reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej babeczki! Ja tylko przelotem poki co bo Dusia mi siedzi na kolanach i marudzi :baffled:
sylwia.m mnie jutro rowniez nie bedzie bo dziewczyny maja fryzjera u mnie w domu-G przychodzi do mojej mamy i przy okazji Katarina i Roksanna tez sie upieksza :-D w takim razie...moze innym razem :dry:
 
reklama
Czesc kobitki:-)

Moja Gwiazdeczka spi wiec ja mam chwilke dla siebie tzn dla Was zeby cos naskrobac:tak::-)

Pogoda faktycznie do d*** nawet na dwor nie mozna wyjsc:angry: dobrze ze chociasz bylysmy na playgropu to Mala oddetchnela powietrzem przez minute z auta do budynku tyle byla na dworzu. Ale jak tu wyjsc jak bez przerwy pada:wściekła/y: Oby do konca tygdnia bo juz pozniej ponoc ma byc lepiej:tak:

mojadzidzia Katarinie i Roksanie i tak juz nic nie pomoze:-p Laski jak sie patrzy:tak: to po co sie upiekszac lepiej niech do Sylwii dotra:tak:

Renuska mi tez sie marza blizniaki ale dopoki ich nie bede miala pewnie:-D bo pozniej to juz pewnie bedzie gorzej:-p a ze u nas jest prawdopodobienstwo to pocichutku sobie mysle jakby to bylo:-)

Jstysiak witaj po przerwie wsumie to nawet myslalam o Tobie gdzie sie podziewasz:tak: Zycze powrotu sil i energii ale wiem ze to pewnie bedzie trudne moze chociaz jak pogoda sie zmieni to i energia wroci:tak:

Graziul Tobie rowniez powrotu sily zycze :tak:;-)

Katarina
Ty to sie masz z ta swoja Gwiazdeczka. Normalnie szok sama pewnie zeszłabym na zawal:szok:

Kasia8118 Krystian pewnie wroci zadowolony zapewne steskniony byl juz za przedszkolem:tak: chyba ze bedzie zly ze nie mogl zostac dluzej:-p no i Tobie rowniez zycze powrotu do sil i humorku:tak:

Natalka ale masz nerwuska z Tej Claudii:tak: ale moja tez ostatnio puszcza takie fochy i to w sumie o byle co:confused: dzis swiadkiem fochow byly dziewczyny na playgroup Vicky caly czas podchodzila do malutkiego dzieciaczka ktory spal a ja ja z tamtad zabieralam i tak w kolko az w koncu zaczela tak machac nogami i piszczec ze az mi glupio bylo:zawstydzona/y:

Dominisia witaj z powrotem:tak:

Ok Laseczki koncze czas na mnie w prawdzie typowego obiadu nie musze robic bo moj P zarzyczyl sobie tortille wiec mam luzik bo przygotowanie tego to 5min:tak: Ale moze skorzystam i poloze sie tez i zdrzemne troszke:-p bo ta pogoda nastraja tylko do spania:no:
 
Witam w ten piękny :dry: dzionek!

W końcu zabrałam się za porządki i posprzątałam kuchnie. Najgorsze za mną. Ostatnio dostałam list z przychdni żeby przyjśc na szczepienie. No i się przeraziłam bo będzie to podwójne szczepienie, tzn. to z 12 i 13 mies. życia:angry: Wydaje mi się, że będą to 3 zastrzyki. Jak pomyśle o płaczu Adama to samej chce mi się płakać:-:)-:)-(

Asinka- za dorosłego jest 25,50 a za dziecko 7 funtów i trzeba zapłacić do 19.06
Graziul- współczuje nocki. A z małej to niezły cwaniaczek
Kasia8118- ja też jestem ostatnio bez energii. Rano nie mogę się obudzić taki ze mnie kapeć:dry:Chyba kupie sobie jakiś zestaw witamin. Może pomoże:confused:;-)
Dominisia- witaj po przerwie. Super, że Oskar jest taki samodzielny.
Katarina- a fuj:baffled:;-)Ja jestem strasznie przewrażliwiona na punkcie wszy. Jak sobie pomyśle to zaraz mnie głowa swędzi:baffled: Co do Wiki to nieźle Ci stracha napędziła. Coś o tym wiem bo Filip nie raz mnie tak załatwił. Serce miałam w gardle
Doris- jak Davidek? Mocno poobijany? Filip jak spadał z łóżka to raczej się budził ale nigdy o tym nie pamiętał:-D
Natalka- Claudia to ma charakterek. Po mamusi?:confused:

Na razie
 
hej
Ja tez troche bez humoru bylam ale dzisiaj lepiej:happy2: Pogoda rzeczywiscie nie nastraja pozytywnie i najgorsze ze w prognozach nic poprawy nie widac:crazy: Szymon dzisiaj przeszczesliwy ze przedszkole sie zaczelo i ja tez szczegolnie w taka pogode:-)

Kasia8118, Ania1812, jstysiak- ja nie wiem jak to jest ale jak swieci slonce i jest cieplo to mam taki power, nawet jak szymon sie o 5 obudzi a jak taka pogoda to czuje sie wymieta tak jak wy:baffled:
Zanetabd7- ja do listy rzeczy dopisalabym jeszcze duzo zabawek do piachu- chyba ze na miejscu chcesz kupowac i rzeczy dmuchane do basenu:tak: Milych wakacji:tak:
Monia22310- wspolczuje lokatorow i tez nikogo nie znam:no:
Sylwiam- mnie tez nie bedzie jutro ale bede 29:tak:
Katarina- opowiadalam wczoraj kolezankom jak wszystkie grzebalysmy we wlosach dzieciakom po tym jak znalazlas insekta:-D:-D A mloda to ci rzeczywiscie numer wywalila- ja mam szczescie bo moj sie nie oddali ode mnie:happy:
mojadzidzia, roksanna, katarina- zycze milego upiekszania;-)
asinkaz- zazdroszcze zakupow- juz dawno nie zrobilam sobie duzych fajnych zapasow:dry: Jakis brak weny :dry:
graziulxxx- mam nadzieje ze z mala juz ok:tak: Szymon tak mial po pieczarkach na pizzy:wściekła/y:

Moj dzisiaj juz do pracy na nocke- glupio bo mi fajnie bylo:-)
 
Cześć:-)
Dopiero teraz się odzywam bo jakoś takoś się zebrałam teraz:-p troszeczkę pokupowałam łaszków dla siebie na ebayu,więc humorek mam dobry:-) No a dziś sobie pokawkowałam u mojej nowej sąsiadki:tak::-) tak więc jakoś mi ten dzień zleciał dzisiaj;-) na obiadek dziś zapodałam parówy w cieście z serem zapiekane:happy2: I w końcu się zmobilizowałam na zrobienie dla męża pasty jajecznej,bo już za nim chodziła i go prześladowała od jakiegoś X czasu:-D:-D niech ma,ja za tym nie przepadam jakoś:no:
A teraz mam luzy...wyczekuje moją drugą połówkę,lada chwila powinien być:happy: więc już się zawijam bo muszę troszkę ogarnąć dom co by się nie potknął o zabawki w progu:-D:-D
agamm-Dziękuję za komplement;-) i z miłą chęcią bym przybyła do S,ale no już tak dawno nie odwiedzałam fryzjera,że nie odpuszczę go:no::sorry2:
Ania-te dzieciaki mają te pomysły fajne co?teraz mi kurdupel wywija takie numery a co będzie za parę lat:szok::szok::szok: uważaj jak mi zacznie ze szkoły uciekać:szok::baffled: a do 3 roku życia dziecku charakter się wyrabia:szok::szok: Boże kochany,zostało mi pół roku:baffled:
ampar-to się ciesz kobito,że Szymon nie jest uciekinier:-p:-D

OK laski debeski,zmykam:happy:papa
 
No i macie:wściekła/y: będzie widział B pastę jajeczną jak świnia niebo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ryczeć się chce normalnie przez tego smroda małego:angry: dlaczego tu nie ma płaczących emotionków:dry::confused: chciałam sobie popłakać:wściekła/y: Jejciu....wsypała mi pastę do garnka z olejem i mam stratę 2in1:wściekła/y: a świerzego oleju wczoraj wlałam:-( Laski ja nie wiem co się z nią dzieje,ona się robi coraz gorsza:szok: nie była taka!ach..dobra,nie ma co!!Narazinek
 
CZeść

I chwila ciszy żeby spokojnie posiedzieć przed kompem; Dzieciaki już wykąpane Milenka leży w kojcu - Olunia ogląda bajki pełen relaks nikt nic ode mnie nie chce. Jak ja lubię taką porę Ola o 7 do łóżka pójdzie i będę w pełni zadowolona. Tylko jeszcze prasownie mi zostało jakies 30 min więc śmignę szybko i będę na bieżąco. DOmek posprzątany.
Tak to nudyyyy w końcu. Tynia dzięki za odwiedzinki- zapraszam ponownie jak będziesz chciała pogadać.
To tyle zmykam zaraz do żelazka bo z każdą minuta mi się bardziej nie chce. MOże ktoś lubi prasować i chętnie za mnie wyprasuje????;-)
Katarinka- współczuje ci. Wiem jak to jest Ola podobne numery mi robiła ale szybko jej się skończyło jak poczuła co to jest kara siedzenie w pokoju albo kącie i że ja jej nie popuszcze. Długo trwało przestawianie jej opłacało się - ale niestety nie jest perfekt tak ja bym chciała. Charakterek po mamusi ma więc szczerze mówiąc mam przechlapane. Ale Ola już wie gdzie jest granica mojej cierpliwości.
Oki zmykusiam bo nikt za mnie nie poprasuje a zaraz P wróci do domu do spisania jutro
 
Hej:-)

My dzisiaj na basenie byłysmy z chłopakami. Fajnie ale zimnoooooo, wręcz lodowato:baffled: Potem u rodziców no i tak jakoś dzionek zleciał.
Dużo babek to jutro nie będzie, szkoda:-( Może następnym razem.

Katarina aparatka z Wiktorii:-D:-D Co dzień to lepszy pomysł:-D
Ania1812 właśnie uświadomilaś mi że niedługo ja będę musiała iść z Olivią na szczepienie:szok: Bidulka moja:-( Trzymam kciuki za Adaśka żeby dzielnie to zniósł.

Nie pamiętam co tam jeszcze:zawstydzona/y:
 
czesc kobietki u nas dzionek zlecial szybciutko rasno obiadek zrobilam potem odwiedzilam Asinke a jak przyszlam to poprasowalam sobie wszystkie ubrania z nudow :-D:-D:-D:-Dwiec mi dzionek zlecial szybko
sylwia to dzis ma Olivka o jeden miesiac wiecej dopiero teraz zauwazylam ale ten czas lci
 
reklama
hej laski

Ja tylko przelotem chcialam sie przywitac. Mam juz meza w domku :-):-):-) dojechal szczesliwie przywiozl wypakowane auto po brzegi, wiec dzisiaj mialam duzo roboty. Jak pewnie wiecie w maloolsce tropiki nie ma czym oddychac, ale nie nazekam bo zaraz mnie zlinczujecie :-p:-D

katarinka26- oj przechodze teraz to samo(moja namietnie przeszukuje kosze:baffled:), ale dzisiaj byla poprawa moze dzieki temu, ze moj M siedzi w domu.

o kurcze nie moge znalezc przejscowki do laptopa i zaraz mi padnie wrrrrrrrr

buzieta i jak cos to do za chwile
 
Do góry