reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witam kobietki;-)
u nas jakos tak ten weekend zlecial ,ze nie bylo czasu na kompa;-)
a dzis bank holliday..znow wolne:tak:ciekawe ,ale sklepy chyba sa otwarte:baffled:
AGNIESZKA-ty w bank holliday masz play group tez:confused:szkoda ze nie przyjdziesz:-(
DORIS-wspolczuje przejsc z pralka:wściekła/y:szlak czlowieka trafia ..wiem jak pranie w srodku a tu klapa..zwlaszcza jak sie jest kobieta:tak::szok:ale dobrze ze sie opamietala :-)i zdecydowala ruszyc jak nalezy:-D;-)a co do wykrecania recznie to wiem..masakra,ja zawsze mojego A.prosze zeby wykrecil bo ja sily nie mam jak ciezsze rzeczy sa:szok::baffled::crazy:
ANIA-a co kupiliscie na carb??...jesli mozna spytac;-)
ale Ci fajnie ze rodzinka Cie odwiedzi:happy::happy:
ZANETA-nic sie kochana nie martw..z ta kawka ,to mnie nie tak latwo zastac w domu;-):-Dalbo jak jestem to pomagam mezowi w zalatwianiu jego spraw..wiec sie nie martwie,ze sie nie opedze od Ciebie;-);-):laugh2::laugh2:;-)pewnie i tak by wyszlo od czasu do czasu;-);-)co do coffe makera to zalezy jaka kawe preferujecie,bo my naprzyklad tylko americano,wiec dolce gusto nie dla nas:no::no:mamy inny,ale duzo jest dzis dobrych na rynku ..wybor duzy:tak:a jak tam krecik???;-):laugh2:
Ciesze sie ze wiekszosci pasuje sroda
tak wieczapraszam na srode:tak:
wrota o 10 otwieram:tak::-D
J>STYSIAK-dawaj do mnie w srode z ta kuchnia:-p:laugh2::laugh2:;-);-)
KASIA-jak Oli juz lepiej z tymi wymiotami??
AGAAM-rodzinka juz chyba jest???pozdrawiam i milego tygodnia zycze:tak:
MONIA-a co Ty tak ucichlas??wsz.ok??
SYLWIA-tez mi rece zawsze bardzo marzna i nawet wiosna rekawiczki by sie przydaly nie raz:tak:aparat tez chcemy zmienic na lepszy...ale stale cos innego kupimy ..i juz:laugh2::laugh2::laugh2:a Wy zakupiliscie w koncu??
dobra zmykam,bo mala juz kombinuje,krzeslo podstawia do umywalki:szok::szok::tak:;-)
do spisania potem
 
reklama
Hej:-)

fach mojego męża nie uznaje bank holiday i zaraz zbiera się do pracy. Słonko świeci ale wieje i jest temperatura niska, masakra:wściekła/y::wściekła/y: No ale co, trzeba wyjść z maluchami bo zwariują w domu, chociaż wcale mi się nie uśmiecha wychodzić na tą zimnicę:baffled:

Aparatu jeszcze nie kupiliśmy. Narazie wybrałam tylko model i czekam aż mój szwagier, szpec od fotografowania wypowie się w tym temacie.

Graziul sklerotyczka ze mnie i teraz mam za swoje. Zapomniałam napisać że w środy mamy play group, a że nie byliśmy już w zeszłym tygodniu bo jechaliśmy do ambasady to teraz już nie chciałabym opuszczać. Także strasznie żałuję ale mnie nie będzie:-(

Żaneta dokładnie tak jak Graziul napisała, wszystko zależy jaką kawkę preferujecie. ja uwielbiam latte i dla mnie dolce gusto jest idealne:tak: Ale do takich "zwykłych" kaw się nie nadaje.
Zapraszam na degustację;-)

Ania ja wczoraj spałam do 9:-p
A w peacoksie kupiłam tylko jedną parę majtek, okulary i koszulkę dla Marcela:baffled:

AgnieszkaUK pewnie zapomniałas że bank holiday....zorientowałaś się zanim jeszcze wyszłaś czy miałaś przymusowy spacerek?:-D
Oj, tak jak facet w domu chory to jest katastrofa:sorry:
 
czesc wszystkim ja w sobote zaliczylam fajny wypad do "5 a live" swietna sprawa czysto przyjemna atmosfera wiki sie wyszalal to jest bardzo duze ale dla mniejsztch dzieciaczkow tez cos sie znajdzie i mozna usiasc blisko nich zeby je podejrzec
agnieszka uk moja wiki tez czesto plakala w nocy a to dlatego ze bardzo szalala przed snem i potem jej sie koszmary snily teraz jej robie godzinke przed snem wyciszenie i jest oki
roksanna gratulacje zdnaia egzaminow no i super ze macie swoje cztery katy:tak::tak::tak::tak:
oki zmywam sie do sprzatania do uslyszonka pozniej
 
Czesc mamuski
Ja standardowo tylko na chwilke sie przywitac, musicie mi wybaczyc ze tak zadko bywam ale tu ciagle cos sie dzieje. Rodzice maja wolne w dlugi weekend to ciagle gdzies nas zabieraja. Pytalyscie sie jaka branza - chce otworzyc zaklad jubilerski:tak::tak::tak: dostalam sie do III etapu wiec kase mam na 90% pewna teraz tylko musze odbebnic 100h:szok: wykladow i moge ruszac:-) no i co tam jeszcze ...
teskni mi sie za babskimi wypadami i za mezem tez...
acha udalo mi sie schudnac 2 kg i chyba pojde w slady Roksany i zapisze sie na silownie;-) sie zobaczy jeszcze
buziole dla dzieciaczkow
 
witam ,my przez caly weekend mielismy lenia :zawstydzona/y::sorry: i dzis tez nie jest lepiej .Sa dzis sklepy otwarte? Calkiem sobie zapomnielismy ,ze dzis bank holiday i nie mamy nawet kruszki chleba w domu.
doris -mi ostatnio Dominik wylaczyl pralke przed wirowaniem :wściekła/y:,bo nie chcialam mu dac czekolady .Ale ja nie wykrecalam juz recznie ,co to to nie.
roksanna -my mamy w salonie ciemna wykladzine ,jestesmy zadowoleni ,bo chociaz powiedzielismy sobie ,ze nie bedziemy wchodzic w butach do salonu ,to teraz nawet zdarza sie wozkiem wiechac :zawstydzona/y: i jest ok.
cos jeszcze mialam napisac ,ale juz nie wiem co ,po za tym musze naprawic ciezarowke :crazy: -po raz kolejny.
 
Hej laseczki u nas kiepsko Krystian od soboty straszne ma fochy:crazy:.Normalnie nie wiem co się z nim stało :baffled:.Dzisiaj rano jak wyszłam z pokoju to wyciął sobie dziurę w spodniach od piżam :sorry:.Masakra dobrze że jutro idzie do przedszkola :tak:.Może te jego fochy to przez katar który go męczy w sumie od soboty:baffled:.
Graziul Oli już zdrowiutki i mam nadzieje że tak już zostanie:tak:.Ja będę u Ciebie o 10.30 bo mój Krystian tego dnia idzie pozniej do przedszkola:tak:.
My byliśmy dzisiaj w parku i szybko się zmyliśmy bo strasznie było zimno i zaczęło padac:sorry:.
Marta84
fajnie że tak wszystko się układa tobie w Pl i miło że nie zapomiałaś o koleżankach ;-):-).
 
Ale się moja kocica na mnie obraziła. Szok. Nie odzywa się do mnie do dziś. Aktualnei siedzi za telewizorem. Nawet głód jej stamtąd nie wygonił. Zlitowałam się nad nią i zaniosłam jej jedzenie za telewizor.
Kasia dobrze że z Oliwierem spokój. A Krystian może jakiś okres buntu przechodzi czy co. Połóż go spać w takiej pidżamie to może coś zrozumie :laugh2::laugh2::laugh2:
Marta84 gratuluje następnego etapu i idę dalej trzymać kciuki. Dziękuję za informację czy masz zamiar zajmować się w przyszłości ale już dowiedziałam się z innych źródeł:-p:-p:-p, tak szybko reagujesz :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:. Acha i jak chcesz moje zalecenia dietetyczki to Ci wyśle.
Renuska ja z tym moim to mam ciężką przeprawę. O wszystko się wykłóca ze mną, włącznie o kolor pokoju Matyldy i tak jest fioletowy. On chciał ciemny róż a ja chciałam jasny i nie dało rady go przegadać.
 
u nas minelo rodzinnie i leniwie dzis..ale ja lubie czasem takie dni,mozna wypoczac

Dobranoc laseczki,ide do wyrka cos poogladac z mezusiem
 
Czesc:-)
U nas tez dzisiaj leniwie,w sumie przez ta pogode:eek:raz swiecilo slonce,raz deszcz:crazy:idzie zwariowac

TYNIA I WIKI-a co to jest te ,5 a live??

GRAZIUL-mnie tez nie bedzie w srode:no:

ROKSANNA-a sie dziwisz kotce ze sie obrazila?:-Dzabralas jej troszke przyjemnosci:-D:-DHmm faktycznie masz przeprawe z L:-D:-D

KASIA8118-oj ,ten Krystian :-D:-DJego pomysly sa nieziemskie:-D

ANIA1812--i jak zakupy udane??

AGNIESZKA UK-u nas tez jak J jest chory to umiera:-Di tylko patrzy sie na mnie maslanymi oczami i czeka jak sie bede nad Nim litowala:-D:-D
 
reklama
dobry:-D
u nas dzisiaj srednio,myslalam ze zabije mojego A,bylismy w keighley bo chcial zobaczyc takie modele samolotow zeby sobie popuszczac jak cieplo bedzie.kupil sobie bluze mackenzie za 10 paundow bo przecena jakas byla.no ale do sedna.zaparkowal oczywiscie tak,zeby mu nikt auta nie obil,wiec zamiast normalnie jak czlowiek w liniach to jedna strona wjechal troche na drugie miejsce,zeby nikt sie tam juz nie zmiescil.zawsze go za to opierdzielam,bo jakby kazdy tak robil to ludzie nie mieli by jak parkowac,powtarzalam milony razy ze kiedys w koncu dostanie mandat no i sie doczekal,bo 3 minuty przed naszym przyjsciem na parking koles wypisal 40 funciakow!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:doigral sie!teraz przez caly miesiac ma zakaz kupowania piwa:wściekła/y::wściekła/y:szlak mnie trafil:wściekła/y::wściekła/y:dobra,nie bede sie juz denerwowa bo tylko mi cisnienie na noc skoczy,krecik juz spi wiec biore zaraz jakas ksiazke i ide czytac.
sylwia-ja tez uwielbiam latte i wlasnie z mysla o tej kawce chcemy kupic coffee maker,bo jak narazie musze sie zadowalac rozpuszczalna z mleczkiem,ale czasem szaleje i daje jeszcze bitej smietany..mniam:-paha,rozumiem ze mam ksiazek nie brac do graziul??chyba,ze dorota bedzie to Ci przekaże.
graziul-teraz to sie nie wymiguj,ze cie czesto w domu nie ma;-)i że zapracowana jesteś;-):-D:-Dja też czasem mam takiego lenia,że cały dzień mogłabym w szlafroku paradować po domu,ale zawsze jak chodze taka rozlazła to ktos przyjdzie,a to wstyd na całego:zawstydzona/y:ale w swoim domku to nawet na golasa mozna paradować:-D:-D
roksanna1-fioletowy to najpiękniejszy kolor:-):tak:ja mam w polsce sypialnie na fiolet i poprostu uwielbiam ten pokój,tutaj chciałam tez pomalować,ale tylko jedna ściane,ale spotkałam sie ze sprzeciwem mojego malarza:-D:-D
kasia8118-ale masz krawca małego w domu,ale powiem Ci że mój brat jak był mały też sobie powycinał dziury w pidżamce i powiedział mamie,że mu gorąco w nocy i musiał sobie wywietrzniki zrobić:-D:-Dno i w końcu sie poznamy u graziul:tak::happy:
renuska-my też mamy ciemną wykladzine i super bo nic nie widać,ale ja jednak wolałabym panele,bo elegancke takie sa:tak:
marta84-gratulacie 3 etapu,oby wszystko Ci wypaliło,to starym koleżankom z bb dasz rabat na bizuterie:-D:-Dszkoda,ze tak pozno sie tu zarejestrwoalam,wiec mnie rabacik ominie:-D:-D
agnieszkauk-jak tam playgroup??:-D:-D:-Dzapomniałas ze bank holiday??:-D:-D
dobra babolki,spodobało mi sie to slowo bardzo..babolki:tak::-D:-Dżycze miłej nocki i kolorowych snów.
 
Do góry