reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

olka20 witaj na forum. w jakim wieku jest Emilka?
katin dzieki:-)
D zobaczyl ze sobie sadze i na poczatku sie smial a jakas godzine temu sam zalozyl swoj ogrodek:-D:-D:-D:-D teraz pojechal na trening i kazal mi dogladac:-D:-D:-D:-D
 
reklama
czesc dziewczyny!
ja sie dzisiaj u roksanny1 zasiedzialam bo dogladalysmy razem swoje ogrody :-D:-D:-D jest nowa akcja odnosnie tej gry ale to pewnie roksanna wam wszystko wytlumaczy jak wroci po zajeciach ;-):-D
ampar3 duzo zdrowka dla artura :happy:
kasia.j cale szczescie ze z malenstwem wszystko dobrze,duzo zdrowka dla was obojga :tak::tak::tak:
katin jeszcze troche i bedziesz sobie mogla wziac urlop i spedzic czas z dzieciaczkami ;-)
MAJUNIU wszystkiego co najsłodsze,najpiękniejsze i najlepsiejsze z okazji Twoich pierwszych urodzinek
 

Załączniki

  • 499852611_1173669.gif
    499852611_1173669.gif
    54,3 KB · Wyświetleń: 58
Hej kobitki
Przepraszam Was bardzo,ale ostatnio nawet nie mam chwili aby coś Wam nastukać.Całymi dniami biegam z siostra po miescie.Ale obiecuje ze od przyszłego tygodnia wszystko wam napisze:tak:.
Majeczko Wszystkiego Najlepszego Sloneczko.Życze Ci jak najwięcej zabawek i słodyczy tego Ci cioteczka z bradford zyczy.Wielkie buziole Kochanie:***************
Nefretete Oby wam sie gniazdko spodobało:tak:
Kasia8118 A jak tam u Was kochani daleko jeszce :-p
Ampar O rany to tym sposobe terz masz dwoch chlopców:-pDuzo zdrówka dla najstarszego;-)
Agnieszkauk paczka dla ciebie czeka do odbioru, czekam na cynka;-)
Kasiaj O rany:szok::szok:ale super ze wszystko oki.

Rany juz zapomniałm co jeszce:zawstydzona/y:
Acha ogromnych plonów dla ogrodników:-D:-D:-Di Wielkie buziaki dla dzieciaczków.Acha sylwiam,mojadzidzia,Natalka90mAle Wam te kobity rosną fiufiu raptem mnie 2 tyg niebyło i co widze takie fajne juz duze pannice:eek:
Życze słodkich snow i do usłyszonka dobranoc:*****
 
Jeśli wszystkie gracie na serwerze 9 to super. Możemy stworzyć naszą szajkę nawet tam. To się gildia nazywa. I już z mojądzidzią zaczęłyśmy. Stworzyłyśmy ją i nazwałyśmy BBkrejzole. :-D:-D:-D Mam nadzieję że Wam się nazwa podoba. Można należeć do gildi (nie pytajcie mnie czemu to się tak nazywa) od jakiegoś poziomu, chyba 6 ale u Was widzę idzie to migiem, więc niedługo się tam spotkamy :-D:-D:-D:-D:-D. Ale czad
Ampar współczuje i tak jak napisała Jstysiak facet chory to jak dziecko ;-);-);-)
Jstysiak a Ty jak się czujesz?
olka20 witaj, podłączam się do pytań Tyni :tak::tak::tak:
Sylwia podoba mi się ten cały "picasa web albums" chyba tam sobie też założę galerię.
Doris nu nu, ja nie mam zdjęć ode mnie z imprezy. :tak:
Renuska ja teraz zbieram na konto premium ale dziś monety mi poszły na założenie gildi, nawet pożyczyłam 3 od Mojejdzidzi. Chce mieć koniecznie 3 ogród. :laugh2::laugh2::laugh2:
KasiaJ no to nieźle się nadenerwowałaś. Współczuje. :szok:
Nefretete Powodzenia z chatą, oby się spodobała i żebyście byli na 1 miejscu.
Katin myślę że spokojnie, ale wiedz najpierw że ona cholernie wciąga.:tak::tak::tak: A co u Ciebie. Odpoczęłaś dziś sobie troszkę od pracy? :cool2:
Tynia i wiki zdrowiej , zdrowiej. Ja ostatnio jak chorowała to kaszel został mi do tej pory, wieczorami. Dochodzę do siebie bardzo powoli.:-(
Mojadzidzia dzięki za odwiedziny.
Renuska tylko spokojnie, to norma że remonty nie trwają tyle co założenie.

Jutro z rana znowu postaram się powysyłać zdjęcia a może zrobię tak jak Sylwia podepnę je tam na stronie, bo też mam taki internet że muszę czekać na łaskawość przepustowości łącza. :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
ja narazie sadze tylko marchewke i sałate i nie wiem jak cos innego :wściekła/y:ale spokojnie dojde do wszystkiego narazie nie mam za bardzo głowy :-( wiecie jutro czeka mnie pakowanie wracam do mamy wiecej chyba nie musze mówić same wiecie jak jest i jak było... no ale mam Claudie dam rade no i was bede miała blizej jak bede sie czesciej z wami widywać pewnie sie lepiej poczuje ...:-(

olka20 witaj na forum :tak:
 
reklama
Do góry