reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Cześć dziewczynki.

Ale piękna pogoda się zrobiła.

Wpadłam tylko na chwilkę, bo niedługo jadę na usg. Ależ się boję. Kurcze żeby tylko wszystko dobrze było......

Jak tylko wrócę i będę coś wiedzieć to napiszę. Trzymajcie kciuki żeby było ok.

Pozdrawiam pa
 
reklama
no ja juz obiad prawie mam-skrzydełka curry z ryzem:-p:-p:-pmniammmmmm:-D:-D
mlody spi,ale jak wstanie to wyjdziemy na spacerek bo pogoda sie ladna zrobila,wiec nie bede sie kisila w chacie...wogole to jak wstalam to szlak mnie trafil!!te okna stare to z checia bym powybijala mlotem!!szyby paruja non stop i wilgoc juz jest,wiec wyglada to strasznie!az wstyd jak ktos przyjdzie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
monia-nie zapomnij zdjecia z usg!!bo pozniej nam pokazesz:tak:
agaam-ja sie tez pozarlam z moim:wściekła/y:czasem mnie juz tak wkurza ze mam ochote strzelic go po tej pustej glowie!!siła kobieca niech bedzie z nami:-D
nudy jakies,Pawełek jak spi to tak cicho i czasem to juz chciałabym zeby sie obudzil:baffled::baffled::confused::confused:
 
hej kochane :-)
nie mialam neta ale juz jest ok :-)

wpadam tylko sie zameldowac zeby nie bylo ze o was zapomilam ;-)

nadrobie wieczorem dopiero bo za obiad teraz musze sie wziac pozniej moj pojdzie na nocke a ja bede czytala :tak:

to do pozniej:tak:
 
hej

Ja sie zegnam szybciutko, na pelnych obrotach pracuje bo musze do leeds jeszcze dojechac:tak: Artur pracuje do 6 zabral mi torby rano a ja z szymciem musimy do niego dojechac i fruuuuuuuuuuuuu:tak:
Mam nadzieje ze skrobne cos w polsce :tak:jak tylko czasem pozbede sie tej mojej kuli u nogi- doslownie wczoraj mi zawisl i powiedzial ze mnie nie pusci to sie sama puscilam;-)
Pa pa i zycze super pogody, super widokow na usg, dzialajacych netow, nieulewajacych dzieci, mniej kupek brzydkich, mniej hiperaktywnosci itd itd

Do spisania
 
cos mi sie przypomnialo i musze zaczerpnac waszej wiedzy;-)
wyliczałyscie sobie kiedykolwiek tax credit(child i working)z tej strony revenue??bo jezeli tak ,to juz na kocnu jak pojawia sie kwota ktora sie nalezy to ona jest podawana miesieczne czy tygodniowa:baffled::baffled:?no,jak wiecie to napiszcie:-)
ampar-milego lotu i wypoczynku
 
witam babeczki

Dominisia -glowa do gory i trzeba myslec optymistycznie
monia22310 -szczesciara .Pamietam moje pierwsze usg ,ech kiedy to bylo ..
mojadzidzia -moj Domin mial tak samo jak zabkowal i pamietam ,ze trwalo to bardzo dlugo (te kupy),wozilam nawet ze soba ciuchy na zmiane bo pare razy zdazylo sie ,ze "kupa" wyplynela :baffled:

slonko zaszlo ,ale mam nadzieje ze nie bedzie deszczu bo mam w ogrodzie tyle prania i nie chcialabym go zapraszac do domu :sorry2:A moje okna wolaja o pomste do nieba :zawstydzona/y:Nareszcie doczekalam sie telefonu kupionego 2 tyg.temu na ebayu od brazylijczyka z menu...portugalskim:baffled::wściekła/y:
 
fakt, wypogodziło się dzisiaj:tak: Jak wróciłam od Ani, dałam dzieciom szybko jeść i wybyliśmy na dwór, nie miałam natchnienia na dalsze wyprawy więc zostaliśmy na ogrodzie ale kurka tak zmarzłam:szok: gdzie ta wiosna:wściekła/y::wściekła/y:
Olivia pospała w wózku a Marcel zaliczył pierwsze siusiu pod krzaczkiem, podobało mu się:-D

Agaam niezły klocuś z Vicky:-D:-D:-D Ale myślałam że większa będzie bo wydawała mi sie strasznie wysoka a ma tylko 3cm więcej niz Olivia.
Jutro wybieram się na zakupy bo w sobotę mamy gości

Ampar pewnie i tak już tego nie przeczytasz ale szczęsliwego lotu i udanego urlopu:-)

Monia daj znac jak po usg

Jezuuuuu, ja zaraz wyjdę z siebie i stanę obok:wściekła/y::wściekła/y: ile razy mam Marcelowi tłumaczyć żeby zostawił tą Olivię:wściekła/y: Jeszcze dwie godziny i będzie spokój, tylko czy ja wytrzymam?:confused::sorry2:
 
SYLWIA- i co dlugo plakal Marcel?:-(I biedna Olivia jak nie Marcel to David ja terroryzuje:dry:
Ale do pierwszego razu, jak ktoregos chlasnie:-D

ANIA1812-ja tez dziekuje za kawe:-)
Aha no i w ferie ,musimy sie umowic to chlopaki starszaki sie pobawia:tak:

ZANETA-ja kiedys sobie tez na tej stronie wyliczalam i tam sporo nam wyszlo,,a potem sie rozczarowalam bo o wiele mniej dostalismy:-(

DOMINISIA-jejku ale tobie dobrze:-)do 10 tej spac:tak:ale ja chyba nawet jakbym miala okazje do takiej godziny spac,bym nie spala ,jakos juz tyle lat wstaje wczesnie i juz sie przyzwyczailam:tak:


Dobra lece jakas okolacje zrobic.Pewnie tradycyjnie zrobie im farnkurterki w ciescie francuskim.Ciekawe kiedy im sie to znudzi,bo tak jedza juzz od tygodnia:szok::szok:
 
reklama
niedawno wrociłam do domu udało mi się załapać na fajną pogode.
sylwia.m - gratulacje dla małego raczka ;)
monia - jak tam po USG wszystko ok????????
doris78 - sama robisz cisto francuskie czy kupujesz??????

ide zrobić sobie kawke i może skusze się na gorącą kąpiel
 
Do góry