reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hmmm kasiu jakby to ladnie ujac moj jarek to jedynak wiec wiesz taki mami synus ;/ jego mamusia nie suszy mu glowy o nic hehe
zreszta on wizyta mamusi nie ma jak byc zmeczony bo oni prawie wcale sie nie widza on pracuje codziennie do 6.30 a jak ma wolne to wymyslil sobie jakas fuche i wtedy to wraca do domu po 21 wiec ja nawet z nim nie gadalam juz od 4 dni, zreszta szkoda gadac lece do krzykacza
 
reklama
haha:-D, moi tescie wyjerzdzaja jutro , ja nie jestem nimi zmeczona bo mieszkaja klka dmow dalej u meza siostry.
ale za to jetsem zmeczona mieszkaniem z rodzicami, mimo ze mamy duzy dom, zawsze cos nie tak. Dobrze ze za miesiac jedziemy do Polski to odpoczne:tak::-)
 
czesc dziewczatka

niunka i kasiek83 - wasze dzieciaczki sa w tym samym wieku, teraz zauwazylam na waszych suwaczkach. Bardzo fajnie :-).
buziaczek1626 - ja tez jestem lipcoweczka 2007, pozdrawiam. Czy Twoja Malutka pelza po podlodze? bo moj Dawidek szaleje jak wariat byle do przodu!
pozdrawiam :-)
 
Hej dziewczyny.Melduej ,ze u nas ok, nie zabawię jednak długo bo komp jestzepsuty.
Zawirusowała się łazja i Michał do serwisu oddał a do Was piszę z koleżanki kompa , którego nam na wieczór pożyczyli. Kochani Ludzie...
U na sok, czujemy się dobrze i odpoczywamy.Dzisiaj szaleńswto było i 3 torby ubrań nakupowałam dla Marysi. Jak tylko będe miała swojego kompa zaraz wkleje zdjęcia bo cykałam.
Całuski i jakby coś prosze o kontakt przez komórkę. Papa
 
cfcgirl - super ze z Wami juz wszystko w porzadku :-) kazda z nas przechodzila przez to slodkie szalenstwo kupowania ciuszkow i innych rzeczy dla malucha :) tylko ze te malenstwa strasznie szybko rosna (Macius urodzil sie i tak duzy, pare rzeczy bylo za malych, a z innych juz mi wyrosl :-()

jasmina - moj Kubus tez fajnie pelzal, czolgal sie jak zolnierz na poligonie, wystarczylo go polozyc na ziemi i juz wyrywal do przodu :) a potem sie nauczyl raczkowac na swoj sposob z pupa do gory, nigdy na kolankach (jak pajaczek :))

A Macius jest jak na razie bezproblemowy, spi, je i kupki wali :) przesypia srednio po 2 godziny wiec mam czas dla siebie i Kubusia, zrobil sie towarzyski, nie chce sam juz byc w pokoju wiec asystuje nam w wozeczku w kuchni, bardzo lubi spacerki,wiec jak to tylko mozliwe to wychodzimy na zewnatrz, a jak pada to sie ubieramy,otwieram drzwi do ogrodu i tak sobie siedzimy w salonie :) wtedy potrafi spac nawet 3 godziny.

Wlasnie sie zaczyna wiercic w wozeczku, idziemy na jedzonko :)
 
Cesc wszystkim mamom z Shipley oraz okolic .Mam na imie Marta i jestem mama poltora rocznej Victori .Mieszkam w Sipley od 3 lat .:-) Piszcie do mnie
 
hej
Witamy nowa kolezankie:-), ale nas sie zrobilo duzo:tak:

Dzis tescie wrocili do Polski i zrobilo sie cicho,:-(no ale za niedlugo my ecimy.

Dzieczyny zaczol sie styczen i zaczynam powoli myslec o naszym slubie koscielnym i chrzcinach w Polsce. Lecimy do Polski 20 lutego i sama juz nie wiem jak sie z tym wszystkim uporam. ZA duzo wszystkiego , nie wiem nawet co zabrac ze soba do polski,
Czeka nas mnostwo spraw do zalatwiania , meldunek i wyrobienie paszportow dla mnie i Szymka, papiery do slubu, az sie boje.
No i suknia i dodatki i takie tam , mowie wam mam glowe pelna ze az boli:wściekła/y:

Kasiu 83 , co ty kochana za wazne rzeczy czy dokumenty zabralas, jakie robilas Michasiowi badania, jakie dokumenty sa potrzebne w polsce.

Nie mam pojecia co wziasc. Tym bardziej ze jedziemy na dwa lub trzy miesiace.:tak:

Piszcie co tam u was.
Cfcgirl - jak twoj brzusio urosl???????? Wklej fotkie.

papa
 
czesc dziewczyny
witam nowa kolezanke :-) uff juz nie jestem ostatnia nowa :-)

Wyrabialam paszport Dawidkowi jak mial trzy miesiace. Tam trzeba wpisac kolor oczu.... wpisalismy kolor oczu szary, a teraz Dawid zrobil nam psikusa i jego oczka sa brazowe :-). Mam nadzieje ze sie nie przyczepia na lotnisku....:szok:
 
reklama
Witamy nowa kolezanke :-)

Niunka - jesli chodzi o chrzciny, to tak jak napisalam Kasi trzeba miec papierek od proboszcza z BD, wszystko Ci ksiadz powie co potrzeba do slubu i chrzcin. A najwazniejsze to to, czy chodziliscie na "lekcje".

Wlasnie sie skonczylismy pakowac i jedziemy na wycieczke do Londynu. W poniedzialek mamy spotkanie w sprawie paszportu i przy okazji odwiedzimy znajomych.

A tu zdjecie paszportowe Maciusia, sama zrobilam :)
Album/11.01.08 - Jakub i Maciej Jaroccy (www.rodzinka.info)

Pozdrowienia i milego weekendu.
 
Do góry