reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

A ja kochane mam w koncu @. Wczoraj pojechałam do klubu, wyskakałam się, wyćwiczyłam i wymusiłam. Leje się ze mnie jak z kranu az sobie wziełam wolne w pracy , no ale najwazniejsze że jest. Boli mnie główka,ale nie wiem czy jest to przez @ czy przez wczorajsze upadlanie sie przy butelce whiskey

Brawo Karolcia, zuch dziewczynka że wytrzymałaś, no i Twoje chłopaki dzielne są tez oczywiście...
Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie
 
reklama
Cześć Dziewczonki, jakoś trudno mi się zebrać ostatnio do pisania jestem troszke zabiegana :sorry2: ale postaram się poprawić:-). Każdego dnia czekam na jakiś ruch mojej dzidzi ale tak szczerze mówiąc nie wiem czego się spodziewać. Opiszcie mi jak dokładnie to wygląda.

Karola i Magda wcale wam nie zazdroszcze @@@ :no: hehe, ja wcale za nią nie tęsknię, a co lepsze robilam ostatnio porządki i okazuje sie ze mam niezłe zapasy tamponów na przyszłość hehehe.
Karola weekend w krainie czekolady powinien wynagrodzić wszystkie @ niedogodności @ ;-):-);-):laugh2::-D

Niunia trzymaj się dzielnie ;-) i pogadaj z Szymonkiem zeby tak sie nie spieszył :-)

Buziaczki
PS ...ale zlewa :shocked2:
 
Ewcia_uk- Kochana ja mialam tak samo ze czekalam tylko na ten moment ...na ten jedyny maly kopniaczek badz male drgniecie...ale to zalezy od kobiety i ciazy,maluszka niektore czuja juz kopniaczki i malusienkie drgaweczki w 16 tygodni a niktore dopiero w 20 ja poczulam Moja Kruszyneczke pewnego popoludnia po obiadku wyciszylam sie i polozylam sie na pleckach wtedy dziecko jest najbardziej aktywne lub wieczorem i w nocy ok23 !!i polozuylam dlon na tym melnkim pagoreczku bo u Mnie wogule nie bylo widac do 5-6 miesiaca !! i poczulam tak jakby musniecie rybki,pocalunek,delikatne babelki ,delikatne bardzo delikatne poruszenie sie- ja pewnie czulam to wczesniej ale nie wiedziualam ze to akurat to bo ja czekalam na prawdziwwego kopniaka he he!! i pozniej czulam jak malenstwo rosnie z dnia na dzien a te kopniaczki obracanie sie i ruszchy sa silniejsze ...az do dzis kiedy juz widac golym okiem jak bluzka MI sie unosi a skora malo co nie peknie ...czuje tez kazda czkawke i poruszenie sie nozki to naprawde cos cudownego ...postaraj sie polozyc i wsluchac sie w swoje cialo skup sie na tym jedynym momencie i moze akurat juz sa ale nie wiesz sama ze sa ;-) !!
 
czesc dziewczyny:-):-)
U nas jakos leci , robimy z Szymonkiem pranie , prasowanie i ukladamy sobie ciuszki. Kacik dla malego urzadzony . wkleje wam zdjecia.
Czas jakos leci , powoli ale leci. Kurcze wiecie nie wiem tylko jak spac w luzko , bo kazda pozycja nie wygodna , ale jakos sie da przezyc.
Karola , wiedzialam ze twoi dadza rade, Napisz skerbie kiedy moge wpasc po ten lezaczek. Najlepiej byloby przy weekendzie , wtedy podskoczylabym z mezem autem , a tak to musze sie wlec autobusem. Oczywiscie jezeli macie czas i czy nie bedziemy przeszkadzac. A jak tam z twoim chlopem , lepiej juz . ?

Cfcgirl , no widzisz wystrczy troszkie wysklku i leci jak woda z kranu :-D, ale my kobitk delikatne co?

Ewka
Juz rozmawialam z Szymkiem , ale nie wiem czy on mnie wogole slucha ?:baffled:
Co do ruchow dzidzi , to widzisz ja poczulam na przelomie 20 -21 tyg. I bylo to tak,
na poczatku czulas takie male swiderki i kilania , jakby roztroj zoladka , dopiero po paru dniach alutki kopniaczek , ale powiem szczerze ze nie bylam pewna czy to kopniak czy to np. jelita lub wzdecia. Tak po dwoch dniach wiedzialam kiedy kopie i to bylo niesamowite. Potem codziennie czekalam az poczuje jakies ruchy -kopniaczki , czasem byly , a czasem caly dzien nic. Pozatym prawda jest ze jak jestej zajeta np. praca to nie jestes wstanie wyczuc tych pierwszych ruchow dzidzi. Dopiero wieczorem kiedy wypoczywasz poczujesz, wiercenia.
Tak bylo u mnie , ale maza siostra poczula w 16 tyg. :szok: przy pierwszym dziecku.
Takze kazdy inaczej.
Lece cos zjesc papa
 
Niunka- jaki sliczny i przytulny kacik:happy2::tak:. Na pewno sie Szymusiowi spodoba. Jeszcze troche i bedziesz miec maluszka przy sobie i wtedy dopiero to bedziesz narzekac na brak snu:ninja::wink:. Choc wiem ze teraz tez nie jest juz lekko, szczegolnie jak chcesz sie przewrocic z boku na bok. Doskonale to rozumiem. Ja ostatni miesiac cierpialam na bezsennosc, bardzo mi to dokuczalo i czulam sie samotna:-(. Po nocach czytalam ksiazki i poradniki, bo nie moglam spac i modlilam sie zeby to sie wkoncu skonczylo. Ale przezylam wiec i Ty dasz rade:tak:.
Co do lezaczka to jeszcze sie zgadamy, gdyz w weekend prawdopodobnie znow pojde do pracy. A moze w tygodniu wieczorkiem dacie rade zajechac na herbatke?

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny:-). Napisze cos wiecej jak tylko znajde chwilke.
Buzka
 
Ewa ja poczulam ruchy mojego maluszka kiedy akurat bylam u tesciowej ok 19 tyg....lezalam tak sobie po kąpieli i wlasciwie juz wczesniej wyczuwalam cos dziwnego..innego...takie cos podobne do bulgotania w zoladku..ale wtedy wyczulam to wyrazniej.Jest to uczucie faktycznie podobne na poczatku do ruchow jelit, tak jak bys miala takie dziwne burczenie oczywiscie bezdzwieczne, lekkie laskotanie od srodka. Teraz czuje wyraznie..czasem az kopniaczek zaboli..ale ten bol jest naprawde przyjemny kiedy wiesz,ze to twoj skarb daje ci znac,ze u niego wszystko w porzadku :tak:.Życze Ci abys to jak najszybciej poczula i delektowala sie tymi chwilami ;-).
Niunka..mi kącik Twojego Szymonka tez sie podoba, teraz to juz tylko moze wychodzic na świat...ma takie milusie miejsce..my akurat mamy ten komfort,ze mamy w mieszkaniu wyodrebniony osobny pokoik dla malucha..nie jest on wielki..jest malutki ale dosc przytulny..tez wlasnie zabieramy sie powoli do urzadzania, podobne mebelki do Twoich apropos :-). Jak juz wszystko bedzie gotowe również wkleje zdjątka...
Pozdrawiam Was wszystkie
 
reklama
Czesc kochane.
Pogoda sie poprawila i dzis od rana super mocno swieci slonce:-). Odrazu ma sie lepszy humor, pewnie wyjdziemy dzis cala rodzinka na spacer:tak::rolleyes2:. Hihi
Niunka fajno, ze Ci pasuje, napewno sie zdzwonimy. Najbardziej to pasowaloby mi w przyszlym tygodniu, jak moj maz dojdzie do swej dobrej formy:confused2:. Albo w weekend jesli sie okaze, ze nie pojde do pracy. Jeszcze dam znac.
Yowka jak przygotujesz ten pokoik to koniecznie wklej zdjecia. Uwielbiam ogladac takie rzeczy:biggrin2::rofl:.
Buziaczku jak tam u Ciebie? Zaczely sie juz jakies sygnaly nadchodzacego porodu? Koniecznie dawaj nam znac:wink:.
Ewcia ja tez wyczekiwalam momentu kiedy poczuje pierwszy ruch swej dzidzi i doczeczekalam sie dopiero ok 21 tc. Ja czulam takie malutkie wew kopniaczki i bulgotanie w brzuniu. Napewno jak sie zaczna to je rozpoznasz i bedziesz zachwycona:laugh2::happy2:. Napisz kiedy dokladnie masz skan i daj znac jak tylko bedziesz znala plec. Nie pamietam czy wczesniej pytalam, masz juz wybrane imionka:rolleyes:?
Cfcgirl- a co nowego u Ciebie? Powiem Ci szczerze, ze ten okres mnie wykancza:baffled:. Po porodzie jest znacznie wiekszy i najlepiej by bylo gdybym nalozyla Gabrysiowego pampersa:ninja2::unibrow:. Jedyny plus to to , ze mniej boli , ale i tak jestem na maxa oslabiona. Straszne dziadostwo:wściekła/y:.
Dziewczyny zycze milego i slonecznego dzionka:-).
Buzka
 
Do góry