reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej:-)

u nas dzis dzien zlecial szybciutko jakos :tak: a Claudia ma katarek straszny :-( dobrze ze mam masc majerankowa bo ona sobie zadnych kropelek nie da wpuscic nawet w spray-u :wściekła/y:

doris a to na tej stronie tylko sie sprawdza szkoly a zapisac trzeba isc do tej szkoly osobiscie ?? mozesz dac przepis na ta fasolke jak dobra :tak:

sylwia a Ty Marcelka zapisalas do nursery i primary ?? ja wogole nie orietuje sie od ilu lat co jest :zawstydzona/y:

ewelina niezly ten Twoj synek :tak: w sprawie pieska nie doradze ale moze warto wlasnie to jakiegos schroniska sie wybrac :tak:;-)

dobra uciekam bo z D film jakis bedziemy ogladac :tak::-)
 
reklama
Natalka my zapisalyśmy chłopaków do primary bo w tej szkole nie ma nursery. Do nursery pójdzie tutaj u nas na dzielni;-)

U Olivki przebił się 5 ząbek:tak: Dolna dwójeczka. Nocki całe przespane więc na szczęście idzie bezboleśnie.
 
NATALKA-trzeba raczej zapisac osobiscie:tak:a na tej stronie patrz primary od 3 lat,tzn ze jest razem z nursery:tak:
Ta szkola co nasi chlopcy sa zapisami jest od 4 lat,wiec na rok pojda do nursery tam gdzie Kubus chodzi:tak:
 
doris sylwia dziekuje dziewczynki :tak::tak: sylwia gratuluje zabka :tak: oczywiscie Olivce :tak: ale szaleje z tymi zabkami :tak::-)

a my juz mielismy film ogladac ale wyslalam dawida po pistacje bo mi sie zachcialo to poszedl ale jak przyszedl to chcial zagrac sobie jeszcze to pozwolilam mu na jeden mecz i gra bozee jaki to manak jest dzis wyszla jakas tam fifa mistrzostwa w afryce cos takiego na ps3 to polecial po nocce o 6 rano do asdy kupic :-D
 
Dzień doberek laseczki. Pogoda zapowiada się ciekawa. mój pojechał malować mieszkanko. Dobrze że mnie z nim nie ma bo On jak coś robi to prawie się rozwodzimy :baffled::laugh2:. Wczoraj oglądaliśmy wykładziny. Kurcze chciałabym jasne, ale jak sobie pomyśle, że będą wyglądać po czasie tak jak tu, to mi się odechciewa, a ciemnych nie za bardzo i taka jestem rozdarta. ;-);-);-)
Natalka nie ty jedna masz takiego maniaka w domciu. U mnie kiedyś paczka z Polski specjalnie szła, bo wolał polską wersje językową.:-D:-D W piłkę oczywiście też gra, raz na jakiś czas meczyk musi być.
Moje zakupy jak najbardziej udane. Co prawda na ręku do przymierzalni masa ciuchów a wyszłam z jedną, potem coś jeszcze przymierzyłam i tak dwie rzeczy mam :-p, nie licząc oczywiście majtek, bo tanio a tam lubię taki jedne.
Doris Mojadzidzia też z pidżamką wyszła, z resztą tak jak poprzednim razem :laugh2:.
 
czesc babki;-)
dzis pustki na forum:szok:
ja jakos chwilowo nie mialam cxzasu zeby naklikac:-(
teraz akurat sama siedze bo moj pojechal swoje "biznesy"obgadywac,a ja z mala ktora marudzi niesamowicie,nie chce jesc a do tego ma srakulke:-:)szok::baffled:
NATALKA-zdrowka dla malutkiej i zycze Wam przemilego tygodnia spedzonego rodzinnie:happy:
AGNIESZKAUK-alez oczywiscie ze Cie chce u siebie;-):-) KASI dalam adres bo i tak do niej pisalam smska wiec przy okazji:tak:;-)dla reszty juz tez podalam;-)
ja w koncu zrezygnowalam z vochera ,bo i tak nic bym teraz nie kupila wiec po co marnowac;-)
a potem mi cos odbilo i kupilam jednak spodnie ,buty i kilka koszulek,tyle ze w Asdzie;-) to sie nazywa pomyslowa i oszczedna Graziul:-D:-D:-D:laugh2::laugh2::zawstydzona/y:
EWELINA-co do pieska ,to ja kocham psy i u nas w domu i u meza zawsze byly i sa do tej pory ,i kocura jesz mam;-) a tu swinke morska,ktora sobie zyje na wolnosci w domku jak kotek :tak:psa tez bym bardzo chciala ,ale ciezko jest potem jak sie wyjezdza gdzies:-(
SYLWIA-gratki za zebusia;-) no i dla Ciebie spryciulko:-pco to prasujesz i postujesz za jednym zamachem;-):laugh2::laugh2::laugh2:
ROKSANNA-hahhaa..usmialam sie z tego rozwodzenia sie;-):-Du nas tak samo jest jak cos razem robimy ...awantura i rozwod gotowy:laugh2:
MOJADZIDZIA-wspolczuje choroby mamy,wiem cos o tym bo moja chorowala na serce bardzo dlugo,miala 2 operacje na zastawki i tez za gesta krew i brala leki na rozrzedzenie:eek::eek: a co do anemi to moja tesciowa ma taka paskudna ,bo wogole jej organizm zelaza nie przyswaja:-(przerabane:-(duzo zdrowka dla mamy zycze;-)
ZANETA-do piknika dreptasz czesto?? na kawke mozesz wdepnac bo do mnie to juz tylko zut beretem:happy::happy::happy:
musze konczyc bo mala ju cuduje,kupilam jej takie nosidelko dla lalek baby annabell aona tam swoje dupsko pcha i sie wywala potem i krzyk:szok::szok::eek::-D:-D:-D
przepraszam jesli kogos pominelam tym razem:tak:;-)
milego weekendu pozdrowionka:happy::happy:
 
Czesc:-)

U mnie juz cisza:-)David spi ,a Kuba na noc do babci pojechal:tak:
U nas nic ciekawego sie nie dzieje:no:Nuda na calego:tak:Poza tym ze jak panowie w czwartek robili w domu ,to mi cos w wodzie namieszali i w zamiast zimnej leci ciepla i odwrotnie.
No i chyba pralka mi sie popsula:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:nie chce mi wirowac:crazy::crazy:jejku zalamka:angry:
Wstawilam jeszcze raz pranie ,zobaczymy.O matka ale jestem zla:angry::wściekła/y::crazy:
 
Hej!

Ostatnio nie odzywałam się bo nie mam weny:no: Ciężko sklecić zdanie.
Pół dzisiejszego dnia spędziliśmy w sklepach. Trzeba było kupić spożywke bo w lodówce pusto. Poza tym chciałam kupić jakiegoś ciuszka ale chyba mam wypaczony gust bo nic mi się nie podoba:wściekła/y:
Sorki, że nie odpisze każdej z osobna ale za dużo mi się nazbierało:confused2:
Zmykam już. Dobrej nocy
 
Hej;-)

Ja się dzisiaj błąkałam z kąta w kąt, chodziłam jak z krzyża zdjęta normalnie:angry: Na spacer poszliśmy dopiero jak Rafał wrócił i normalnie aż zmarzłam:szok: W dordze powrotnej założyłam rękawiczki:sorry:
Ach, w związku z tym moim podłym nastrojem nawet nie wiem co pisać:sorry:

Jedyny pozytyw dzisiejszego dnia to to że zdecydowaliśmy się kupić nowy aparat, lustrzankę tym razem:tak:
 
reklama
hej

Ja dzisiaj pracowity dzien mialam- najpierw do bradford na solarium a potem do leeds na zakupy:-) Padnieta jestem:tak:
Zadnemu leniowi forumowemu sie wczoraj nie chcialo na kulki:-p:-p:-p:-p:-p
Sylwiam- widzisz okazalo sie ze w centrum tez jest ten sklep ale na pewno duzo mniejszy;-)
Agaam- no wlasnie tez mam ten problem z ebayem- a potem sobie w brode pluje bo widze za ile dana rzecz poszla:wściekła/y:
ewelina1985- nie ma sprawy;-) Tez bym chciala pieska- a najbardziej moj synek ale nas tez czesto nie ma:-( Mysle ze jezeli jestes przekonana to na pewno sprawisz frajde dzieciakom. Doradzam tylko placic ubezpieczenie bo bardzo drogi weterynarz jest:tak:
Kasia8118- ja wczoraj padlam z przewodnikiem na kanapie i wstalam z okropnym bolem w szyi- moze rzeczywiscie ona jakas trefna jest:crazy:
agnieszkauk- zrobilas 3 obiady na jeden dzien i twierdzisz ze sie nie postaralas:szok:
zanetabd7- no wlasnie u mnie jest ten problem ze ja odkladam na ebayu a potem o tym zapominam:wściekła/y:
Doris78, mojadzidzia- alescie sie obkupily;-)
Roksanna1- ja ci jeszcze nie pogratulowalam 4 katow:tak: Milego urzadzania:tak:
Ania1812- u mnie tez pusto juz bylo w lodowce- maz takie biedne kanapki z serkiem bral do pracy:-D:-D:-D

Ogladam katem oka dzien swira- jaki on glupi jest:no:
 
Do góry