że my jeździmy do Bingley. Tam był taki sobie, oczywiście zależy kto po co jedzie. Potem Dzidzia mnie zabrała do Halifaxu, z racji braku u mnie kaski nie kupiłam za dużo, ale jeszcze było kilka rzeczy na które miałam ochotę położyć łapkę. Powstrzymuje mnie jeszcze fakt małego i zagraconego pokoju Mati.
Ach w ogóle mnie dziś zaskoczyła moja córka, zażyczyła sobie herbaty z mlekiem:eek:, już za młodu przesiąka :-D:-D. Także Dzidzia teraz razem z Mati będziecie się gościć.;-)
Rosną Wam te dziewczyny, rozwijają się. A jeszcze niedawno była impreza a one siedziały wszystkie w fotelikach. Gratki dla nich.
 
Czesc kobitiki :-)ja teraz tylko na chwlke, bo musze chatke ogarnac i sniadanko dac mojej niunce:tak:
Zaraz odwiedzi nas kolezanka wiec musze sie ogarnac:confused:

Chcialam tylko napisac o spotkaniu zeby nie bylo na ostatnia chwile:tak::tak:
Wiec zapraszam Was kobiety na wtorek godz. 10
Jesli ktos potrzebuje adres pisac a ja wysle:tak:

pozniej przysiade to poodpisuje wszystkim obiecuje:-p:tak:
Papa milego dnia zycze:tak:
 
czesc wszyskim pogoda do niczego
roksanna pobudka o 6tej to ci wstala ale pewnie pojdzie wczesnie spac to bedziesz miala czas wieczorkiem
mojadzidzia super ze Dusia spi juz sama napewo tesknisz za przytulaniem sie do niej ale jak spi u siebie to dobrze:tak::tak::tak::tak:
Agaam ja nie moge jutro a pozatym jakbym przyjechala to sie boje ze pozarazam dzieciaczki wiec wole siedziec w domu bo do 14ej bym sie wyrobila :tak::tak::tak::-:)-:)-(
natalka gratki dla Claudi :tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Cześć!

My dzisiaj spędzamy cały dzionek w domu bo Filipek się rozchorował. Mam nadzieje, że przyjmą mnie do lekarza ale może być problem bo lekarka jest chora:eek: i przyjmuje tylko rano. No ale zobaczymy bo mam zadzwonić jeszcze raz troszke później.

Agaam- bardzo mi przykro ale mnie nie będzie bo Filip pewnie do jutra nie wyzdrowieje:-(
Natalka, Sylwia- gratuluje postępów dziewczynek. Jeszcze troszke i będą śmigały jak z motorkiem w pupie:-D
mojadzidzia- podziwiam za wytrwałość. Mnie też w końcu czeka oduczanie Adama spania z nami ale tak mi się nie chce. Powodzenia z odcycowaniem
Doris- ja to tak za bardzo się nie obłowiłam. Kupiłam tylko 3 rzeczy. Za to moja siostra:szok::szok::szok: była w swoim żywiole bo uwielbia szukać różnych perełek. Jestem ciekawa jak ona to wszytsko zmieści w walizkach. I tak pożyczyłam jej podręczny ale jak tak dalej będzie szalała na zakupach to ciężko to widze. Niezły rozrabiaka z Davidka. Szybko zaczyna;-):-D
Graziul- strasznie Natalka zaryła buźką. Mam nadzieje, że wkrótce nie będzie śladów. A Ty niezłe masz zachciewajki:-pSame pyszności. Mniam:-D
Katarina- fajnie spędziliście dzionek. Też planujemy wypad na kręgle ale coś nie możemy się wybrać
Roksanna- Adam przebił Matylde i wstał o 5:wściekła/y: i tym sposobem ma właśnie już pierwszą drzemkę:dry: a ja oczy na zapałki
Dominisia- gratuluje wytrwałości. Też się zastanawiam nad tą dietą ale póki co...

...zrobię sobie chyba drugiej kawki bo został mi jeszcze kawałek ciasta:-p:-D
Na razie
 
Ostatnia edycja:
Do góry