reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
witam moje mile panie wieczorowa pora :-D
widze ze sie szykuje spotkanko wiec i ja tez chetna,tylko zalezy gdzie :sorry: juz tak dawno sie nie widzialysmy,lepiej zeby szybko wiosna przyszla :tak:
doris78 ja sie troszke wtrace jako ze mialam dzisiaj okazje poznac katarine26 ona nie mieszka blisko tego placu zabaw ale ma do niego jakies 10-15min drogi :tak:
katarina26 raz jeszcze dziekujemy za mile spotkanko ;-)
ampar3 Nadia to flirtowala z chlopakami a raczej z mezczyznami :szok::-D kazdego zaczepila :sorry: raz jeszcze buziolki dla Szymcia-moze nalesniki mu usmaz :-p
Agaam ostatnio te pizamowe dni sa na topie,ja juz mialam kilka razy,i jakby to powiedzial moj siostrzeniec UWIELBIAM!!! :-D:-D
natalka1990 gratulacje dla dzielnej i grzecznej Claudusi ja niestety nie mam czym sie pochwalic :-( Nadusia nie nalezy do najgrzeczniejszych dzieciaczkow no i chyba juz tak zostanie wiec musze sie przyzwyczaic :confused2:
 
Witam z wieczora.My dzisiaj byliśmy na spotkaniu w przedszkolu.Mały się pobawił my mieliśmy okazje zobaczyc jak wygląda przedszkole i poznac panie które będą się opiekowac dziecmi w czasie zajęc:tak:.Mały oczywiście zadowolony i nie chciał wyjsc :tak:.Ciekawe czy równie zadowolony będzie 5 stycznia jak będzie musiał zostac tam bez mamy:cool:.No niestety w przedszkolu niema polskich dzieci,ale wychowawczyni wspomniała coś że w szkole są dwie polskie dziewczynki i wrazie czego to poproszą je o pomoc jeżeli chodzi o język:tak:.Więc liczę że nie będzie tak zle:cool:.natalka no to dobrze ze masz się czy chwalic bo ja nie koniecznie :tak:.Chłopaki dają w kosc na maksa.Krystian ostatnio strasznie się popisuje chyba chce wzrócic na siebie uwagę :sorry:.Agnieszka uk i oleska Zdrowych pogodnych świąt i szczęśliwego nowego roku:-).
 
sylwia.m kurcze moze nie zauwazylam tej kaszki :-( moja mama w sobote jak bedzie jechala do mnie to ma zajechac dla Claudii bo zupki bo bardzo jej posmakowala marchewkowa z jarzynami a nic z marchwia do tej pory jesc nie chciala to jej powiem jeszcze o tej kaszce :tak:

kasia8118 moze Krystianek jest o Olivierka zazdrosny :-(

ampar3 ucałuj Szymonka ;-)

Agaam Claudia tez byla uparta i smoczka nie chciala ale postanowilam ze musze ja nauczyc bo nie bede jej cyca co chwilke dawac no i najpierw dawalam jej smoczek po karmienu jak usypiala przy cycu to wyjmowalam cyca i podkladalam smoczek ciezko bylo ale najwzaniejsze ze sie udalo i teraz juz normalnie bierze ;-)

własnie gdzie sie soptkamy? mnie podwiezie mojej mamy facet :tak:
 
mojadzidzia,ja też dziękuje za miłe spotkanko,nie moge się juz doczekać kiedy was odwiedzimy z małą,p.s.już ładnie jej się goi "kuku"jak to mawia wiki;)
 
Czesc mamuski:-)

Widze ze na poczatku nie bylo chetnych na spotkanie a z dnia na dzien jest nas coraz wiecej:tak: milo milo:-)

Natalka probowalam tez tak ale poki co nic nie jest jej w stanie przekonac do smoka ale skoro mowisz ze Twoja Claudia sie nauczyla to ja tez bede probowala bo tak jak mowisz ja tez non stop jak cos marudzi czy cos jej dolega zawsze musze dawac jej cycka i niedlugo ona bedzi eszersza niz wyzsza:-p w prawdzie mowi sie ze piersia nie przekarmisz ale co innego jak ja tez juz jej daje zupki i deserki:no: ona potrafi zjesc pol sloiczka zupki i za 10 min domaga sie cycka i jak jej nie dam to jest tragedia ehhhh nie wiem juz sama co mam robic:no:

mojadzidzia ja tez Uwielbiam takie dni faakt faktem ze nie zdaza sie to zbyt c\zesto ale jak juz nadchodzi ten dzien to sobie wtedy odpoczywam do bolu tylko wtedy jak moj maz przychodzi z pracy to zaraz sie pyta: " a co Tobie cos sie stalo chora jestes zle sie czujesz no powiedz bo sie martwie" :-D:-D a ja na to tak jestem chora na lenia dzisiaj:-)

sylwiam to wychodzi na to ze to ja jestem taka wyrodna zona:-D bardzo milo z Twojej str ze moglabys mnie zabrac ale mi jakos tak glupio juz tyle razy mnie gdzies zabieralas a ja nawet nie wiem jak Ci sie odwdzieczyc:-( no autem raczej nigdzie Cie nie podwioze:-p chyba ze gdzies zabalujesz to daj znac to Cie obiore ktoregos dnia:-D Dzieki sliczne:-) a co do spotkania to ja sie zgadzam na wszystko to co Ty :-D

Dobra czas sie ruszyc troche bo wstalysmy z mala dopiero o 10:40:szok: wiec juz duzo dnia nam nie zostalo a jak sie zaraz nie podniose do roboty to znowu bedzie dzien pizamowy:-D:-D:-D

Pozdrawiam serdecznie
 
witam kobietki
mojadzidzia bedzie jeszcze okazja sie spotkac:tak::tak::tak:
Agnieszka uk i Oleska Wesolych i Pogodnych Swiat Bozego Narodzenia oraz Szesliwego Nowego Roku:tak::tak::tak:
a moze ktoras ma ochote mnie odwiedzic jutro prawdopodobnie bedzie u mnie Ampar tak kolo 15tej jak nic sie nie zmieni wiec zapraszam tez inne mamuski:tak::tak::tak::tak:
kasia8118 mi tez sie wydaje ze Krystianek jest zazdrosny pewnie dlatego ze Olivierek jest ciagle przy Mamusi cycusiu:-p:-p:-p:-p:-p:-p
 
reklama
Hej Kobitki
Przepraszam ze tak dlugo mnie nie było ale ciągle cos:-(ehhhhhhhhh
ale juz jestem:tak:.
U mnie tez przygotowania do swiąt pelna parą.Właśnie dzisiaj odbieram paczke od mamuni huraaaaaa.A ja wysyłam do niej hahahhaa.
wybaczcie ale juz nie pamiętam co komu:szok:
Ale tak roksanna i agaam witajcie w krainie deszcowców:-D
aga uk i Oleksa Wam tez Wesołych Świąt
Ampar Buziiiiiiiii dla małego
mojadzidzia Ciesze sie ze z mamusią lepiej.A na Nadie to ty mi nie nazekaj.Bo masz super aniolka:tak:
sylwiam Buziiiiiiii kochana tylko ty pamiętałaś o mnie.
katrina26 Witaj:-)
Kasia1881 myślę ze musisz dać troche czasu Krystiankowi.On tez jest troche zszokowany cała nowa sytuacja.Głowka do góry :tak:A napewno bedzie lepiej.
Doris78 A jak tam u Ciebie:-D
nefretete Ty tez cos zmilkłaś.Odezwij sie kobitkoooo Haloooooooo
Marta jak tam u |Was ???
Sorki ze tak troszke na szybko ,ale cięzko mi sie troszkę wdrazyc:-(
Buziaki dla wszystkich aniołków;********8
 
Do góry