reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Neta juz mamy:tak:
a ja 3 raz podchody robie zeby napisac.....i mala ciagle przeszkadza:crazy:
ale juz ja polozylam
DZieki serdeczne za liczne przybycie:happy2::happy2::happy2:
szkoda ze wszystkie nie mogly byc:-(
co do burdello ..to faktycznie bylo nieziemskie:szok::-D:-D
ale co tam raz dwa i posprzatane:happy::tak:
a potem Natka zebym sie nie nudzila narobila burdeliku od nowa:crazy::-D
jestem padnieta dzis mowiac szczerze od 6 na nogach..dluugi dzien byl:tak:
tez chcialabym zaraz poczytac ,a A.wroci zaraz z treninu i kolacje trzeba zrobic:crazy:
jutro mam wielka ochote wyjsc gdzies z domu,ajestem uziemiona...fachowcy za dyche przychodza:-D:-Dsmoke alarm nam wysiadl i musze czekac:-:)-(
spadam dziewczyny,milego wieczorku...do spisanka:tak:;-)
 
reklama
Hej laseczki moja dzieciarnia śpi więc mam luz:tak:.
Graziul dzięki kochana za gościnę:tak:.Wam dziewczyny też oczywiście za miłe towarzystwo ;-).
Mi dzisiaj dosc przyjemnie minął dzień ponieważ zły humor mojego Krystiana odszedł i zupełnie inna atmosfera w domu:tak:.Obym nie chwaliła za szybko bo ostatnie trzy dni miał bardzo kiepski humor:sorry2:.
Żaneta miło było poznac Ciebie i Krecika:tak:.
Marta84 przy takiej cenie to warto się zastanowic czy warto wiesc to wszystko do pl:dry:.
Doris78 oj nie zazdroszczę tego bałaganu:no:.
ampar3 ja odpadam ze spotkania w przyszłym tygodniu:-(.Może innym razem:tak:.
Graziul a gdzie twój A chodzi na siłownie?Pytam bo mój też maniak i może chodzą na tą samą:tak:.
anja Witam :-):tak::-).
 
U mnie też chwila spokoju bo R poszedł kłaść dzieci, nareszcie cisza:-D:-D

Graziul
dzięki za kawkę, dzięki dziewczyny za miłe spotkanie

doris78 mam nadzieję że szybko im pójdzie i szybko odzyskasz kuchnię, :-):-):-):-)

kataina i co kupiłaś tą matę, jak będziesz mogła to daj znać czy zdaje egzamin

anja0607 powodzenia, czekamy na wieści:-):-):-)

roksana i co podłączyli Ci prąd
 
czesc wszystkim ja rowniez padniete choc nie wiem po czym dzis wiki miala szczepionke i nawet nie zaplaka co bylam zdziwiona powiedziala ze jest duza i nie bedzie plakac dostala stickera i bylo dobrze a we wtroek niestety ja nie moge na spotkanko bo ide z wiki do lekarza z jej nóżkami przykro mi :-:)-:)-:)-:)-(mam nadzieje ze wysla nas do jakiegos specjalisty
roksana no i jak z remoncikeim i pradzikiem:-D:-D:-D:-D
anja trzymam kciuki zeby test wyszedl pozytywny
oki spadam bo moja panna jeszcze nie spi i trzeba ja polozyc milej nocki kochane
 
to znowu ja:-D

Anja to super że poważnie podeszli do sprawy.
Katarina a co to za mata??
Ampar właśnie mi się zasysają:-p

Ja to z wiekszością z Was to właściwie sobie wogóle dziesiaj nie pogadałam, jak tylko przyszłam to wszystkie się zmyły, ciekawe dlaczego......hmmmmmm.....:sorry2::rofl2:
 
Hello!!!!

Witam Was wszystkie po bardzooo długiej przerwie;-)
Po pierwsze podziękowania dla Graziul za super spotkanko,było miło:tak:
Miło również było poznać Żanetę i podziękuje i tobie za zaproszenie na n/k:tak:
4muchy-tak kupiłam 8mat za 4,50f w bootsie...zobaczymy jak się spiszą,dam znać na pewno:tak:;-)
A teraz Was przepraszam,że tak krótko ale jestem padnięta i idę się kąpać i lulu bo mój B mnie dziś wykończył...i kawa u Grażyny:-D dawno nie miałam takiego harmidru:baffled:
Pzdr.do jutra:happy2:
 
Sylwiam-[tj.mata na łóżko,,odzwyczajam małą od pampka na dobre i na złe hi..hi..

A jak to nie pogadałaś z żadną z nas??? a ja i graziul???no wiesz...
 
Witajcie mamuski!
Mam nadzieje ze mnie nie zapomnialyscie :baffled: chcialam was zaskoczyc i wpasc do graziul,juz nawet autobusy obcykalam ale mama poprosila mnie zebym z nia do Leeds do szpitala pojechala bo miala wizyte,najgorsze jest jednak to ze wogole nie bylam potrzebna bo przyszedl tlumacz i tylko tylek przewiozlam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
anja witaj na forum,strasznie wspolczuje problemow,trzymam kciuki za pozytywny wynik testu i glowa do gory ;-)
sylwia.m jezeli nie ma jeszcze chetnych to ja sie z toba moglabym zabrac jezeli to nie problem :tak:
marta84 1000funtow???????????? :szok: oszaleli???? moi znajomi wyjezdzali w zeszlym roku do Pl i gosc podliczyl ich 450 wiec ponad polowe mniej :baffled:
renuska odnosnie aukcji to ja sobie przypomnienia nastawiam w telefonie jak cos naprawde mnie interesuje ale bardzo duzo aukcji przegapiam i pozniej chodze wsciekla przez pol dnia :-D
 
reklama
Graziul była u siebie więc nie mogła zwiać jak przyszłam:-D
A tak na serio to przeciez napisałam że z większością nie pogadałam;-)
 
Do góry