reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

przepraszam Was kobitki, ale nadal czekam na odzew z pracy
Trzymaja czlowieka w niepewnosci do ostatniej chwili:wściekła/y:, chyba kurw..ca mnie wezmie:wściekła/y:. Dam znac jak tylko bede cos wiedziec.
Dla mnie godzina jest obojetna jakby co. Niunka az tak zle? Musisz dac rade, bez marudzenia, je smigalam do 42 tygodnia. i dalam rade. No chyba ze rzeczywiscie jest az tak zle ze nie mozesz chodzic, to trudno kobitko. Odpoczywaj. Zycze Ci duzo wytrfalosci i sily.
Witam nowa kolezanke z Huddersfield:-). Pisz co tam u ciebie. w kupie zawsze razniej.;-):tak:
buziaki
 
reklama
No i nikt sie nie odezwal:no:. Z jednej strony to mi smutno:-(, bo nie zarobie, ale ciesze sie, ze bede mogla sie z Wami spotkac:tak:. O ile nadal Wam pasuje:confused:? Co powiecie na godz 13ta? pasi? Moze byc tez inna godzina jak kolwiek Wam pasuje.
Dla mnie najlepiej byloby sie spotkac w centrum, a pozniej mozemy sie przejsc gdzies indziej. No chyba ze zgarniecie mnie gdzies po drodze. Bede jechac autobusem 576 przez Quisberry prosto do centrum Bradford. Ewa Ty sie oferowalas, ze moze sie gdzies wczesniej spotkamy, to pomozesz mi trafic do tego parku co wczesniej pisalyscie. Co Ty na to? Wyslalam Ci na priwa swoj numer tel jakby co.
Cfcgirl, Ewcia - Napiszcie czy nadal Wam pasuje i na ktora.
Czekam na Wasze odpowiedzi.
Niunka mam nadzieje, ze jednak bedziesz. Oby.
buziaki
 
Cześć Dziewczyny, mi pasuje każda godzina, 13:00 też.

Karolina jesne ze mogę cię zabrać, moze z przystanku zaraz za tesco. Czyli jadąc 576 widzisz tesco, wciskasz przycisk stopu i wysiadasz na przystanku zaraz za światłami (tesco bedzie po lewej stronie). Sprawdz sobie godziny odjazdu 576 bo jeśli o 13:00 mamy sie spotkać w parku to pod tesco powinnaś być około 12:30. Ale zaczekajmy jeszcze na Magde (cfcgirl) bo z tego co widziałam nie potwierdziła jeszcze ostatecznie spotkania.
Może Niunka lepiej się poczuje i do nas dołączy;-) życzę jej tego z całego serca.
 
Widze,ze oprocz Ciebie Ewciu zadna z dziewczyn sie nie odzywa:-(. Trudno, chyba to wszystko za pozno wyszlo i to z mojej winy:zawstydzona/y:. Moze niedziela Wam pasuje kobietki:confused:? Bo na jutro to juz chyba za pozno zeby sie umawiac:no2::ninja:. Napiszcie kochane czy niedziela Wam odpowiada?
Niunka odezwij sie aniolku i napisz jak sie czujesz:unsure:.
buzka
 
Hej, ten weekend mam wolny wiec moge sie spotkac w sobote lub niedziele. Dziś do późna posiedzę przy kompie, więc jakby coś to piszcie. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży i uda nam się spotkać.:laugh2:
 
czesc
dziewczyny, faktycznie zle ze mna:-(, sama juz nie wiem co mnie boli . Czasem jest dobrze , a za chwile jak mnie zlapie to poprostu zwijam sie z bolu i nie moge sie poruszyc. Tabletek ktore mi przepisali nie biore bo i tak nie pomagaja.
Kolezanka , ktora jest pielegniarka , mowi ze za pare dni mi przejdzie jak sie wszystko dobrze rozciagnie i przyzwyczai do nacisku dziecka. Maly ponoc jest skierowany glowka w dol i cisnie - dlatego ponoc tak mocno boli.
Co do spotkania to bardzo zaluje ze tak wyszlo i ze nie moge sie z wami spotkac, przynajmiej jak narazie , nie wiem jak bede sie czula w niedziele. Mam nadzieje ze lepiej. Przykro mi naprawde, bo chcialam sie z wami bardzo zobaczyc i pogawedzic o wszystkim i o niczym.
No koncze kolezanki , widze ze wam tez jutro nie wypali , moze w niedziele;-) dojdzie do spotkania. Napisze jutro jak czuje sie moj brzusio.papa
I przepraszam ze tak wyszlo:zawstydzona/y:
 
Kolezanki oto domek mojego malego syneczka:-):tak:, musze sie wam pochwalic moim brzucholem, papa dobranoc i kolorowych snow.:-)
Acha i wiecie co mam 21kg na plusie:szok:. Chyba bedzie gigantyczny:baffled:.
 
Niunka, fajny bziuch, widac ze to będzie chłopak:-). Mój w porównaniu z Twoim to jeszcze miniaturka, choć jak na 4 miesiąc to podobno jest całkiem spory. :baffled: A będzie coraz większy...niesamowite:dry:.
Dobra, kładziemy się jednak spać, bo mój bobas chyba się już zmęczył i nie ma sensu siedzieć na siłę.
Odezwę się jutro rano. Słodkich snów życzę wszystkim.:biggrin2:
 
Czesc dziewczyny! mam na imie Kamila i mieszkam w Leeds. Jestem w 7 tygodniu ciazy i mysle ze pomozecie mi przez to przejsc! Dodam tylko ze od tygodnia jestem ogromnie szczesliwa!!!!!!:-) Bede MAMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
dziewczyny mi pasuje sobota tylko niestety,
godz 13, jak najbardziej, chyba że wolicie wcześniej.Jestem otwarta. Dajcie rano znać czy sie spotykamy na Foster Sqoere czy odkładamy spotkanie. czekam...
 
Do góry