reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej:-)
Ja dzisiaj mam dzień dla siebie. Wstałam o 9.30, wydepilowalam się, wzięłam dłuuuugą gorącą kąpiel a teraz popijam kawkę i czekam aż wyschną moje świeżo pomalowane paznokietki:tak: Na obiad idziemy do chińskiej, na samą myśl cieknie mi ślinka:-D
No ale żeby nie było tak cudownie bo w głowie mi się poprzewraca to wieczorem mam zamiar prasować:baffled::-D

Natalka nie dawaj jej mleka bo to wzmaga biegunkę, ugotuj jej marcheweczke. Może faktycznie to od ząbków, oby szybko jej przeszło.

Agaam, Mojadzidzia a jak Wasze dziewczynki??

Kasia8118 ja używam takiego. W zależności od gęstości kaszki ustawiasz smoczek na poziom I, II lub III
Philips Avent Airflex Fast Flow Teat 6Months - Boots
 
reklama
czesc wszystkim u nas jak zwykle P w kuchni
bezol_ka witaj i pisz czesto
wczoraj kolo nas zaginal 7letni chlopiec poszukuja go jeszcze matka zaplakana biegala i go szukala ale na darmo szukaja po sasiadach na ogrodzie i nawet w smietnikach ciekawe kiedy sie znajdzie
oki zmykam na dol a jutro wybieram sie na zakupy musze cos wiki kupic bo powyrastala prawie ze wszystkiego:tak::tak::tak::tak:
 
:-D:-D:-Dmoze teraz sie uda
u nas wczoraj bylo kiepsko,bo maly tak w lozko walnał,ze prawie rozciął sobie brode:-:)-(a dolną warge to rozwalił porzadnie:szok::szok:a dzisiaj na dokladke nabil se guza na czole:-:)-(chyba mu kupimy kask i po chacie bedzie w kasku biegał bo jeszcze troche i plama z niego zostanie:-D:-D:-Da po poludniu pojechalismy na grilla do znajomych,wiatr troszke byl,ale fajnie bylo.:tak::tak:a dzisiaj lenistwo,obiad juz zjedlismy i zaraz musze kawke zrobic.
sylwia-jaaaa jak ja Ci zazdroszcze!!!!!ja to depilacje w biegu robie!!
natalka-i jak lepiej z malą???a jedziesz do Sylwii??to umowimy sie jakos,co??
bezol_ka-witaj na forum;-)
kasia8118-napisz czy brat dojechał,no i nie mialam okazji wczesniej napisac,ale wydaje i sie ze dowod wystarczy,takze luzik bedzie.no i oby szybko znalazl cosik:tak::tak:
graziul-jak piknik??wybraliscie sie gdzies chociaz??bo pogoda kiepska ze:szok::szok:zaraz czerwiec a na dworze kicha:wściekła/y::wściekła/y:
ania1812-spoznione,ale szczere zyczonka dla Adaska!!!ucałuj go ode mnie mocno:-):-)i gdzie pojechaliscie z okazji urodzinek??
no i musze Wam powiedziec ze na 90 %polecimy sobie gdzies na wakacje,a tak juz mi sie chce wody,slonca i plazy ze masakra.tylko ma miesiac zeby zrzucic brzuch bo inaczej to musze zakupic kostium jednoczesciowy.albo jakas tunike zwiewna,zeby nie bylo go widac.jak juz zakupimy bilety to doradzicie co dla krecika zabrac,bo jeszcze nie byl nigdy nad woda i w takim ciepelku.:-):-):-)ide do kuchni bo moj maz ciasto robi a krecik tam jeczy.
 
Dziewczyny mam pytanie macie jakieś sposoby, żeby dziecko przesypiało całą noc? czy mój bandzior jeszcze ma czas :confused:. Budzi mi się raz w nocy do butelki, (a teraz czasami to i 2 razy bo idzie mu pierwszy ząbek:) no i czasami jak mu smoczek wypadnie. Jak był młodszy to zdarzało się, że przesypiał całą noc ale od kilku miesięcy coś mu się odmieniło.
Beata

 
Cześć dziewczyny!
Pogoda nam dopisuje. A podobno miało padać:confused: Dzisiaj obskoczyliśmy kilka sklepów bo cały czas szukamy prezentu dla Adasia. Skłaniamy się ku rowerkowi takiemu jak ten Smart Trike Plus : mothercare- Nursery Equipment, Maternity Clothes & Baby Shop
Adaś jeździł takim po sklepie i chyba podobało mu się :sorry2: Byliśmy też zrobić fotki do paszportu. Udało się za pierwszym razem. Adam był taki zdziwiony, że nawet się nie ruszył. A oczy na zdjęciach ma jak 5zł:-D

bezol_ka- witaj na forum. Pisz często. Sposobu na przesypianie nocy nie mam bo mój Adam nadal rzadko kiedy prześpi noc bez pobudki:dry:
Żaneta- dzięki. Byliśmy na farmie. Polecam- bardzo fajne miejsce nawet dla takich maluchów jak Adaś czy Pawełek. Adam strasznie był zainteresowany zwierzętami. No i jest świetny plac zabaw. Już zazdraszczam wyjazdu:cool2:
Tyniaiwiki- straszne. Mam nadzieje, że temu chłopcu nic nie jest i wkrótce się odnajdzie
Sylwia- ale Ci dobrze. I jeszcze ta chińska:-p Apropo- gdzie idziemy na nasz wieczorny wypad?
Natalka- buziaki dla Claudii. Najlepiej zrobić marchwianke. Znalałam taki przepis:
"2-3 marchewki ugotować do miękkości, dodać ugotowany ziemniak (może być bez), przetrzeć przez sito lub zmiksować na papkę, dodając odpowiednią ilość wywaru, w którym gotowała się marchew ( od Ciebie zależy jaką chcesz konsystencję), na koniec dodać łyżeczkę prawdziwego masła. Podawać bez ryżu, ani kleików ryżowych (działa zapierająco)
Przy biegunkach możesz do takiej marchwii dodać lekko rozgotowany ryż lub kleik ryżowy."
Graziul- jak się udał piknik? Mąż zamontował w końcu antene czy polską TV oglądasz przez internet?
Kasia- niestety nie pomoge bo od zawsze Adaś kaszke je łyżeczką.

Pozdrawiam
 
Witam po dość długiej przerwie:-). Jakoś tak nie miałam weny żeby pisać:tak: Codziennie jednak starałam się czytać. Jak już chciałam coś napisać to moi mężczyźni mi w tym przeszkadzali:-(. A to mały chciał mleka albo trzeba go było zabawiać albo duży chciał laptopa:tak:. Teraz też mnie już poganiają, bo na spacer chcą iść:-):-)
Mam nadzieję, że uda mi się częściej pisać;-).
Alfa1 ja mieszkam na bd4 i chętnie się z Tobą spotkam
bezol-ka mój maluch ostatnio robi mi w nocy około 4-5 pobudek. Nigdy mi jeszcze nie przespał całej nocy, ale zdarzała się 1 pobudka. Karmię piersią, ale ostatnio daliśmy mu butlę po kąpaniu a i tak obudził się po 3 godzinach na cycusia i tak jeszcze 3 razy do 6 rano.:-:)-(
Może któraś ma jakiś dobry sposób na przespanie całej nocy :-)( no może być jedna pobudka);-)
 
reklama
Muszę być cierpliwa............. Ale gdyby któraś na coś wpadła to pisać....

Ania1812 - Sto lat dla synka...

romi81 - ja zaczęłam dokarmiać butelką w 4 miesiącu, a od piątego straciłam pokarm i został tylko na butelce. A może często się Wiktorek budzi bo potrzebuje więcej jedzenia. A Spróbuj mu podać przed snem kaszkę mleczno ryżową to jest bardziej syte. Ja mojemu miśkowi wprowadziłam w 5 miesiącu łyżeczką jadł jak stary ;-)(nestle lub bobowita), lub butelkę zagęścić kaszką ryżową tylko wtedy musiałabyś zrobić większą dziurkę w smoczku. Ja co wieczór daję Bartkowi taką butlę no i chwilę śpi, ale obawiam się, że to też przez żąbka bo sra jak najęty. A to dopiero pierwszy żabek

 
Do góry