reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

cześć kobietki ale dziś zimno:-:)-:)-( wczoraj moja Wiki jezdziła na rowerku sama bez dodatkowych kółek i szło jej to jakoś jeszcze tylko musi sie nauczyć skręcać :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:i musimy zakupić jej ochraniacze więc jestem dumna z mojego dziecka że tak szybko pojęła :tak::tak::tak::tak::tak:
4muchy biedactwo do wesela sie zagoi moja wiki też jak kiedyś dorwała maszynkę to przecięła sobie wargę :-:)-:)-:)-(
 
reklama
hej

Ja sobie przysiadlam do kompka teraz bo wieczorem mam wypad na kolacje urodzinowa z kolezankami:tak: Jutro bardzo chetna jestem na park- mam nadzieje ze mnie kacyk nie zmeczy bo ostatnio nawet po jednym jasnym go mam;-)
graziulxxx- milo bylo poznac- a tym bardziej ze przypadkowo:tak:
Sylwiam- ja sie nie wkurzylam na to ze marudzil i wybrzydzal ale kropka nad i bylo wylanie i moja bezsilnosc:tak: I oczywiscie dzisiaj tez nie prasowac:-D:-D:-D- ja to samo przerabiam:-D:-D:-D
tyniaiwiki- brawo dla mlodej- moj to nawet pedalowac nie chce:wściekła/y: kupilam mu deskorolke i hulajnoge na razie:-D:-D
jstysiak- u mnie dalej restauracja otwarta i tez 3 potrafie gotowac:tak:

Ide bo maly na mnie wisi i wola wio koniku wio, mowie wio........:szok:
 
Moje maleństwo dziś znów jakieś niespokojne i marudne:-( Nie wiem, czy to już na ząbki, czy po prostu ma zły humor. Całe szczęście jego ukochany tatuś już wrócił z pracy i się wygłupiają a ja mam chwilę dla siebie:-):-):-)
graziulxxx takie zaciszne miejsce jest na nowym osiedlu za Holme Wood. Jest tu kilka domów na sprzedaż i pod wynajem, więc możesz się tu przeprowadzić;-)
Z rozmów z moim syneczkiem oczywiście bardzo się cieszę. Takie guu, guu daje wiele radości i wiem, że są to niezapomniane chwile. Wiktorek jest taki pocieszny kiedy z nami dyskutuje, a te jego miny( szczególnie ta "na paszczaka") są cudowne.:-):-):-)
sylwia.m chyba już na początku wspominałam, że mam synka Wiktorka:tak::-D
 
hej
ale mi dzis dupsko zmarzlo:szok::szok::szok:rety chyba mrozy nadciagaja znow:tak::szok:
SYLWIA-wiem,wiem ja jestem zartobliwa osobka,wiec spoko;-);-);-)z mojej strony to tez bylo zartobliwie -oczywiscie:-p:-p
AMPAR-ale fajne spotkanie:-D:-Dmilo bylo poznac;-);-):tak:
TYNIA I WIKI-gratki dla malej rowerzystki:tak::-):-)
JSTYSIAK-eeee..to faktycznie daleko nie mam:tak::tak:to jaki dzien?? w przyszlym tyg??tak??
ROMI-dzieki za namiary:-D:-D;-)byc moze i skozystam,calkiem mozliwe:tak::tak:
My dzis lazilysmy po miescie,glownie poszlam bo dzwonila z optyka ,ze okulary mam gotowe,oczywiscie ktos sie pomylil i na jutro:szok::szok::tak::tak:niech ich...:crazy::crazy::crazy::wściekła/y:
spadam polezec bo nogi mi do d..... wchodza;-)
AMPAR-poprosze o namiary na te noclegi nad morzem o ktorych wspominalysmy,bo sie wybieramy teraz;-);-) z gory dzieki:tak::tak:
 
Cześć dziewczynki!

Doris, Sylwia, jstysiak- dzięki za miłe towarzystwo na kulkach:tak::happy:

Na którą umawiamy się jutro do parku? Wydaje mi się, że dobrze byłoby tak ok. 11-12 bo powinno byc troszke cieplej. W radiu mówili, że jutro ma być do 15 st.:happy:

Sylwia- ja dziś prasuje:-:)-:)-( Jednak samo się nie wyprasowało:crazy:
Tyniaiwiki- zdolniacha z Wiki. Filip nauczył się jeździć na dwóch kółkach dopiero w zeszłym roku:eek:
Romi81- na tym osiedlu mieszka dosyć dużo Polaków. Wiem bo znam tam pare osób.
Graziul- wyprawa do miasta nie poszła na marne bo chociaż poznałaś Ampar;-)

W Morissonie jest dobra promocja na Pampersy Activ Fit. 2 opakowania (ja kupuje 4-ki ) po 50 szt. za 10 funciaków.
Pozdrawiam
 
hej:-)

chyba ja tez na park sie skusze a do jakiego idziecie do lister ?? bo mialam na jutro inne plany ale moja mama idzie jutro do lekarza i musze isc z nia bo sie nie dogada to przyjedzie po mnie do parku bo ona dopiero na 13;30 wiec chociarz godzinke z wami posiedze :tak:

ampar dobrej zabawy ;-)

tynia gratulacje dla Viki :tak:
 
ANIA-:tak::tak:racja,z czego bardzo sie ciesze;-)dzieciaki wyszalaly sie dzis na kulkach??a jak prasowanko;-);-);-)z tego co pamietam to niezbyt lubisz:-D:-D;-)ja tez!!:szok:
Ja niestety jut do parku nie dam rady bo juz obiecalam KATARINIE odwiedzinki:tak::tak:wiec rano z mala startujemy do nich:tak::tak:potem czeka mnie pakowanko ,bo sie nad morze chcemy z moim "staruszkiem" wypuscic na kilka dni:tak:
Ktoras pisala ze ma byc jutro 15 st.oby tak dalej:tak::tak:
ale spotkamy sie u JSTYSIAK po niedzieli:tak::tak:
papa
 
ja tak pomyslalam ze niestety jutro nie wyrobie sie do tego parku :zawstydzona/y: chcialam teraz obiad na jutro jakis zrobic ale rano bede musiala bo teraz mi sie nie chce :zawstydzona/y::-p

graziul pozdrow Katarine:tak: a dlaczego ona nic nie pisze :confused:
 
reklama
Czesc witam wieczorowo.

Ja jestem wykonczona moje dziecko dopiero teraz zasnelo po wsumie 2,5 godzinach walki:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nie mam juz sily na to jej spanie rece mi opadaja:-:)-( mam nadzieje ze chociaz rano dluzej pospi bo ostatnio to jest pobudka najpozniej o 7 ja ledwo zyje przy niej:no: w dzien malo spi a na wieczor tez jest problem:baffled:

Dobra koniec smucenia:-p

tyniaiwiki gratki dla coreczki szybko sie nauczyla brawwooo:-)

graziul milego spotkania u katariny przywolaj ja tam do porzadku:-p zeby odezwala sie;-)

Kurde leb mi peka przez ta moja coreczke ehhh i nie wiem co jeszcze mialam napisac:baffled:
Co do parku to napisze rano bo ostatnio mam leniwe dni i nie wiem o ktorej dupke podniose jak cos to o ktorej i czy w lister parku??

Uciekam sie polozyc moze uda mi sie zasnac o normalnej porze:sorry:
Dobranoc
 
Do góry