reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej:-)

ja dzis pobudka jak zwykle rano po 6,ale jeszce dosypialam na sofie w livingu bo normalnie masakra:szok::szok:mala wstala juz na calego o 7 no i hasa caly czas:tak:

a mnie lepetyna boli,ale to norma ,bo ponoc ma padac znow na dniach no a ja jestem chodzacy barometr:-D:-D:-D:-D
DZIEKI DZIEWCZYNY ZA KOMENTARZYKI NA NK:tak::tak::tak::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:
dopijam 2 ga kawe ,z nadzieja ze doda energii na dalsze potyczki dnia codziennego:-D:-D:-D
My normalnie dzis ,zadnych specjalnych planow,sprzatamy ,pierzemy itp:tak:;-)
obiadek nam chyba odpadnie ,to fajnie,bo nasz tatko dzis w domku pozostal wiec cos upichci:tak:;-);-):-D:-D:-D:)-p:-D:-Dno zobaczymy)
SYLWIA-milych zakupow:tak::-):-)
JSTYSIAK-spoznione ale najszczersze zyczenia dla malej jubilatki DUUUUZOOO ZDROWKA I RADOSCI:-):-):-D:-D;-)
AGNIESZKA-z ust mi to wyjelas:tak::tak:tez uwazam ze tam jest jakos dziwnie:baffled::szok::szok::szok:a moj to wcale tam nie chce chodzic bo nie :-D:-Dlubitylko zawsze mnie wysyla:tak:
DOMINISIA-fajnie ze sie kubek ulubiony znalazl:happy2::happy2::happy2:

no nic laseczki,milego dnia WAm zyczymy,papapappa
 
reklama
witam sie i ja:-):-)
kurcze,ale napisałyscie duuużżżo:-D:-D:-Dmoj Pawcio poszedł wczoraj o 22 lulu i padłam razem z nim,no ale dzisiaj daliśmy czadu i do 9.30 spaliśmy!!!!!w sumie yo bym wolała zeby szedł o 8 i troszke wczesniej wstawał,bo chciałam do playgroup zaczac chodzic,tylko jak on tak pozno wstaje to szkoda mi go budzic;-);-);-)dzisiaj do miasta musze skoczyc,do banki,revenue i do jobcentre dowiedziec sie o jobseeker allowance.chyba,ze ktoras to pobierała badz pobiera i moze wie,czy to daja za przepracowane ostatnie 12 miesiecy,czy ogólnie za 12 miesiecy pracy:confused::confused::confused:

agaam-ja bardzo sie boje zakupow z argosu,a tyle rzeczy fajnie wyglada w katalogu,zreszta na tym sie pewnie ta fajnosc konczy:-D
roksanna1-gdzie ty na playgroup chodzisz???
sylwia-a mały bez pampka wychodzi dzisiaj?moj to jakby mogł to cale dznie by speczał przy kiblu i szczota w nim tam grzebał,a jak słyszy jak ktos wode spuszacza to tancuje:baffled::-Di nie nawidzi jak mu pampka zakladam,rzuca sie i ucieka,wiec mam nadzieje,ze pojdzie szybko odzwyczajanie,no ale narazie niech jeszcze wali se w pampka:-D
mojadzidzia-mała laleczka z tej Twojej dziewuszki:-)supwr wyglada
natalka-moze w przyszlym tygodniu mozemy sie ugadac,bo moj teraz pracuje tam u was na wiosce:-D:-Dto zabrałby mnie jakby wracał do domu:tak:to pomysl kiedy tam moge zawitac do ciebie i napiszesz mi pozniej jak dojechac,ok??
agnieszkauk-ja jak mojego zasranca chciałam wczoraj przebrac to cała reke sobie wsadził w kupsko i tak sie darł jak mu chciałam wytzrec,ze pol bradford go slyszało:szok:ale dywan tez zachaczyl:wściekła/y::wściekła/y:

dobra,spadam pranie poukladac mu w polce,bo ja tu pisu pisu a on z dolnej szuflady wszystko wywalil:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::szok::szok::szok:
 
Hej laski:-):-)
Ja juz dzis bylam w przychodni w koncu sie zarejestrowac;-);-)Aga wstala taka marudna ,ze co chwile o cos placze ja jej zagladam do gardla a tam migdaly powiekszone:szok::szok:Masakra:-):-)
roksanna-przepraszam ale doczytalam dopiero wiec mieszka sie super wszystko fajnie landlord wydaje sie spoko zobaczymy:-D:-D
dominisia-ten dokument musisz isc wypelnic do ratusza potem dostaniesz list a juz z tym listem mozesz isc do banku:tak::tak:
mojadzidzia-Nadia jest przesliczna,a jaka juz duza:-):-)
sylwia-wytrwalosci w odpieluchowaniu:-):-)
agaam-wspolczuje ci:-):-)w tej Anglii nic nie umieja nic zrobic nawet zle napisali mojemu W NIN:wściekła/y:
Dobra uciekam pranie poskladac,poprac itp,itd
 
Witam was kobietki:happy2:
Ale sobie dziś pospałyśmy z małą,zresztą jak zawsze ale dziś do 9.30 to już rekordowo:sorry2: nie lubię tak długo spać,strasznie się czuje zaś cały dzień,:wściekła/y::wściekła/y: chodzę jak cień:zawstydzona/y: ale wyjdę z małą na ogród na huśtawkę to się dotlenie i mi przejdzie;-) bo kawy nie działają na mnie:no:
mojadzidzia-[Duśka wygląda uroczo w tej sukience,cokolwiek by nie założyła na siebie wygląda cool:cool2:
roksana-[a ty gdzie chodzisz na play group z Mati???
sylwia.m-widzisz ty masz na tyle dobrze,że twój zrobił kilka razy na nocnik czy do wc a moja ni chu..chu..:no::wściekła/y::wściekła/y:a nocnik stoi jakiś rok czasu w domu:wściekła/y::wściekła/y: więc u twojego synka są duże szanse na sukces:tak:;-)
doris-zdrówka dla Davidka:happy2:
agnieszka,jstysiak-[[ja bardzo przepraszam za pomyłkę imion:sorry2:

Nie wiem czy miałam jeszcze coś skrobnąć,:confused: pózniej najwyżej,idę przelecieć jeszcze raz podłogi mopem i też coś upiorę..też mam dziś dzień sprzątaczki...a jeszcze obiad zrobić:szok::szok::-( my kobiety mamy czasami przegiglane:-:)-( no nic taki nasz żywot:-p:sorry2: Ale nie ma co narzekać w końcu,bo mamy wynagradzane wszystko przez mężów naszych wspaniałych kochających:-p:-D:-D:-D do zaś babki;-)
 
HELO!!BABKI :-):-):-) JA CHWILA DLA SIEBIE BO MAŁY ŚPI A JA JEM ZUPKĘ I KLIKAM TUTAJ:tak::tak: JUŻ OGARNĘŁAM CHATĘ :tak::-) JESZCZE TYLKO PO KAJKĘ TRZEBA JECHAĆ I NALEŚNIKI ZROBIĆ DZISIAJ DO KAJKI PRZYCHODZĄ KOLEŻANKI :tak::tak: TO I JE POCZĘSTUJE :tak:;-) A JA PEWNIE ZNOWU NA WYGNANIU W KUCHNI :-p:-p BO MÓJ D SIĘ NIE WYROBIŁ WCZORAJ I DZISIAJ DOPIERO JEDZIE PO PANELA DO POKOJU KAJI:baffled: MIŁEGO DNIA PAPAPA:-):-):-):-)
 
Hej!

Ja tak po krótce bo wcieło mi mega długiego posta i jestem wkurzona. Ja niestety jestem przeziębiona. Zaraziłam się chyba wirtualnie:-D Tak serio to wychodzi mi bokiem niedzielny spacerek.
Adaśko wstał dzisiaj o 6.30. Robi chłopak postępy.:-D

Katarina- do 9.30:szok: Nie pamietam kiedy tak długo spałam. Ale masz dobrze.
Mojadzidzia- Nadia wygląda pięknie. Mała księżniczka:tak:
Sylwia.m- gratuluje następnego zebola. U nas nadal nic
Marta84- często zdarza mi się tracić cierpliwość szczególnie do Filipa. Staram się nie krzyczeć na niego ale jestem tylko człowiekiem:-D:-D:-D
Doris- jak Davidek? Mam nadzieje, że to był tylko fałszywy alarm. Pewnie nie możecie się nacieszyć J?

Wiecej nie pamiętam. Ide przygotować obiad. Na razie
 
czesc wszystkim ja tez sie dzi9s za pozadki wzielam zaslony juz poprane i poprasowane dwa pranka wisza na dworze i schna jeszcze tylko obiadek zostal:tak::tak::tak::tak::tak::tak:a teraz ide do kolezanki pomoc jej karnisz wieszac do uslyszonka moze pozniej cos wiecej naskrobie:-D:-D:-D:-D
 
Cześć wszystkim.

Cóż znów przełożyli mi spotkanie na NIN:wściekła/y:
Zaczynam się zastanawiać czy w ogóle tam dotrę jak tak dalej pójdzie.
Masakra:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Poza tym mam dziś kiepski dzień, bo coś mnie gardło boleć zaczyna.Martwię się, bo u mnie choroba kończy się zwykle zapaleniem oskrzeli lub płuc także kuruję się domowymi sposobami, żeby tylko się nie rozłożyć.:-(

Ciekawa jestem kiedy dostanę to wezwanie na usg. Mogłoby już przyjść, bo to już 11 tydzień a ponoć robią je w 12- 13.......

eh no nic kładę się do łóżka, herbatka z miodem i cytryną zrobiona, a na wieczór chyba sobie czosnek zafunduję.:tak:

Pa:-)
 
reklama
Monia zadzwoń do szpitala lub położnej i upomnij się o to USG bo powinnaś mieć je już teraz a zawiadomienie przecież zawsze wcześniej przychodzi:sorry2: Chyba Natalka miała taką sytuację i miała pierwsze USG doipero w 16tc jak sama się upomniała, prawda Natalka??

Katarina no wlaśnie dlatego się nie poddaję chociaż dzisiaj jest 3 dzień i nadal słabo mu to wołanie wychodzi:sorry2: Pokazał, że potrafi więc teraz tylko muszę uzbroić się w cierpliwość.

Agaam, Żaneta - Marcel na dworzu bez pampka:szok: noł łej:-D Byliśmy na zakupach 3 godziny a pampek ważył chyba z kilo jak wróciliśmy:baffled:

Ania zdrówka

Kończę bo Marcela pilnować, coś czuję ża zaraz siknie w kącie:wściekła/y:
 
Do góry