reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Cześć babeczki!

W końcu mam chwile żeby naskrobać. Kasia, Doris, Sylwia- dziękuje za mile kawkowanie:tak:
Filip wyszedł z kulek poszkodowany. Tak zjeżdżał ze ślizgawki, że rozciął sobie brode:angry: No ale tak kończą się jego wariactwa. Jak doszłam do domku to czekała mnie miła niespodzianka. 3 paczki z rzeczami kupionymi na ebayu:-) Ze wszystkich jestem bardzo zadowolona. Nie ma to jak udane zakupy nie wychodząc z domu:-)

mojadzidzia- nie no to już przesada. Spać do 12:dry:. Ja też tak chce
Monia- super, że wyniki są dobre. Oby tylko dzidzia nie była za bardzo wstydliwa i pokazała jakiej jest płci:-)
Katarina- niezła agentka z Wiki.:-D:-D:-D Nie przejmuj się tym curry. Skąd mogłaś wiedzieć, że tak na nią podziała. :sorry2:
Graziul- wydaje mi się, że wszystko zależy gdzie nad morze się wybierzecie. Bo jak do jakiejś większej miejscowości to na pewno znajdziecie mnóstwo różnych atrakcji
Roksanna- to ile miałaś lat jak pierwszy raz robiłaś tą pizze? 5???:-D;-)
Doris- my też próbujemy oszczędzać ale w końcu musze coś sobie kupić bo jak otwieram szafe to płakać mi się chce. Strasznie dawno nic nie kupowałam i NAPRAWDE nie mam co na siebie włożyć
Ampar- kapusta była kiszona. U mnie w domu taką się jadało. Mi też bardziej pasowałby wtorek
Anja- ciesze się, że poważnie Cię potraktowali u lekarza. Trzymam kciuki za pozytywny wynik testu:tak:
Tyniaiwiki- biedna Wiki. A o co chodzi z jej nóżkami? Co jej dolega (jesli można wiedzieć)?
Alexnow- zdrówka dla Agi.
jstysiak- szkoda, że nie dotarłaś:-(Dobrze, że w końcu rodzice zdecydowali się na przyjazd.

Zmykam bo niedługo J wraca z pracy i musze wstawić obiad. Bye
 
Ostatnia edycja:
reklama
a ja obiad zrobilam na teraz,a pozniej mi sie przypomnialo ze A bedzie pozno bo pojechal zobic taka prywatna robote,jakis podjazd komus do ogrodka czy cus i sama bede siedziec do 8:szok::szok:a maly walczy z kotletem,wszystko na stole a on ma cala buzie w buraczkach:-D:-D:-Da nauczyl sie nowego slowa,ktore mnie przeraza,bo nie wiem gdzie je uslyszal,a moze sam sobie zlozył....uwaga....chodzi i mowi pi pa ,pi pa:szok::szok::szok:
mojadzidzia-nie ma sprawy,bedziecie sie wymieniac,bo dałam 6 w obieg,a mam jeszcze kilka w domu,ja dzisiaj na ebayu znalazlam Tracy Hogg,"jezyk niemowlat".juz dawno temu ja chcialam zakupic,ale nie bylo.ale zaszalalas...spac do 12:szok::szok::szok:
monia22310-ciesze sie ze wszystko ok,pisz czesciej:tak::tak:i opowiadaj jak sie czujecie z dzidziusiem:tak:
katarina26-to pojedziemy wszystkie razem do Ampar,znaczy sie graziul jeszcze nie napisala czy mozemy z nia sie zapakowac do jednego pociagu wiec zobaczymy jaka decyzje podejmie:-D:-D:-Dale zes nakarmila core:-D:-D
roksanna-dawaj ten przepis na pizze:-p:-p:-p
 
Ostatnia edycja:
jstysiak-zapomnialam ci odp,szukam jakiegos duzego motywu nad lozko do sypialni,bo nuda wieje:tak:jakis fiolet chce walnac,kwiatki czy cus:-)a na Pawcia mowie krecik,bo czasem jak sie dorwie do cycoli to tak ryje w nich jak taki prawdziwy kret.albo jak sie budzi w nocy to po ciemku wyłazi ze swojego lozeczka z zamknietyi oczami,jeczy ale nie otworzy tych galek:szok:no i wlasnie dlatego jest krecikiem:tak::tak:chyba sie domyslam na co w twoim regionie mowicie krecik:-D:-D:-D
 
czesc wiki ma krzywe nozki poprostu jak byla mala to stopki nie miala prosto tylko kladla je do srodka i teraz musze sie zaradzic specjalisty co z tym zrobic wiem ze sa takie specjane buty no ale zobaczymy co powiedza
 
joł:-)
Nie daje dziś wam spokoju hi..hi..nadrabiam zaległości;-)
Ania-a no właśnie,skąd mogłam wiedzieć:sorry2: Ale już jest ok,szybko jej przeszło;-)
Żaneta-a ty tę książkę kupiłaś?bo jeśli tak to nie potrzebnie bo ja mam w domu tę książkę"język niemowląt"dostałam ją od szwagierki jak w ciąży jeszcze byłam;-) Jak jej nie zakupiłaś to mogę ci pożyczyć:tak:
mojadzidzia-cieszę się że się cieszysz;-):-) i czytaj tę bikini,bo nie po to ci ją pożyczyłam żeby leżała sobie w jakimś tam koszyku na salonach:-D:-D
Roksana-to ty młoda dupa byłaś jak już w kuchni rządziłaś:szok::-D a propos to fajnie,że Wiki będzie miała tak blisko rówieśniczkę:tak:;-) Dziś mój men rozmawiał z twoim menem i wsz.wiem:-p:-)

Dobra spadam bo klejdziora moja już się koci mi na kolanach:wściekła/y: do zoo..ciau belle:-D:-)
 
hej

A ja dzisiaj prawie fruwam, jestem przeszczesliwa i chyba wreszcie TEN dzien nadszedl:
Poszlam odebrac szymona z przedszkola a on do mnie ze mialam racje, bylo super fajnie i on chce sam zostawac:szok: panie powiedzialy ze jest szczesliwy, bardzo duzo mowi po angielsku i super sie bawi z chlopakami:szok:
zanetabd7- moj mowi hurrra- tylko ze zamiast r wymawia j:tak:;-)
monia22310- wpadnij na jakies spotkanie i pokaz brzuszek:tak: Trzymam kciuki za piekne ulozenie na usg:tak:
Doris78- a jak sie zegnalas??????????????;-):-D:-D:-D
Ania1812- ja tez dzisiaj odebralam paczuszke i jestem bardzo zadowolona:tak:
Kasia8118- trenuj wreszcie ta komunikacje:-D:-D Masz okazje:tak: Szymon tez niezmordowany- artur go wzial na kulki po przedszkolu na 2 godz a on nam jeszcze po glowach skakal:szok:
mojadzidzia- zazdroszcze spania- ja to straszny spioch jestem:zawstydzona/y: A z szymonem nawet nie mam szans polezec 2 min po przebudzeniu bo ma te swoje triki ktore na mnie dzialaja np. mamo slyszysz jak mi burczy w brzuszku- a ja glupia sie na to lapie i od razu wstaje:wściekła/y:


Ciesze sie ze wam wtorek pasuje
Niezmotoryzowanym (katarina26, graziul, zanetabd7) wysle instrukcje prywatnie a zmotoryzowanym adres:tak:
A ja jutro jade do eureki do halifaxu bo jakos tak mam glupio te piatki niezaplanowane:no: i nigdy nie wiem co robic:baffled:
 
Moja dzieciarnia śpi a ja bardzo szczęśliwa z tego powodu:tak:.
graziul co do tego wyjazdu nad morze to mi się wydaje że raczej mała nie powinna się nudzic.W końcu czego więcej dziecku trzeba do szczęscia jak nie wody piasku,karuzeli i dzieciaczków w podobnym wieku:tak:.Ja osobiście polecam Ustkę byłam już tam kilka razy i bardzo mi się podoba:tak:.A Krystian jak był wieku twojej małej to uwielbiał obalac ludziom parawany na plaży :tak::-D.Także życzę powodzenia i dużo cierpliwości;-).
ampar3 żeby to jednym autobusem szło dojechac do Ciebie to może bym się skusiła ale te przesiadki to już nie dla mnie :no:.
roksanna to ja chciałam przepis na pizze jak masz sprawdzony to dawaj tu szybko:tak:.Ja juz w sumie robiłam dwa razy a właściwie to mój R z przepisu z internetu ale chętnie przetestuje ten twój :tak:;-).
 
hej z wieczorka;-)
No i tak jak przypuszczalam A.wpadl i wybyl znow;-)dobrze ,ze bar czesto dopoludnia zostaje z nami to az tak bardzo nie jestem go spragniona:-Dpozatym trzeba byc wyrozumialym,ktos na dom zarobic musi;-):tak:
MONIA-fajnie ze wsz.ok u Was:happy:no i mam tez nadz ze niedlugo poznamy plec dzidzi:tak:
KASIA-pardonsik:zawstydzona/y:ja czytam uwaznie tylko odpisac zapomnialam:-:)-D szczerze powiem ze dokladnie to nawet nie wiem gdzie teraz jezdzi,kiedys do firsta chodzil na siodemce,czasem do takiego kolesia ,bo ma swoje studio niedaleko nas,ale wiem ze nieraz tez gdzie indziej chodzi,gdzies niedaleko;-)
oki ide drzwi otworzyc
 
:tak:wrocilam
ZANETA-KATARINA juz wie ze jedziemy razem we 3!! tzn.wy wsiadacie na foster a ja u siebie dosiade!!;-)tylko jesz obadac trza rozklad jazdy:tak:
no niestety musze zmykac ,bo mezczyzna glodny wrocil i marudzi nad uchem:wściekła/y::-D
 
reklama
hej:-)

ja dzis caly dzien leniuchowalam :tak: D zajmowal sie Claudia :tak: wiec nic ciekawego sie nie dzieje :-)

grazul dziekuje za wczorajsza pyszna kawke :tak:

ampar oj dobry dojazd nie gadaj :tak: tylko przesadka w shipley :tak: ja raczej tez zawitam do Ciebie a metrem na ikley trzeba jechac tak ? a od przystanku jak do Ciebie daj instrukcje :-D

zaneta no widzisz a Ty juz tatusia z niego robilas :-D:-D

roksanna ja poprosze przepis :tak:

monia fajnie ze sie odezwalas :tak: i super ze wszystko ok :tak:

no to na tyle sorki ze wszystkim nie odpisalam ale chce D pomoc zmienic wode rybką zeby isc sie kapac i poogladac cos :sorry2:
 
Do góry