reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Cześć kobitki!!!

Marta84- wszystkiego najlepszego!!!
Doris78- na piłce było ok. Był jeden nowy chłopiec. Ale jakiś taki malutki (na pewno nie miał 5 lat) i średnio sobie radził. Filipowi coraz lepiej idzie. Tylko ciagle trzeba mu zwracać uwage żeby nie gadał z Kuba a słuchał trenera. Bo oni sobie rozmawiają a potem ani jeden ani drugi nie wiedzą co robić.:-):-):-)
A jak się czuje Kuba?
Roksanna1- my też bylismy na car boocie ale w Leeds przy lotnisku i było mnóstwo ludzi i tych sprzedających i tych kupujących. Pare rzeczy kupiliśmy i to za śmieszne pieniądze. A Ty gdzie jeździsz?
kasiaj- to niezła akcja z kupą :-D:-D:-D A jak Twoje dzieciaczki zareagowały na wiadomość o nowym dzidziusiu?

Zmykam szykować obiadek. Paaaa
 
reklama
Witam :-)

u mnie bez zmian mnie cały czas gardło boli i zle sie czuje ale matwie sie o Claudie bo w nocy tak sapała i sie meczyła biedna oddychało jej sie ciezko i taka jak by chrypke ma :-( jutro przejde sie do lekarza i ze soba i z nia :-( :-(bo boje sie ze Ona ma to co ja tzn ja mam zwezona przegrode nosowa i przez lewa praktycznie nie oddycham i jak mam katar to mi sie zatrzymuje w zatokach wszystko i powinnam miec zabieg chyba dowiem sie czy tutaj robia i sobie zrobie wkoncu bo juz mnie to meczy strasznie oby tylko Claudia tego nie miała :-:)-(

kasia.j ale mnie rozbawił Twój Kuba :-D a jak to poznać czy to uczulenie ? bo nie wiem za bardzo ja nie mam zadnej alergii :sorry:

MARTA84 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :-)

sylwia.m a dawałaś coś Olivce na katarek ?? bo ja kupiłam jakieś krople dla niemowlat ale Claudia nie daje sobie wkropać :sorry:
 
Ania1812 no loczki to ma niezłe:tak: ,a co do bułki to to akurat był pączek :-p
Marta84 wszystkiego co najlepsze :-)
Natalka1990 kup w sklepie vaporub, taką maść. Claudia jest troszkę za mała by ją tym posmarować, ale możesz rozpuścić trochę w gorącej wodzie i postawić blisko łóżeczka. Napewno będzie lepiej jej się oddychało. Często też wietrz pokój, tym bardziej, że jest ładna pogoda :-) Dobra też na katar jest maść majerankowa, może mają w jakimś polskim sklepie.
Ale się dzisiaj ucieszyłam. Wyprowadzali się koło mnie anglicy, i dostałam dla Chrisa skuter, dużą zjeżdżalnię i bramkę :-D Super.
 
Ania1812 ja w ogóle byłam drugi raz raptem, ale tym razem Łukasz mnie zawiózł na ten w mieście nie koło lotniska. Coś tam kupiłam ale.... Następnym razem nie dam się wrobić. :tak::tak:
Natalka możesz jeszcze wodę morską wkrapiać albo sól fizjologiczną i czyścić nosek, czyścić i jeszcze raz czyścić.
 
witam wieczorkiem
Dziekuje Wam kochane za zyczenia, bardzo milo mi sie zrobilo:tak::tak::tak:
sylwia.m - czy ja w tygodniu mogla bym Cie odwiedzic??? i oddac lozeczko:zawstydzona/y: tylko nie wiem kiedy bede miala auto to jak cos to sie jeszcze odezwe.
kasia8118 - spoznione ale szczere zyczenia z okazji Waszej rocznicy:zawstydzona/y::-)
Natalka1990 - ja tak jak Roksana polecam wode morska w sprayu, u nas sie bardzo sprawdzila:tak::tak::tak:
 
Witam po wykeend-ziku:-):-)
Kasia8118 Wszystkiego Naj ...Najlepszego dla Was:-):-):-)Mam nadzieje ze miło spedzilaś:-p
Marta84 Wszystkiego Naj..Najlepszego z okazji 18 urodzin:-):-):-)
Sylwiam :eek::-):rofl2::laugh2::-DNie no ja niemoge :-D
Kurcze mam właśnie teraz gości:tak:jutro coś wiecej nastukam;-)Tymczasem wielkie buziaczki dla dzieciaczków i pozdrowienia dla Was papatki:tak:
 
Natalka Ja tylko do tego calego poradnika dodam ;wyskokie ulozenie główki claudi podczas snu(najlepiej zwinąć kocyk i włózyć pod materacyk)a jak bedzie ci sie suwać drugi wałek pod dupke ;-)
 
Ja już zniecierpliwiona czekam na moich panów:tak: Są już w samolocie i za godzinkę pwinni lądowac:tak:

Natalka ja wkrapiałam właśnie wodę morską, którą dostałam od lekarza. U nas już po katarku na szczęście:-) Oby Wam też szybko przeszło:-)
Jeżeli Claudia lubi to kładź ją częśto na brzuszku bo wtedy gile ładnie z noska spływają;-) Moja nie lubi na brzuszku i w sekundę przewraca się na plecy cwaniara:-D

Roksanna masz jutro auto??? Wybieramy się jutro z Dorotą na kulki tam na bd4, tylko jeszcze nie wiem o której, ale pewnie tak około 10:tak:

Marta zdrowia, szczęścia pomarańczy niech Ci mężo nago tańczy;-):-) W tym tygodniu w domu jestem tylko pon i wt bo potem nasza kuzynka przyjeżdża i wtedy w domu będę tylko nocowac:-D:tak:

Ania uśmiałam się z tej nudnej bułki:-D:-D:-D

Kasia.j
Twoja rodzinka to ma szczęście to takich kupowych akcji:-D Jak Ty to przeżyłaś z Twoimi wymiotami?:sorry:;-)

Katin Ty się lepiej zastanów nad tą swoją pracą bo to nie może byc tak że pracujesz kosztem forum;-):-D Weź wolne albo zabierz laptopa do pracy:-D

Może jeszcze ktoś ma ochotę na kuki jutro???????
 
reklama
Kurcze Sylwia wczoraj były negocjacje o nic, żebym wiedziała ;-) ech.
Zapytam, ale pewnie tak. W takim razie do zobaczenia jutro na kulkach.
Katin o tym samym pomyślałam, że nas delikatnie zaniedbujesz ;-);-);-)
Marta może zajrzyj też do mnie oddam Ci drewienko na owoce. :-):-):-)
Natalka tyle rad :szok::szok::szok:, coś wybierzesz na pewno:tak::tak::tak:
 
Do góry