reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc kochane.
Musze sie przyznac ze przezylam bez komputera połtora dnnia :sorry:perzdwczoraj brakło mi czasu , wczoraj cos mnie rozkładał wiec całe popołudnie przelezałam , ale dzis juz czuje sie całkiem dobrze:tak:
U mnie do swiat jeszcze bardzo daleko , zostawiam wszystko na ostatni tydzien ,kory mama wolny, oczywiscie tylko zakupy beda wczesniej.

W sobate wychodze na switeczne party organizowne przez szefa ,a dopiero dzis wybrałam sie po jakie buty . Angielki o zakupach na ta okazje mowia juz od pazdziernika , ciekaw w czym wyskocza:sorry:
 
reklama
Hej:-)

Ja jestem ostatnio straaaasznie niezorganizowana i na interenet brakuje mi czasu:-( Nie wiem jak ja to robiłam wcześniej:sorry: Teraz miałam do wyboru albo długą gorącą kąpiel albo prysznic i internet.....wybrałam bramkę nr 2:-D:-D
Jutro do rodziców na lenistwo jedziemy:tak:

Ania1812 i jak tam Adaś? Poprawiło mu się coś??
Agaam może wpadniesz do mnie na kawkę w czwartek??
Roksanna ja mam teraz podjazd na 25 samochodów;-) więc spoko, policja Cię nie aresztuje:-D
Kasia jeszcze raz dziękujemy za odwiedzinki:-)

Ja od kilku dni eksperymentuję z kaszką na noc dla Olivki i póki co pełen sukces:tak: Po butelce na kolację mała przesypia 9-10 godzin:szok: potem cyc i w kimono na następne 3 godziny:tak::-)
 
hej
Ja tez mam chwilke na internet- co chwila cos. Ale fajnie jest dzieki temu:tak:
Jutro rano ide na urodzinki szymcia kolegi a potem przyjezdza artura siostra- to sobie maly poszaleje:tak:
Sylwiam- moze i ja sprobuje u szymcia z kaszka i sobie pospie chociaz jedna noc:cool:
tyniaiviki- bardzo chetnie. Wyslij mi adres prywatnie- sprawdze gdzie mieszkasz a potem sie zdzwonimy;-):-)
katin- ja pewnie do ciebie juz nie zdaze po pierdolki zajechac to najwyzej wez na krystiana urodziny. I oczywiscie udanej imprezki sluzbowej ci zycze:tak: A co do angielek to na pewno bedzie odwaznie:-D:-D:-D:-D
Agnieszkauk-dzieki za kawke ostatnio i sorki za szymcia ze sie tak rozgoscil;-)
I co to ta marchewka na gesto??????????????
Ania1812- zdrowka dla synusia;-) Mam nadzieje ze juz mu lepiej:tak:

Ja powoli tez sie do wyjazdu szykuje. Jeszcze tylko 2 tygodnie:szok: Jak to leci. prezenty juz sa wszystkie:tak:
 
Caesc dziewczyny!!!!
moja mama od wczoraj juz w domku :-):-):-):-) leczenie trwa nadal i beda jej monitorowac krew przez nastepne 6miesiecy ale najwazniejsze ze juz nie w szpitalu :tak:
alexnow moje kondolencje :-(
sylwia.m ale szczesciara z ciebie,gratulacje dla Olivki ;-) ja dopiero co odzwyczailam Nadie pobudek co godzine na cmoktanko i teraz budzi sie 3razy w ciagu nocy ale w piatek jade do piknika i przetestuje twoja metode :-D takze trzymaj kciuki ;-)
katin z tego co mowila mi siostra to wiekszosc angielek zakupila sobie leginsy i rozowe tuniki-czyli hit sezonu :-D:-D
Ania1812 buziaczki i duuuzo zdrowka dla Adasia ;-)
agnieszkaUK jak tam Nicolka? udalo ci sie zalatwic zwolnienie?
ampar3 tak sobie myslalam ze jak przestaniesz pracowac to bedziesz miala wiecej czasu na forum a tu prosze jaka zabiegana :eek:
doris78 a jak tam z mikolajem u Kuby? bo wspominalas ze zrobisz mu psikusa :sorry:
 
to i ja sie przywitam.bede pisac wszystko z małej litery bo niestety druga jest zajeta:cool:.olivier wyspał sie u sylwi i teraz nawet nie mysli o spaniu :cool:.a ja owszem checi mam :cool:.sylwia.m i doris ja tez dziekuje za pogaduchy.a ja jutro ruszam na zakupy bo brakuje mi jeszcze kilku drobiazgów na choinke:tak:.ania1812 dużo zdrówka dla adama.uciekam bo moje dziecko znowu jest głodne:sorry:.
 
hej:-)



doris tak ja karmie Claudie cyckiem cały czas ...

sylwia a jaka kaszke dajesz Olivce?? ja tez bym spróbowała bo Claudie budzi sie co 2 godziny moze kaszka pomoze mi sie wyspac :sorry:

Ania1812 jak Adaś sie czuje? całuj go :tak:

kasia8118 a Olivierek ma juz miesiac :szok: ale zleciało :szok:

mojadzidzia super ze mama juz w domu :tak:
 
witam z ranca
Ja jakos czasu nie mam. W weekend wszyscy sie rozchorowalismy, najbardziej narzekalo najwieksze dziecko czyli moj maz. Naszczescie poszedl juz dzisiaj do pracy to mam spokoj:tak: Wszystkie piszecie, ze prezety porobione a ja nie wiem co kupic i pewnie wszystko zostawie na ostatnia chwile i przeplace.
Marcelek - spoznone, ale szczere zyczenia wszystkiego naj najlepszego. Caluski od e-ciotki

natalka 1990 - co Ty takiego jesz, ze Twoja Claudia przybiera tak na wadze ???:laugh2::laugh2::laugh2:

ampar3 - a Twoj maly urwis nie przesypia nocek?????

mojadzidzia - to super, ze macie juz mame w domku:tak::tak::tak:
alexnow - przepraszam, ze dopiero teraz, ale przyjmij moje kondolencje

dziewczyny kiedy zaczynalyscie krwawic po zalozeniu implantu?????
 
Ostatnia edycja:
Czesc wszystkim:-) jestem mile zaskoczona ze tyle napisalyscie bylo co poczytac:-p

My nidawno dopiero wstalysmy ale ostatnio nie moge sie cos wyspasc:eek: Po powrocie z Polski mala dopiero od dwoch nocy przespala je cale bo tak to budzila sie 2 razy w nocy juz sie balam ze tak zostanie:sorry: ale na szczescie wraca juz wszystko do normy :tak:

mojadzidzia ciesze sie ze masz juz mamusie w domku:-)

sylwiam dzieki za zaproszenie chetnie wpadne:-) tyle ze wybieram sie na piechote mam nadzieje ze pamietam jak tam do Ciebie dojsc:-p jak mozesz to wyslij mi adres na priv bede wdzieczna;-) a swoja droga to super ze Olivka tak ladnie Ci spi bo moja to zasypia ok 22 i spi powiedzmy do 6 potem jeszcze na jakies dwie godziny zamknie oczka. Teraz to dopiero sie wysypiasz co:laugh2:

katin u nas w pracy tez cos mowia na temat spotkania swiatecznego i milo z ich str ze jak cos to ja tez jestem zaproszona:-) ciekawe czy to wypali:-)

Ania1812, agnieszkauk, jak tam, wasze dzieciaczki? lepiej juz?

Normalnie znowu sloneczko za oknem nie wierze:szok::szok:
Pozdrawiam i milego dnia zycze:-)
 
reklama
Cześć dziewczynki!

U nas juz lepiej. Jeszcze wczoraj wieczorem Adaś miał gorączke ale dzisiaj już się lepiej czuje. W nocy średnio spał bo zatykał mu się nosek. No i obudził sie przed 4 i był baaardzo rozbawiony. Zachciało mu się bawic w "akuku":-D Na szczęście zasnąl pół godziny później.
Dziękuje Wam wszystkim za życzenia zdrówka i buziaczki.:tak:
Filip dzisiaj pierwszy raz będzie jadł szkolny lunch. Mają dzisiaj "christmas dinner" i Filip zdecydował, że chce jeść to co wszyscy.:szok:Ciekawa jestem czy zje bo jest strasznie wybredny.

Agaam- faktycznie bardzo miło ze strony pracodawcy, że o Tobie nie zapomniał. A gdzie pracowałaś?
Mojadzidzia, Natalia- ja już od jakiegos czasu daje Adamowi kaszke tak. ok 18 a idzie spać ok. 19.30-20 Polecam kaszke Hippa. Jak dla mnie nie odbiega smakiem od tych polskich a nie zawiera cukru. Ja próbowałam jabłkowej i brzoskwiniowo- bananowej i obie smakują Adamowi. Ale niestety u nas Adam i tak budzi się przeważnie 2 razy w ciągu nocy.:-(
Kasia8118- ale ten czas szybko leci a dopiero co z niecierpliwościa czekałysmy aż zaczniesz rodzić.
Mojadzidzia- super, że mama juz jest w domku i że tak dobrze się nią zajmą:tak:
Ampar- wczoraj robiłam naleśniki i od razu o Tobie pomyślałam:-D Robiłaś już?
Sylwia.m- ale masz dobrze z Olivką. Ja też tak chce:tak:
Katin- zdaj nam relacje z ubioru angielek. Ja też mysle, że będzie bardzo odważnie

Zmykam ogarnąc domek póki Adam śpi. Pa pa
 
Do góry