reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej dziewczyny
my juz od 2 nad ranem sie goscimy u tesciow.zaliczylismy 1dzien w niemczech u mojej babci. nikola powiem ze zachowywala sie w drodze na 4+,pomijajac to ze nie chiala jesc nic innego niz ciastka i tulila sie do tatusie w czasie jazdy(przenieslismy fortlik do przodu,aby krolewna mogla sie polozyc) i chiala sie wieszac mu na szyje- reszta byla ok.
widze ze sie rpz[iasalyscie.
ok uciekam i napewno sie odezwe.
caluski
 
reklama
Roksanna:-) a to fajnie,że chociaż w święta się spotykacie na wzajem,my niestety nie mamy żadnych z mężem,prócz jednego kawalera,ale właśnie brakuje nam z mężem wspólnych znajomych,mąż chętnie by się wyrwał z domu ja również,mam nadzieję że uda nam się poznać jakieś fajne chętne rodzinki na nowe znajomości:-) a jest ciężko poznać kogoś jeśli się siedzi w domu a też na ulicy nie będziemy zaczepiać:-Dpozdrawiam
 
Ja tez moge kogos zabrac,kto reflektuje na spotkanie:tak:Tylko jeszcze nie wiem gdzie:-D

AGNIESZKA UK-to dobrze ze wam podroz minela bez przygod,A jaka macie pogode??bo u nas sypie snieg.

Kuba tez wniebowziety,nawet wyszedl po szkole na dwor :)))Ale przyszedl z dworu i plakal,bo mu rece tak zmarzly,no ale oczewiscie rekawiczek nie ubral
 
Ostatnia edycja:
doris-tak się chciałam wtrącić i zapytać o spotkanie:-) kiedy się spotykacie i gdzie??może bym skorzystała jeśli mnie przygarniecie oczywiście,czas chyba się poznać osobiście:tak:
 
Ozdoby kupione:tak: Najpierw pojechałam do sklepu o którym mówiła Mamatrójeczki (która swoją drogą też ucichła ostatnio:-(), price pounder czy jakoś tak:sorry: a potem do Range.

Roksanna nawet nie wiesz jak ja żałuję że nie skorzystałam z Twojej propozycji:wściekła/y: Obejrzałabym brzydulę i pewnie ominęłabym te najgorsze korki a tak weszłam do domu na napisy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A myslałam że zdąrzę:-:)-(

Kasia.j
a Ty dołączysz jutro do nas?? Dałabym Ci te rzeczy

Skoro nikt nie zaproponował innego miejsca to zostajemy przy Amparowej wiosce, tylko o której godzinie???
Ahaaaa, w radiu gadali że ma byc 15cm śniegu:szok: jakby to się okazało prawdą to ja na moich letnich oponach nigdzie nie jadę:no: No ale to się okaże rano, jak narazie to jestem na tak:tak:;-)
 
doris78-ach jutro się spotykacie:-) a jeszcze zapytam,czy z dziećmi,bo ja jak bym sie spotkała z wami to bym zabrała ze sobą małą,bo ja no niestety nie mam z kim jej zostawić:-( a dlaczego zasugerowałaś,że miała bym się bać z tobą jechać:szok: powinnam się bać:eek: i na którą godzinę jeszcze?
 
Katarina-my w ciagu dnia spotykamy sie z dziecmi:-)Czasem w sobote wieczorkiem spotykamy sie bez dzieci:tak: wtedy sie odprezamy:-D:-Dprzy winku:-D:-D:-D
A z ta jazda chodzilo mi o to ,ze sie jeszcze nie znamy i nie wiesz jak jezdze:-DAle jak na razie zadnej stluczki ani otarcia nie mialam:-D
No i jeszcze nie wiem o ktorej sie spotykamy:no:
Zobaczymy co reszta dziewczyn powie
 
reklama
witam kobietki
ampar dziekuje za spotkanko bylo bardzo milo:tak::tak::tak::tak:i zapraszam czesciej
a mnie jak zwylke opusci spotkanko :-:)-:)-:)-(
dzis w damarcie zostal zatrzymany jeden facet za molestowanie i zabicie 15to miesiecznej albo 15to letniej dz\iewczynki przyszedl sobie do pracy jakby nigdy nic normalnie co za czlowiek jestem w ogormnym szoku co za pier...........gwalciciel:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
oki postaram sie odezwac jutro jak znajde czas spi u nas jutro Ola i Ewcia bo w sobote zabieram je do polskiej szkoly na mikolaja:tak::tak::tak:
 
Do góry