reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

MOJADZIDZIA-slicznie Nadusia wyglada w tej sukieneczce:tak:Maly aniolek:-)

AGAAM- z tym pisaniem nie bedzie tak zle:-Dbym nie wytrzymala :-D:-D

A u nas chyba chorob ciag dalszy:-(David plakal ze go ucho boli:baffled:mam nadzieje ze mu przejdzie,jak na razie tylko go pobolewa,ale tak i tak jest bardzo markotny:-(jejku czy te choroby sobie wkoncu pojda:wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
hej babki
Moja wyje i wyje od 2 godzin, chyba zeby :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: mam dosc myslalam, ze ja przed chwila normalnie wyleje, wyszarpie wiecie o co chodzi :zawstydzona/y: no, ale zacisnelam zeby i jakos poszlo. Wy tez tak macie ?????

mojadzidzia - Nadusia wyglada przeuroczo, a ta opaska bomba!!!

agaam - ja mam takie ogromne wory, jak potrzebujesz to zapraszam;-):tak:

kasia8118 - trzymaj sie kobito;-)

katarina26 - ja mialam dzisiaj to samo jak wyszlam na spacer, tak cieplutko od razu czlowiekowi lepiej :-):-):-):-):-)

graziul xxx - ja doczytalam tamta wiadomosc, chodzilo mi tylko jak dobrze jezdzilas wczesnie???? i czy jezdzialas w galopie. Zapomnjialam Ci napisac, ze u mnie na wsi jest sklep horsocolic. Zaraz znajde str to dam linka horsoholic.gbr.cc - equestrian, horse riding, horse rugs, tottie, weatherbeeta, masta Mozna kupic naprawde pozadne rzeczy w dobrej cenie.

ok spadam zrobie mojej malej kisiel, to moze jej sie humor poprawi
 
Ostatnia edycja:
czesc kobietki ale naskrobalyscie mi dzionek szybko zlecial o 13tej byl agielski a wlasciwie to bylysmy zapisac sie do biblioteki dostalam karte wiki rowniez:tak::tak::tak::tak:i teczke z ksiazkami dzis wybrala sobie kilka ksiazeczek do czytania nastepnym razem jak bedzie wypozyczala dostanie gratis plyte dvd za trzecim razem voucher na basen a za czwartm misia siwetna zabawa bo nawet moge przychodzic z nia tam zeby soe pouczyla w czwartek ide za play grupe a we wtorek jade do keighley z tamtad bo jest jakis dzien ksiazki wezme aparat i popstrykam kilka zdjec :tak::tak::tak::tak:
mojadzidzia Dusia wyglada przeslicznie:tak::tak::tak::tak::tak:i fajnie ze zakupy sie udaly
kasia zdrowka kobietko niech ta choroba w koncu ucieknie od ciebie:tak::tak::tak:
sylwia z dnia na dzien coraz lepiej :tak::tak::tak::tak:
oki do uslyszonka
 
DZIEŃ DOBRY JA DOPIERO W DOMU:tak::tak::-):-) PADAM Z NÓG :tak::tak: ALE I DOBRZE POGODA PRZECUDNA OBY TAK DALEJ:-):-):-):-) GRAZIUL NATALKA DORIS I INNE BABECZKI POTRZEBUJE SIĘ ZAREJESTROWAĆ NA GŁOSOWANIE TAM CHODZI O JAKIEŚ PARTIE COŚ JAK U NAS NA PREZYDENTA ALBO COŚ TAKIEGO JA ZA BARDZO SAMA NIE WIEM ALE POTRZEBNE MI TO JEST DO BANKU BO POSZLIŚMY PO KREDYT I NAM POWIEDZIELI ŻE MY NIE ISTNIEJEMY I MUSIMY SIĘ ZAREJESTROWAĆ :sorry2::sorry2::dry::dry: PIERWSZY RAZ SPOTKAŁAM SIĘ Z CZYMŚ TAKIM :confused::confused: GRAZILUL PYTAŁAŚ O OSCARKA MA JESZCZE KATAR NA PLAY GROUP BYŁO Z NIM OK ALE W DOMU MARUDZI I MARUDZI BO MU ZĄB WYCHODZI I TEŻ NIE WIE CO MA Z SOBĄ ZROBIĆ :cool: ALE CO MU SIĘ DZIWIĆ:baffled::baffled: MOJADZIDZIA CUDAŚNIE MAŁA WYGLĄDA BOMBA :tak::tak: MARTA 84 POLICZ DO 10:-D:-D DORIS ZDRÓWKA DLA SYNKA:tak::tak: WIECZORKIEM COŚ JESZCZE NA KLIKAM BO TERAZ SIĘ ZDENERWOWAŁAM BO ZAGINĄŁ MI MÓJ KUBEK:wściekła/y::wściekła/y: ZAPADAŁ SIĘ POD ZIEMIĘ CZY CO ?????:confused::confused::confused::dry::dry:CHYBA ŻE MÓJ COŚ UKRYWA :cool::cool::cool:
 
Moje dzieci wreszcie śpia.

Marta84 doskonale Cię rozumiem.....tak jak kocham te moje łobuzy tak samo już wieczorem mam ich doooooooooość:wściekła/y: i naprawdę już wolę jak wstają rano ale przynajmniej wieczorem idą spać wcześnie i mam ich z głowy bo inaczej to mogłybyście usłyszeć o mnie w wiadomościach;-)
Kasia8118 i jak tam u lekarza???
Mojadzidzia Nadia wygląda cudnie, sliczna sukieneczka a jeszcze śliczniejsza modelka;-)
Doris to się ten biedny Dawid nacierpi:-( jak nie buzia to ucho..........
Dominisia my kiedyś kredyt załatwialiśmy i nie potrzebowalismy tego:no: W końcu domu nie kupiliśmy bo sprzedający się wycofał (a raczej sprzedał go komuś innemu) ale kredyt mieliśmy już na koncie czyli można powiedzieć że przyznali nam bez tego głosowania:tak:
Agaam no to miałaś wycieczkę:sorry2::sorry2: Pamiętaj jeszcze że jeśli płaciliście kartą to musisz mieć tą kartę ze sobą, a jeśli była to karta P to on musi tam być:sorry2: No chyba że wymieniasz na drugi to wtedy nie wiem jak to jest:-p

Z sikaniem Marcela tak sobie:baffled: Po tym jak zawołał dwa razy rany to jeszcze zrobił raz na kibelek a tak to cały czas w gacie:wściekła/y::wściekła/y:
 
dominisia ja slyszalam o tym od naszej forumowej kolezanki katin a ja poinformowal polski doradca w banku loyds,do nas do domu przyslali taka forme i wydaje mi sie ze mozna ja uzyskac w bradford council w centrum wiec jezeli internet zawiedzie to chyba bedziesz musiala sie udac osobiscie :sorry2:
marta84 spokojnie kobotko,cierpliwosci,kilka glebokich wdechow a jak to nie pomaga to szybciutko na dol na fajeczke ;-):-D:-D
tynia i wiki ja od trzech lat staram sie zapisac do biblioteki i jakos zawsze mi nie po drodze,mimo ze za kazdym razem ja mijam w drodze do centrum :sorry2: ach to lenistwo :-D
doris78 stwierdzam u ciebie nieodwracalne uzaleznienie od BB i musze cie nastraszyc ze poki co naukowcy nie wymyslili na ta przypadlosc skutecznego antidotum... :-p
odnosnie stroju Duski-musimy jeszcze kupic biala bluzeczke,ewentualnie body z dlugim rekawkiem no i jakies biale ozdobki do wlosow,juz nie moge sie doczekac wielkanocy :sorry2:
 
jestewm ponownie.....baaaardzo zestresowana:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

mala przeszla sama siebie:wściekła/y::wściekła/y:

MARTA-doskonale wiem o czym mowisz.....dzis mialam takie odczucia:wściekła/y::wściekła/y::szok::szok:..dobrze ze juz poszla spac,bo to byl kres mej wytrzymalosci.DZIEKI za komentarzyk na NK;-):-D:-D

Nata wyla caly dzien,juz jak bylysmy w Starbuk'sie z KATARINA byla niemozliwa:szok:potem w domu wysypala mi proszek w lazience,malo tego ukupciala sie po pachy i nie chciala przebierac:szok::szok:walczyla,walczyla az lapki umazala:wściekła/y::wściekła/y:

malo tego na koniec jeszce czysty recznik do rak wrzucila do kibla:baffled::-:)-:)szok::szok::szok::szok:
Ryczec mi sie normalnie chcialo:-:)-(
AGAAM-Mi sie dzis zdawalo ,ze Cie widzialam na miescie ale z bardzo daleka,wiec nie chcialm krzyczec,zwlaszcza ze nie bylam pewna nqa stowe;-);-):baffled:
SYLWIA-ciesze sie ze odpieluszkowanie wychodzi coraz lepiej,trzymam nadal kciuki:tak::tak:BRAVO MARCEL:-):-)
DORIS-jeju skonczcie juz chorowac ,biedactwa;-);-);-)
DOMINISIA-my taki swistek ,papier rejestracyjny w sprawie elekcji wypelnialismy w ratuszu na dole ,z tego co pamietam;-);-)bo dawno to bylo
a co do kubka ....to faktycznie sprawdz w koszu;-);-):tak::tak:
MOJADZIDZIA-slicznusia ta nasza Nadusia-odrazu mi sie moja mala przypomniala od chrztu:tak:tez miala taka sukienusie tylko rozowa:tak:
Wybaczcie kobitki,nie dam rady wiecej naskrobac ,plecy mnie masakrycznie bola a w domu jak zwykle robota czeka:szok::szok::szok:
 
reklama
NO JA JESZCZE RAZ SIĘ PRZYWITAM :tak::tak: SKLEROZA NIE BOLI :-D:-D CHODZI MI O KUBEK BO GO POŁOŻYŁAM KOŁO FOTELA W SALONIE :zawstydzona/y::zawstydzona/y: MIĘDZY ZABAWKAMI:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D ZAŚWITAŁO MI COŚ W GŁOWIE JAK ODESZŁAM OD KOMPUTERA :blink::blink: A JESZCZE ZAPOMNIAŁAM
NAPISAĆ ŻE DZWONILI ZE SZPITALA I ZNOWU PRZEKŁADAJĄ OPERACJE NA NASTĘPNĄ ŚRODĘ:wściekła/y::wściekła/y::dry::dry: ONI JUŻ SAMI CHYBA NIE WIEDZĄ CO GDZIE I KIEDY:baffled::baffled::baffled: ZOBACZYMY TERAZ ZNOWU TRZEBA INFORMOWAĆ W PRACY:shocked2::shocked2::wściekła/y::wściekła/y: MOJADZIDZIA DZIĘKI ZA ZAPROSZENIE Z POCZĄTKU SOBIE MYŚLĘ KTÓRA TO TY ALE JAK JUŻ ZOBACZYŁAM MAŁĄ TO MNIE OŚWIECIŁO BĘDĘ MUSIAŁA SIĘ TAM WYBRAĆ DZIĘKI :tak::-D GRAZIUL NAPISZĘ CI TAK JAK MARCIE POLICZ DO 10:tak::tak::-D
 
Do góry