reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
yowka wklejaj zdjecia brzuchola,
moze i bedziesz miala malego slonika:-D, skoro masz juz taki duzy brzych w 27 t.c
Mi kazdy mowi ze mam spory , no ale mysle ze moge miec duzo wod plodowych , zobaczymy jak mi odejda wody - moze zaleje sasiada z dolu:-D
 
Witam . 3 dzien po terminie juz............:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(

Niunka19-82 - Oby nie bo bedziesz musiala placic odszkodowanie za zniszczenia :-D:szok::szok::-p;-)

Brzusio duzo wiekszy niz moj albo Mi sie wydaje..moj sie chyba zmniejsza teraz...:eek::-( nie wiem juz...:sorry2::crazy:
Bardzo ladny brzusio a zawartosc jeszcze piekniejsia.:-)
Im blizej jestem Niunka porodu to tym bardziej sie boje...wczesniej juz sie nie balam i bylam bardzo odwazna, a teraz znow zaczynam sie bac - bolu i meczenia oraz tego klucia itp. ochh jak ja pragne juz byc po porodzie. i po szyciu ...:sick::baffled::no:jeszcze mam 9 dni do porodu.jesli nie to nie wiem co sie bedzie dzialo. nie chce cesarkik ....:no::no::no::no:

Karolina55- jak tam Synio? nie moge sie napatrzec na jego sliczniutkie wloski..
takie krecioleczki...jak tam u Was!?Ja tez wyczekuje od 37 tygodnia i nic sie nie dzieje a to Mnie juz zabija...mam dosc tego czekania.:wściekła/y::-:)no: nie mam juz sily.
Caly czas jestem dobrej mysli..juz bardzo dlugo i nic to nie daje . Ja czuje ze bede na wywolaniu czuje to przez skore...jak nic.
Kazdy dzien jest wiecznoscia...:wściekła/y::-:)szok::eek::sick:

pozdrawiam a gdzie reszta Dziewuszek??
 
Czesc dziewuszki :) u mnie jakies takie dziwne dni :rofl2: od soboty moj chloptas remontuje nasz pokoj a ja spie w salonie ;/ no i dostalam jakis dziwnych boli. do porodu jeszcze ponad miesiac a mnie bola kosci cipne ;-) i mam jakies dziwne zakwasy pupy i ud. no i te swedzenie... juz myslalam w niedziele ze zaczne rodzic tak dziwnie sie czulam moj chlopiec caly zielony sie zrobil, przerazony hehe mowi "Boze pokoj nie zrobiony, ty nie spakowana matko ja nie wiem jak to bedzie ". nie wiem czy to normalne ale chyba zaczyna do mnie docierac ze bede mama i zamiast sie coraz bardziej cieszyc to ja sie zaczynam panicznie bac. tak jakos brakuje mi tej Polski, bardzo mi sie teskni. wiece nie ma to jak pomoc mamy a tu sama zdana na siebie z kiepskim ang ehh dobrze ze wy udzielicie rad pomozecie wesprzecie. pozdrawiam was i trzymam kciuki za te co juz na dniach i za te co juz po terminie czekaja jak na szpilkach.ale lepiej przenosic niz urodzic wczesniej. widocznie dzidzi dobrze u mamusi w brzuszku. tak czy inaczej to juz niebawem. buzka wielka
 
Yowka bardzo fajny brzuchol. I wcale nie taki duzy. Tylko Ci sie tak wydaje. Rozmiarowo jest taki jak ma byc na 27 tydzien. W sam raz, fajniutki:tak:. Jeszcze Ci sporo urosnie:-D:tak:.

No a ja wam wkleje kilka zdjec z mojej ciazy mimo ze to juz ponad pol roku minelo, ale co tam. Jeszcze nie mialam okazji sie nikomu pochwalic, wiec sie chwale.

Zobacz załącznik 44989 38 TC

Zobacz załącznik 44990 40TC

Zobacz załącznik 44991 40TC

Zobacz załącznik 44992 40TC:-D

Zobacz załącznik 44993 42TC:sick:

W sumie przez ciaze przytylam 17 kilo, jak dla mnie to sporo (162cm wzrostu). Do tej pory mecze sie z nadwaga. Jeszcze ok 5kg do zrzucenia:zawstydzona/y:.
A z tego wielkiego brzuchola wyskoczyl wielki Gabrys 4,270 kg.
Pozniej wam wkleje jeszcze zdjecie jak wygladal zaraz po wyjeciu z brzuszka. Ciesze sie ze mialam cesarke, bo by mnie chyba rozerwal na strzepy:eek:.
buzka
 
hej kasiek:-)
widzisz z tymi bolami to chyba kazda cos musi miec, ja mialam ok 33t.c i wyladowalam w szpitalu bo nie wiedzialam co sie dzieje, rwalo ,bolalo i wogole nie moglam chodzic , a teraz nic cisza i to chyba przed burza:-D.


yowka ladny i duzy brzusio moj wielkoscia byl podobny w 27t.c. no ale twoj napewno tez sie jeszcze powiekszy:-)

kobitki koncze ide sie na maly relaks podczas kapieli:-)
 
reklama
Karolina55 - Extra brzunio. Mialas ogromny brzunio.. Ja takiego wielkiego nie mam nie moge wkleic swojego bo mam za duze zdjecia a strony ze zmniejszeniem nie dzialaj Mi - nie wiem czemu moze przez mojego laptopa?:wściekła/y:
 
Do góry