reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

czesc;-)
ja tez teraz szybciutko,bo juz ubrana jestem do wyjscia:tak:
jesz.tylko mala ubrac-no wlasnie...tylko jak tu sie dzis ubierac:szok::szok:
z ranca padalo teraz slonko:szok:
kobitki wieczorkiem zajrze to poodpisuje:tak:
zycze zdrowka choruszkom,dobrego humorku i milego dnia wszystkimj:happy::-):-)
papa
 
reklama
Czesc dziewczyny:-)

Popieram Roksanne co tu tak pusciutko?:-D

Ja juz od 6 na nogach wlasnie szykuje obiad fasolke ktora mialam robic wczoraj:zawstydzona/y: mam nadzieje ze bedzie dobra Doris a jak Twoja fasolka??:-)

A apropos peacuksa(jakos tak:-p) kto wie gdzie jest ten duzy w Leeds? ma ktoras z was jakis adres albo postcode? to jest na takim a'la foster sqare? bo moj wczoraj patrzal na mapie ale nie jest pewny czy to o to chodzi:baffled:

Graziul ja tez od rana zastanawiam sie nad pogoda:eek: bo sama nie wiem jak jest i jak Mala ubrac:sorry:

natalka wspolczuje przejsc z Mala moze naprawde warto sie przejsc do GP :sorry:

Sylwiam Ty to masz podzielna uwage zazdroszcze:-p a starczylo Ci rak na to wszystko:-D

Ampar widze ze Ty z ebayem to prawie jak ja:-p ja tez duzo rzeczy sobie upatrze a potem zdarze ledwo jednej przypilnowac. I szczerze sama sie boje bo to robi sie choroba u mnie:-D odkad zalozylam swoje konto to siedze tam dzien w dzien:rofl2:

Oki uciekam chwilowo bo zaraz mi sie kielbaska spali a moje dziecko wyskoczy z krzeselka:rofl2: o dziwo jeszcze nie miala drzemki odkad wstala wiec chyba zaraz pojdzie spac a ja moge poszperac na ebayu:-D:-D
Aha i dzis przychodzi do mnie fryzjerka i w koncu zrobie wloski bo juz mam takie odrosty ze hoho:szok:
Ok milego dnia drogie Panie:-)
 
hej dziewczyny. ja jakos ostatnio nie mam weny na pisanie,jakies ciezkie dni mam,chodze wsciekla jak osa.Dzieci mnie czasami wykanczaja i juz zaczyna mi sil brakowac,nawet nie mam weny na ugotowanie obiadu no ale nie mam wyjscia bo nikt tego za mnie nie zrobi.Sebastian ciagle przychodzi do nas do sypialni w nocy i drzemie na podlodze.Ostatnio mi wszystkie ubrania z szafek wywalily na podloge,ale bylam wsciekla.W dodatku mam problem z moja cora bo nie chce jesc zup,nawet rosolu nie tknie,ona woli ziemniaczki i kotlecika no ale przeciez codziennie nie bede jej gotowac ziemniaczkow.Z sebastianem nie mam takich problemow,on ma apetyt po tacie i zje wszystko co mu dam.

Agaam znalazlam na stronie peacocksa taki adres w leeds Unit 1 Scheme 8 The Merrion Centre Leeds LS2 8PJ ,mam nadzieje ze pomoglam

Ampar musisz mnie nauczyc grzebania na ebay bo mi to jakos nie wychodzi,musze sie podszkolic.

A moze orientujecie sie dziewczyny skad moge przygarnac szczeniaczka,moze ktos z waszych znjomych ma do oddania lub do odsprzedania.Brakuje mi jakiegos zwierzaka w domu.Maz ma swoje rybki a dzieci by mialy radoche z psiakiem.

Pozdrawiam
 
hej laski
ja poszlam za przykladem moich forumowych kolezanek i zapisalam nikole do szkoly:-) tzn dzis wzielam aplikacje do nursery i primary a w poniedzilek pojde z aktem urodzenia:-) jest to szkola katolicka, blisko mnie i na tej stronie co doris podala pokazlao wysoka pozyjke w rankingu:-)
nikola od wczoraj jezdzi nowym wozkiem(trojakiem) dostala na urodziny od cioci, szkoda tylko ze czarny:zawstydzona/y: ale tez ladny.moj powiedzial ze przynajmniej nie brudzacy. jak dziwnie mi bylo sie przesiasc z mojego starego-ciezkiego poczciwego 'Graco" na taka spacerowke z amortyzatorami:-D nikola zachwycona:tak:
ewelina- niestety nie pomoge z pieskiem.choc ja tez bym bardzo chciala jakiegos malego w domu np. Yorka, ale moj nie wyraza zgody:eek:, powiedzil ze ma juz dosc moich kudłów, ktore wszedzie znajduje:sorry:- jemu sie marzy szynszyl. ale ja sie nie zgodzilam:laugh2: raz juz mielismy krolika to caly czas w domu smierdzilo-wystarczy
aagam-ja dzis z obiadem sie nie postaralam.sobie zrobilam paluszki krabowe ze szpinakiem i sosem chrzanowym. nikola ma frytki i nagetsy w ksztalcie myszki miki a remi mieso pieczone w woreczku. nie mam weny od gotowanie. choc wczoraj szukalam inspiracji w necie i ta fasolka mnie zaintrygowala bo jeszcze nie robialam.zawsze moja mama ja gotowala:happy: za to znalazlam przepis na wafle z falaretka-jejejjjjj jakie one sa pyszne. niedlugo zrobie:tak:
grazuil-ja to nigdy nie wiem jak ubrac nikole:zawstydzona/y: u nas na bd9 to zawsz zimno:eek: a jak zejde na '8' albo '7' zupelnie inna temp.:-( nie chce jej przegrzewac ani zaziebiac tymbardziej ze jeszcze katar jej zostal. a ja adresu nie dostalam-nie chcesz mnie u siebie?:-:)sorry::happy:
sylwia-mialam sie wczoraj zapytac/jak zwykle zapomnialam/ co bedzie w m jak milosc w nastepnym tygodniu, ale juz wytrzymam do jutra i przed pracom przeczytam sobie streszczenia:-D
mojadzidzia- nikola ostatnio robila sobie maseczke z truskawek. posadzilam ja do krzesela, dalam jej miseczke z kawalkami truskawek i bananow a ona truskawkami pzejechala sobie po wlosach, banana na twarz polozyla:szok:. wlosy od truskawek to tak czerwone miala:-D:-D male aparatki
 
:-Ddzien doberek:-)
cisza dzisiaj straszna:szok::szok::szok:moj krecik wlasnie wstal z dzemki,spal ze 2 godziny:szok::szok::szok:ale wstal o 6,az mnie oczy bolaly i jak poszedl na dzemke ok8 to poszlam z nim i wstalismy o 9:-D:-Dpozniej na piechotke do miasta,bo ladna pogoda byla,do jobcentre i piknika,gdzie po zakupach odebral nas A.jutro tylko do asdy,bo juz nam sie nie chcialo dzisiaj.zrobilam makaron z pieczarkami,cebula,kalafiorem i marcgewka w sosie smietanowym,wzielam z gazety przepis i jakies to mdle wyszlo,ze zaraz chyba zwymiotuje:eek::eek:
agnieszka uk-dobrze ze powiedzialas ze taki smierdzacy klopot z krolikiem,bo myslalam zeby kupic malemu.ale chyba pozostane przy rybach:tak:
ewelina-wiesz co,moze ze scgroniska jakiegos??my jak jezdzimy na carboot,to jest jedno stoisko i pelno zdjec pieskow ktore sa do wydania ze schroniska.i fajne takie:-D
tez mi sie marzy,ale nie jak mieszkamy we flacie:no::no:
agaam,ampar-ja tez mialam taki okres ze w tygodniu to ze 4 paczki przychodzily,ale juz sie opanowalam,bo naprawde czulam sie uzalezniona.:laugh2::laugh2:
kurcze,nie odpisalam wszystkim,ale musze na skype wejsc bo A z rodzicami chce pogadac,a on dzwoni raz na miesiac:szok::szok::szok:ja z mama to codziennie kawke razem wypijamy i plotkujemy:-Ddobra,moze pozniej wejde na sekunde jeszcze,bo ten juz rozwolnienia dostaje:-D:-D:-D
 
zaneta- jak dla mnie to ktolik byl lekkim klopotem, bo tylko sikal i zaraz smierdzilo, a ja codziennie z wiorami i slomom sie meczylam. fajnie mi jest popatrzec w pets at home jak jestesmy, ale do domu to juz zdecydowanie nie. mamy 2 awkwaria i to narazie wystarczy. jeszcze dodatkowym minusem jest to ze ja sie strasznie przywiazuje. jak krolik zdech to ryczlam jak glupia
 
Hej gaduły:-)

My dzisiaj u rodziców byliśmy. Wybrałyśmy się do peacocksa w leeds. Wczoraj na stronie tego sklepu nie mogłam wejść w adresy sklepów więc pojechałyśmy na żywioł czyli do centrum leeds. Połaziłyśmy chwilę i nic:baffled: zadzwoniłam do zakupowej ekspertki czyli Ampar i uświadomiła mnie że to jest od centrum 15 min samochodem:szok::wściekła/y: Wreszcie to znalazłyśmy no i kiszka....nic ciekawego nie znalazlyśmy dla siebie:-( buuuuuu:-(

dziewczyny ja taka zdolna to nie jestem że jedną ręką piszę a drugą prasuję:-D poprostu klapłam sobie na chwilę bo nogi mi już w tyłek wchodziły:rofl2: ta uwaga była tylko dla podkreślenia że wogóle za to prasowanie się wzięłam:-p

Apropos zwierzątek to ja wogóle nie jestem że tak powiem prozwierzęca:-D nie przeszkadzają mi tak ogólnie ale sama bym żadnego nie wzięła bo to tylko kłopot:baffled: Chociaż w Polsce mieliśmy pieska Gussiego, jego kochałam i bardzo za nim tęsknię:-(
 
reklama
Czesc:-):-)

AGAAM-fasolka dobra wyszla,tzn mi smakowala:-Dnie wiem jak reszcie,ale chwalili,bo w sumie jakby powiedzieli ze niedobra to bym wiecej nie ugotowala:crazy:

Dziewczyny jak tam zakupy w Peacko...??bo u Nas wlasnie marne:sorry:

AGNIESZKA uk-ja mam czarny wozek i wiesz wszystko na nim widac:wściekła/y::wściekła/y:

RENUSKA-ja Ci jeszcze nie podziekowalam za vouchery.wprawdzie tylko pizamke sobie kupilam,ale zawsze cos:-Dbylo pare fajnych bluzek ,ale niestety rozmiaru mojego nie bylo:no:
 
Do góry