reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej mamuski !dowiedzialam sie dzis od mojej health visitor ze juz powinnam zapisac swoje maluchy do nursery i teraz zastanawim sie czy moze wiecie gdzie jest jakas dobra nursery ???
 
reklama
Hej:-)
Moja dzieciarnia już śpi. Dorota była u nas dzisiaj i chłopaki byli bardzo nieznośni cały dzień, do tego Olivka która domaga się noszenia na rączkach a jeśli nie to pcha się wszędzie tam, gdzie nie powinna:baffled: Jak dobrze, że oni tak wcześnie chodzą spać, bo jak nie miałabym ani chwili dla siebie to chyba bym zwariowała:szok:
Wczoraj w nocy obudziły mnie bardzo dziwne dźwięki, na początku nawet nie wiedziałam czy to Marcel czy Olivia. Okazało się że Marcel dostał jakiegoś dziwnego ataku kaszlu, chociaż nawet nie jestem pewna czy to był kaszel, brzmiało to jak jakieś charczenie. Matko święta, bałam się że on się dusi:szok: On spał a ja trzymałam go pionowo i oklepywałam plecki. Poszliśmy do lekarza no i niby infekcji nie ma ale coś tam w płucach albo oskrzelach rzęzi, lekarz podejrzewa astmę:szok: Dostaliśmy jakiś lek wziewny na 2-3 tygodnie i do kontroli.
Mam nadzieję że okaże się że to jakaś zwykła niewydolność, chociaż to już nie pierwszy atak kaszlu w nocy:-(
najgorsze jest to że on nie daje sobie psikać tego lekarstwa:wściekła/y::wściekła/y:

Rafał był w ciągu dnia w domu na przerwie i musiałam mu opowiedzieć o wizycie u lekarza no i przelamaliśmy lody i obędzie się bez cichych dni;-) Ale i tak mam zamiar przeprowadzić poważną rozmowę:tak:

dziewczyny jak narazie nikt nie zgłosił że środa nie pasuje, no ale my mamy play group w środę, więc proponuję spotkanie u mnie w środę o 11.30

AgnieszkaUK może z czasem Nikolka się przyzwyczai do basenu, próbjcie:tak: U nas też tak było.

Już nie pamiętam co więcej komu napisać:zawstydzona/y:
 
hi:-)
SYLWIA-miejmy mocno nadz ze to jednak nie astma:tak:ja mam to dziadostwo od dziecka,da sie ztym zyc ale uciazliwe:szok::tak::-(Sroda mi pasuje i ta godz tez ,nawet lepiej jak dla nas:tak:
TYNIA I WIKI-fajnie ze z przedszkolem zalatwione,a co do nozek malej to faktycznie czeste kontrole sa najbardziej stosowne:happy:i obadasz co bedzie dalej:tak:
ja dzis zawal stulecia przezylam:tak:serio myslalam ze padne z nerwow:szok:
po krotce...paszporty trzymam nasze razem wszystkie
dzis zagladam moj i malej jest a meza nie ma!!!:szok::szok::szok:Boziu mysle ,przeciez nie bralam go!!ale potem mysli zaczely sie platac
a moze jednak wzielam jak szlam do urzedu...itp itp
to ze A.mogl go wziasc odpadalo w mojej glowie bo i niby po co,a nie spytalam go bo sie balam bury ze zgubilam mu pasek:angry:a tu wakacje za pasem ,wyjazd:szok::szok:ale najgorszy koszmar to ze tam jest 10 letnia wiza do USA:szok::szok::szok:
wierzcie mi dziewczyny obledu malo nie dostalam,chate przetrzepalam jak sie tylko dalo i klops:angry::no::no:
w koncu zalamana dzwonie do A.-a on na to pewnie ze wzialem:tak:a nie mowilem CI???
kuchnia olek!!!!!!!bez dalszego komentarza pozostawie :tak:
ide sie teraz doladowac po dzisiejszym stresie
ja zawsze mam zawal jak gina dokumenty ,bo wiem ze jest z tym mnostwo klopotu:tak::tak:
milych snow :happy::happy::happy:
 
Czesc mamuski!
My z Dusia wybralysmy sie dzis na spacer i powiem wam ze zmarzlysmy okropelnie,zalowalam ze nie wzielam z domu rekawiczek :baffled: moze wiecie kiedy wreszcie przyjdzie do nas wiosna??? bo czuje sie jakby nadal byla zima :dry: wogole od kilku dni czuje sie do bani,za kilka dni @ :crazy: a dzisiaj jest apogeum,bo glowa mi peka i na wymioty mnie zbiera,nawet paracetamol nie pomaga :no:
ampar3 mam nadzieje ze volcanic nie pokrzyzuje nam planow urlopowych,masz jakies informacje na ten temat? acha,slicznie dziekujemy za goscine :tak: zabaweczke i opaske odbierzemy przy okazji ;-) nie doradze ci rowniez w kwesti fryzjera bo Gosi udalo sie mnie wcisnac na piatek,a kiedy ty chcesz wlosy robic?
sylwia.m trzymam kciuki za Marcelka oby to nie bylo nic powaznego,a Olivka pewnie miala 'ten' dzien bo chyba raczej na codzien nie mozesz na nia narzekac,dobrze ze obylo sie bez cichych dni z R a tak wogole to masz przy okazji opracowany patent na przyszlosc :-D:-D
ania1812 gratulcje dla Adaska,jednak wszystko w swoim czasie,my moze z wakacji przywieziemy trofeum :sorry2:
Agnieszkauk moze jak Nikola bedzie na basenie z dziecmi ktore zna to bedzie jej latwiej ja tez przymierzam sie powoli do zabrania Duski na basen,takze zycze wam dziewczynki powodzenia nastepnym razem :tak:
 
hej:-)

u nas nic ciekawego Claudia 3 dzien bez drzemki w dzien :wściekła/y: a ja juz sie modliłam zeby byla 19 i zeby poszla spac:sorry2:

sylwia zdrówka dla Marcelka 3 mam kciuki zeby to astma nie byla :-(

agnieszkauk ojj jak ja Ci zazdroszcze ze Ty tak umiesz piec gotowac gdzie Ty sie tego nauczyłas ??:-D a gdzie w Keighley jest basen ?? ja bym chciala z Claudia isc ale wiem ze jest w Skipton a tu jest tylko jeden ale tam dla dzieci nie ma :dry: chyba ze jest jeszcze jakis

agaam no lepiej przyzwyczaj sie do rannego wstawania Claudia tez budzila sie bardzzo dlugo o 6 ale teraz zmienila sobie na 5 :wściekła/y: i bez drzemki ja nie wiem jak ona to wytrzymuje :szok:

katarina wspołczuje zakupu :baffled: ja dlatego na ebay nic nie kupuje kupilam tylko raz sliniaczki i wozek ale nowe do urzywanych rzeczy nie jestem przekonana :sorry2:

jstysiak to wesoło masz w domku :tak: :tak:

roksanna no to prawidziwy malarz z Ciebie :-D pewnie sie nie mozesz doczekac kiedy bedzie wszystko gotowe :tak: a kiedy sie przeprowadzacie ??

grazul a o jakiej zabawce Ty mówisz?? bo jestem ciekawa :zawstydzona/y::sorry2:
 
Hej!
mojadzidzia- oj ja też mam już dosyć tej pogody. Maj a tak zimno:growl: Też dzisiaj bardzo zmarzłam. Na pewno w końcu i Nadusi wyjdzie ząbek:rolleyes:
Sylwia- mam nadzieje, że to jednak nie astma. Zdrówka dla Precelka:happy: Wyobrażam sobie jak musiałaś się wystraszyć tym charczeniem.
Graziul- A zafundował Ci niezły skok adrenaliny:baffled:
Agnieszkauk- na pewno Nicolka w końcu przekona się do basenu i siłą będziesz musiała ją wyciągać z wody. Mmmmm tiramisu:-p:-p:-p
Asinka- gratulacje dla Oli
Katarina- z ebayem to jest największy ból, że nie można przymierzyć. Też pare razy zdarzyło mi się nie trafić z rozmiarem ale co zrobić:sorry2:Próbuje dalej:-D

No i niestety Adam zaraził się ode mnie. Strasznie dziś zagilany. Mam nadzieje, że skończy się na katarze. J też dziś łamało. Także rodzinka mi się rozkłada:angry:

Zmykam już . Życze dobrej nocy
 
hej

U mnie dzisiaj artura siostra byla z mala i wypilam piwko do obiadu a niestety piwko w dzien u mnie= zasniecie:wściekła/y:
Przylaczam sie ze pogoda do dupy:wściekła/y:
Agnieszkauk- ja tez tak mialam z szymciem ze niechetnie chodzil ale bylam twarda- po troche po troche i teraz uwielbia basen:tak:
Roksanna1- jak malujesz meble? Bejca do drewna czy jakas normalna farba? Szymon ma takie meble do malowania i w sumie fajny pomysl:tak:
mojadzidzia- sprawdzamy codziennie i na razie odprawy robia caly czas- sa male opoznienia. A ty kiedy lecisz? Wlosy chcialabym robic pod koniec czerwca:tak:
dominisia- czyli jutro jestes na babeczkach, tak?;-)
Sylwiam- dobrze ze cichych dni nie bylo- ja jakos zawsze wymiekam:wściekła/y: Szkoda tylko ze powod do zgody smutny- oby wszystko bylo ok z marcelem:tak:
Kasia8118- a co sie stalo krystianowi? Mowil cos? Szymon ma etap jak go odbieramy- a kiedy znowu pojde bo bylo super:szok:
Graziulxxx- tez lubie kalarepke:tak:

A ja jutro ostatnie zakupy przed wyjazdem zrobie:tak: a po poludniu mam zaproszenie na darmowy zabieg oczyszczania twarzy , jakies maseczki i pierdółki bo kolezanka otwiera zaklad w menston i potrzebuje kroliki doswiadczalne :tak:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie z rana mamuski!
Moja coreczka juz od dawna na nogach,teraz zalatwia swoje sprawy na nocniczku wiec ja mam chwilke zeby poklikac :sorry2:
Ania1812 zdrowka dla wszystkich chorowitkow :tak:
ampar3 tez bym chciala zeby ktos cos ze mna zrobil... :dry::-D to moze w takim razie i ty umow sie z Gosia,ja jestem z niej b zadowolona :tak: ja tez sie dzisiaj na zakupy wyjazdowe wybieram bo brakuje mi kilku rzeczy,tylko z kasa krucho wiec nie poszaleje :baffled:
kasia8118 moze ktos dokucza Krystianowi i dlatego mial opor zeby zostac sam w przedszkolu
natalka1990 twarda ta twoja dziewczynka,malo ze ranny ptaszek to jeszcze bez drzemki :szok::szok::szok: jak ona daje rade????????????
 
reklama
hej:-)

mała obudziła mnie o 5;20 ale ogladałysmy bajki do 6 w łózeczku teraz pije kawke i nie wiem co bede robila :baffled:

ania zdrówka dla Adasia :blink:

mojadzidzia to Dusia kupki w pieluszke juz wogole nie robi? jak ja nauczylas tak ??

miłego dnia mamuśki :-D
 
Do góry