reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Bożena mój Jarek to pewnie myśli o jutrzejszym dniu:tak:ale myśli jak go przeżyje, bo dzisiaj żegnał kolegę:-D:-D:-D
 
BożenaM zapisaliśmy małego do przedszkola i szkoły tu u mnie na Bd2:tak:.Ja już dawno zapomniałam o tym co mnie spotkało i wiesz mi że nie chce mi się o tym gadac;-).Ale ktoś mi wietrznie to przypomina i zasypuje mnie wiadmosciami pw nie koniecznie przyjemnymi:no:.Ale koniec tego tematu:tak:.MARTA 84 WITAJ:-).
 
Hej to i ja się przywitam z rana:tak:.Właśnie pije kawkę pierwszą ale pewnie nie ostatnią bo straszna ostatnio zemnie kawoszka:sorry2:.Chyba się wczoraj nie pochwaliłam że kupiłam bilet:confused:. Jednak się zdecydowałam leciec do Polski:tak:.Niby zarzekałam się że raczej nie polecę,ale trafił mi się bilet na kwiecień w dobrej cenie więc kupiłam:tak:.
 
Witam !:-)
Wreszcie jakies ozywienie:);-)i tam 3mac!
Kasia8118 - a Ty lazcego sie zaklionałas z enie polecisz do PL jakbym MarzeneM słyszła:):-);-)tylko czekam az wymieknie .Ja tez tak móiłam a do pierwszego wylotu do PL to teraz teskno mi i odliczam kiey nastepny raz!A o dopiero 22 kwietnia na weselicho:-)przynajmniej sie pobawie:tak::tak:
Wiecie co dzisiaj zamiast odpoczywac bo piekne swieto mamy:) to ja w cąłym domu opedzlowąłm wszystkie okna, sasiadka patrzyła na mnie jak an jakas niezrównowazona:):-D:-D, ale mmialam wene to pomyłam okna i z głowy.Teraz zcas na kawusie:)
 
BożenaM ja się tak zarzekałam że nie polecę bo ostatnio byłam bardzo długo i już mnie trochę zmęczył pobyt w Polsce.:tak:.Ale tak sobie pomyślałam że w kwietniu jest pięknie w Polsce i żal nie leciec:tak:.Tym bardziej że szykuje mi się tam sporo imprezek:tak:.
 
czesc mamuski jak tam walentynkowy poranek:-)

MarzenaM
czesto bywam w Patsonie na zakupach, ale z Elland to chyba nikogo jeszcze nie ma.

BozenaM w UK jestem juz prawie 4 lata. Sama nie wiem kiedy tak zlecialo... Mala wlasnie pluje kasza zawsze jak je to ma duzo do powiedzenia:-D

Kasia8118 dzieki za przywiatanie, kiedy do Polski sie wybierasz my 25 lutego. Troche sie boje bo to pierwszy lot terrorysty:evil:

Buziaki i usciski dla wszystkich malych walentynek:blink:
 
reklama
Kasia8118- ale sobie wybralas dzien an lot! Oby pilot zabardzo nie zartował:D):-)jatez sie ciesze ze lece w kwietniu tymbradziej ze załapie sie jeszcze na majówke:) bo wracam dopiero 3 maja:):-):-)

Marta84- typowie miejsce spotkan Patson:)A malutiej daj sie wkoncu wypowiedziec!
Pozdrawiam i nie szlaejcie dzisiaj zabardzo!
Ja spadam poprasowac firanki i zawiesic:)
 
Do góry