reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

sylwia a ja juz nie chce karmić piersią wiem ze to wygoda ale ja raz mam pokarm a raz nie (tak mi sie wydaje) bo raz piersi mam takie twarde i wtey widze ze mam pokarm i mała ładnie je a raz mam takie flaki i mała sie szarpie wtedy z tym cycem :-( i juz sama nie wiem co robić :-:)-( a do tego baby clinic mozna isc tak samemu na samo zwazenie ? tutaj tylko w poniedziałki to jest otwarte to moze sie przejde ;-)

ja nie wiem czy na 100% bede u doris ale raczej tak :tak: to moze ja wezme jakies chipsy paluszki ciastka co ? czy zrobić cos? :sorry:

mojadzidzia kochana jak z Tobą ?? mam nadzieje ze dobrze . wybierasz sie do Doris ?
 
reklama
Natalka na pewno masz pokarmu tyle ile trzeba, przecież Claudia pięknie przybiera na wadze a z powietrza tego nie bierze;-)
U nas w przychodni jest baby clinic dwa razy w tyg. Idziesz tylko i w rejestracji mówisz, że na ważenie. Pmiętaj wziac ze sobą czerwoną książeczkę:-)

Marta84 ok, może byc sobota:tak: Tylko jak przyjedziesz to daj cynk i ja zejdę na dół i wsadzę od razu do auta:tak:

Olivia dzisiaj przez cały dzień pospała może godzinkę i to w ratach więc teraz już śpi smacznie na noc. Ten starszy też jakiś niemrawy, może pójdzie spac wcześniej:-)

Ja jutro robię łososia z przepisu Marty:tak: Tylko kurna nie zauważyłam że kupiłam łososia ze skórą:wściekła/y: Trzeba będzie wykrajac:wściekła/y:
 
Sylwia - nie musisz odkrajac skorki, jak sie rybka zrobi to ona wtedy pieknie odchodzi juz od gotowej
natalka - jesli malutka ladnie przybiera na wadze to napewno masz wszystko w porzadku z pokarmem

W koncu moj mezus zajal sie dzieciakami. Jedza teraz kolacyjke, potem kapiel i mam nadzieje, ze szybko zasna. Z Kuba problemu nie ma, bo on pada jak mucha wieczorem, a Maciek nie spal w dzien znowu wiec jest szansa, ze tez padnie.
A ja mam ochote na ptasie mleczko i nie ma chetnych, zeby pojechac do sklepu :-(
 
witam wieczorkiem
kasia j- ja ostatniego czasu miewam zachcianki.wczoraj np.mialam ochote na doner meat+ frytki i musialkam zamowic:tak: jak nigdy zjadlam prawie wszystko. a dzis mam ochote na nalesniki z syropem kolnowym:zawstydzona/y: ale juz nie cche mi sie nalesnikow smarzyc, zreszta syropu klonowego tez nie mam:-(
4muchy-wczoraj sie niezle usmialam czytajac twoj post skierowany do mnie:-D nie chodzilo o ciuchy-zreszta ostatnio moj R namawie mnie na kupno jakiegos ciuszka jak mu pokazuje w necie, ale pod warunkiem, ze on w zakupach uczestniczyc nie bedzie:-( jak zwykle do miasta sama:-( nie ma mi kto doradzic:-(
sylwiam-hmm narobilas mi smaka na łososia:zawstydzona/y: jeju mam takie zachchcianki jak kobieta w ciazy:szok: hahahhah

uciekam myju:tak: najwyzszy czas:tak:
 
hej
Ja zaraz sie szykuje na nocke- do pracy oczywiscie;-)
Kasia8118- no wlasnie moglam pomoc ci posprzatac:zawstydzona/y: Jakos tak sie rozgadalysmy a potem artur podjechal- zla kolezanka ze mnie:tak:
Doris78- latwo ci mowic- salatke- ale jaka??????????? Nie mam weny:no:
Marta84- ja to sie zawsze z twoich postow posmieje;-) fajnie ze cos ci sie udalo ustrzelic na zakupach:tak:
Agnieszkauk- uuuuuuuuuuuuu takie zachcianki???????:szok: Co dzien????????:szok:

A ja jeszcze sobie przypomnialam ze jutro jak sie wyspie to jade na urodziny kolezanki i prosto z kolacji do pracy:szok: Czy ja wreszcie pospie tyle co bym chciala:crazy:
 
Hej u mnie tez już cisza mały śpi a R ogląda film na dvd:tak:.Dzięki dziewczyny ze wpadłyście na kawkę :tak:.Tobie Sylwia.m dziękuje za stojak,ale sama jeszcze nie wiem który użyje :baffled:.Pasowac pasuje tylko wydaje mi się straszane ruchomy a mój jest bardziej stabilny ,ale coś tam mu brakuje :cool:.Ale zemnie maruda:zawstydzona/y:.Natalka1990 trochę szkoda rezygnowac tak szybko z karmienia piersią bo to jednak ma dużo plusów ale to już twój wybór.Ja z Krystianem miałam bardzo mało pokarmu i zaledwie tylko 5 tygodni był na moim mleczku i strasznie żałowałam że tak krótko :-(.Mam nadzieje że tym razem uda mi się dłużej utrzymac pokarm i że mały będzie pic bezpośrednio z piersi ,a nie tak jak Krystian z butelki :sorry:.
 
elllloooooo
ja wlasnie umieram z nudow moj M zalamany ale dalej oglada mecz naszych.
ampar3 - a ja niby co takiego smiesznego napisalam???????hmmmmmmm

4muchy - jak tam Twoj poradzil sobie z dekoderem?????

aha z racji tego, ze ja prowadzaca bede w sobote czy ktos mi moze kupic to piwo bezalkoholowe ja zwroce kase????? wiecie juz nie moge sie doczekac spotkania jakos tak mi Was brakuje:sorry:
 
Dziewczyny zapomnialam, ze moja sasiadka ma koszyk ze stojakiem (moses basket) do oddania za free. Jak ktoras chetna to dawac. A sasiadka jak mie czyta to niech wreszcie cos nastuka:-p;-):tak:
 
:-(Hejka dziewczyny, przepraszam, że tyle się nie odzywałam i myślę, że przez kilka następnych dni również nie będę miała natchnienia na pisanie. Ostatnio stale cos się u mnie działo a i weny brak. A dzisiaj do tego wszystkiego zmarł mój ojciec :szok: . Tak, że mam nadzieję, że mnie zrozumiecie.
Doris niestety na imprezce mnie nie będzie, ale życzę wszystkim szampańskiej zabawy.
 
reklama
czesc mamusie!
ja dzisiaj wyszlam z domu i wybralam sie z roksanna1 na jakis meeting,poczatek nudnawy szczegolnie ze Nadusia mi marudzila ale pozniej sie rozkrecilo,byly nawet wystepy naszych rodakow i na koniec poczestunek.Sprobowalam 'bigosu z afryki' zamiast wieprzowinki ryba :szok:
humor dalej do bani ale powoli sie poprawia,jutro ide z Nadusia na szczepionke i juz jest mi jej szkoda :-(
matrójeczki strasznie mi przykro z powodu taty,moje kondolencje :-(
 
Do góry