reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Karola szczerze ja kupuje zwykly z clevera porownywalam sklady i sa podobne. Mala je czasem z owocami.

Dziewczyny mam pytanie odnosnie primarku? Sa tam ladne rzeczy dla dzieci dobre jakosciowo?
Bo wybieram sie na wieksze zakupy dla malej a ze c&a i h&m mam dosc to pomyslalm o primarku. A niestety mam kawalek to wole zapytac [emoji4]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
No właśnie pomiędzy chyba nic nie znajdę, to muszę się wstrzymać bo te najzwyklejsze naturalne mają podobno za dużo białka na tak małe nerki i dopiero pod koniec roku można podawać. Te dziecięce mają obniżoną zawartość białka, ale kosztem dodatków :/ poza tym co to ma wspólnego z jogurtem jak nawet w lodówkach nie stoi tylko między kaszkami [emoji14]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Ola uważaj na sukieneczki :D bo zostawisz 200€ a ubierze raz hahaha
Sama muszę się wybrać i popatrzeć na bodziaki bo nam zostały jedne, jedyne które nie mają plam po buraku :D Tam są fajne zestawy i podobno dobrej jakości nadal. Nie wiem jak teraz rozmiarówka, ja zawsze kupywałam tam siostrze dla małej i zawsze na nią za szerokie były. Nie wiem jak Mia bo ona też chudziutka chyba nie? Ale córa siostry to był typowy szkieletor. Teraz ma ponad 3,5 roku, a waży niecałe 14 kilo tylko [emoji14]

Ola, a nie boisz się że to jeszcze za wcześnie na bmk??

Póki co jestem w stanie wcisnąć w Laurę ok 500-600 ml mleka, banana(albo inny owoc), i ok 150-200g obiadu. Wcześniej piła do tego ok 800ml, ale mniej obiadu jadła. Kaszki nie tknie, chyba że makaron czy ryż z owocami itp. W trakcie choroby waga jej poleciała...zobaczymy w niedziele co moja waga pokaże. Może faktycznie jej to wystarcza teraz...

Ahh a w Primarku napewno będzie mnóstwo kurteczek i płaszczyków :)
Może coś odgapie i uszyje :D bo juz mam pokazna kolekcje :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
A sie pochwale, a co... najbardziej kocham te bootki niechodki :)

uploadfromtaptalk1475834557732.jpg


Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1475834557732.jpg
    uploadfromtaptalk1475834557732.jpg
    59,7 KB · Wyświetleń: 237
Karola [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] a szyjesz w wiekszych ilosciach? [emoji1] jak tak to ja skladam zamowienie [emoji4]

No to w takim razie musze sie konieczie tam wybrac na zakupy hmm zobacze jak jakosciowo :)
Ja ostatnio bodziaki kupowalam w c&a jednak te sklepy maja najlepsza jakosc mala chodzi wyciera sie a dalej wygladaja jak nowe :)

Hmm no mialam male obawy ze moze wystapic ale ja tego jogurtu dawlam moze 5 6 lyzek raz na tydzien wiec bardzo male ilosci i to zazwyczaj wiecej bylo owoca niz jogurtu :)


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola hehe nie mam czasu na hurt niestety :D moze kiedyś...pomarzyć zawsze można [emoji14] na emeryturze, jak dożyje haha

No u nas też królują z C&A bo super są! Ale te z tesco też lubie bo dają radę tak samo :) z H&M zawsze miały jakiś dziwny krój przy nogach i chociaż były za długie to Laura nogi miała na styk i zaraz się ciasne robily...

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Karolask boskie te Twoje ciuszki, zazdroszczę fachu w rękach :)
Jak juz chyba z rok rozglądam się za maszyna i nic nie kupiłam. ..muszę w końcu podjąć decyzję i zakupić.
Co chodzi o jogurty to my kupujemy w hoferku greckie a i takie naturalne to z tej bio hoferowskiej. ...
...temat warty wątku na offopowej... i wogole inne produkty warte zakupu z tutejszych sklepików. ...
W Primarku nigdy tutaj o dziwo nie byłam. ...hmmm chyba daleko musiałabym jechać a z moim wiercipietą to ciężko w autobusie byłoby. ..
Gabi jak tam??? Rozpakowana ;)??

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anet siedzę sobie w domu:) i czekam[emoji14]jutro termin idę ma ctg rano do szpitala i zobaczymy :) Klara woli w brzuch siedzieć bo nawet skurczy nie mam za bardzo chyba że odkurzam : )
Karolaska super ubranka :)

Napisane na HTC Desire 626G dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry