reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Cześć :-):-)
Ja tez dziękuje za przybycie,za pyszne jedzonko-którego było full:tak:no i za pomoc w ogarnięciu w kuchni:-):tak:;-)

NATALKA-ja tam kaca nie mam:tak::tak:może Roksana ma?:sorry::-D:-D
I jak uspokoiła sie potem Claudia???

ROKSANA-zaraz sie zarejestruje tam:-)a wasze ogróki można podglądać???
 
reklama
Dzien dobry wszystkim:-)

Znowu cisza na forum czyzby kazdy odsypial imprezke:-p

Doris78...jeszcze raz dziekuje za zaproszenie:-):-)

Milo bylo was wszystkich poznac
Zycze milego dnia:-):-)
 
Ja tam kaca nie miałam, ale Doris skoro pytasz to musiało być ze mną nie ten teges. ;-);-);-)
Agaam Ciebie też było miło poznać. Inaczej się wtedy pisze z ludźmi jak się zna. Prawda?
 
My jak wczoraj wróciłysmy to chłopaki spali. Ja odkryłam że jak gilgam Olivię w szyjkę to ona się śmieje w głos:tak: Tak mi się to podobało że nie mogłam przestac mimo że była już prawie pierwsza:-D Jeszcze Rafała obudziłam żeby też posłuchał:-D Potem spałyśmy do 8 a chłopaki do 9:tak: Ale za to ja z Olivią jestetśmy już po 2-godzinnej drzemce:tak: A przed tą drzemką to darła się jakby ktoś ją ze skóry obdzierał:szok: Zupełnie nie wiem dlaczego:-:)-:)-(

Roksanna
ja też później się zarejestuję, ale dziękowac za linka:tak: A czy można tam sobie podbierac warzywka??:-D Tzn mogę isc do Ciebie na pachtę?

Agaam ja tak sobie przypomniałam jak Natalka przyjechała na pierwsze spotkanie (akurat u mnie to było) i też cały czas cicho sieddziała a teraz jak się rozkręciła;-) Prawie jej się buzia nie zamyka:-D
 
Ide ogladac wczorajszy mam talent. A ogródki pamietajcie rejestrowac na serwerze 9. Nie można podbierac warzyw, Oj Sylwia :tak:. A ogladac mozna jak ktos ma pokazowy.
Nara
 
ja dopiero teraz sie odzywam bo niby malo wypilam a czuje sie jakbym miala meeeega kaca:eek::confused2: Impreza byla supcio no i fajnie, ze poznalam nowe mamuski i ich ksiezniczki:tak::tak::tak::tak:

Dziewczyny teraz mam wazny komunikat!!! DNIA 26.10.2009 tj poniedzialek zborka u mnie w domu - Maja robi impreze obecnos obowiazkowa!!!

roksana - ja zaraz sie zapisuje
 
hej
Ja ledwo wstalam ale gieldy w koncu oblecialam:tak: \wypilam rano tableteczke musujaca- upsarin i dalo rade:tak:
\doris78- super imprezka, dzieki. fajnie tak o glupotach czasem pogadac:cool2:
Roksana1- jak te pieniadze sie nazywaly z tej gry. ? Dzisiaj Arturowi opowiadalam ale zapomnialam nazwy
Sylwiam- darla sie bo pewnie chciala zebys ja laskotala:-D:-D:-D
kasia8118- jak ty sie czujesz? Cos drgnelo?
Agaam- milo bylo poznac:tak:

Wlasnie nastawilam sobie rosolek, zrobie kluseczki i bede oblegala kanape:cool2::cool2::cool2::cool2:
 
Czesc dziewczeta
Nam tez udało sie zaliczyc carboot ,a przy okazji spacerek.

Kasia j u mnie tez były bardzo duze spiecia własnie z tego powodu , ale małymi kroczkami zaczyna sie duzo zmienic , D chyba zaczyna załazpywac :tak:
Roksanna wiesz ja w kazda sobate pracuje , wroce to trzeba zaliczyc jakies zakupy , wiec brak mi sił na wieczorne wyjscia. No ale przeciez to nie była ostatnia impezka ,czasami moze kogos zabraknac;-)
Marta84 dla mnie jeszcze wazna jest godzinka tej imprezki ?? ale Maja bedzie miała bal:szok:
 
Ale spokojniutko na forum po imprezce:tak:.U nas nic ciekawego jesteśmy już po spacerku i zakupach :happy:.Ja też dziękuje za imprezkę jak zwykle udana;-).Agaam milo było Ciebie poznac:tak:.Ampar3 czuje się coraz większa i cięższa a tak poza tym to normalnie.Olivier standardowo zaczął ostro fikac jak nadeszła pora spania i znowu nocka do kitu teraz chodzę i ziewam:cool:.katin to pochwal się gdzie porwał Ciebie mąż na balety:tak:.marta84 a ta imprezka to ma byc z rana?Ja bym była chętna ale jak będzie z rana to ja odpadam z brak transportu:-(.Doris78 a do której balowały ostanie imprezowiczki?
 
reklama
Do góry