reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Aniag78 my mamy sprawdzony zestaw: disnemar baby razem z katarkiem plus super sprawa. I nie trzeba bać się odkurzacza, my też obawialiśmy się, teraz jestem zła na siebie że tyle zwlekałam.
 
reklama
Hek dziewczyny. Nie bylo mnie od piatku bo my najpierw we Wroclawiu na chrzcie bylismy a teraz jestesmy u moich rodzicow na podkarpaciu.
Mala tez.dostala znowu Katar. Musze do apteki pozniej podjechac...
Ech ten katar.

A łucja miala 4mies i byl pierwszy ząbek.

Karolask ale Laura ma juz duze ząbki na gorze u nas jeszcze są malo widoczne . ale są :)
 
Anitaka no te druga to cały czas byla schowana pod dziaslem, nie raz wygladala jak by miala juz 2 zeby, wyszla i teraz juz prawie rowne sa dwie łopaty :D

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Ale sie dziewczyny rozpisalyscie.

Happy po 4 msc zeby calkiem mozliwe chociaz u nas wyszly jakos pod koniec 6 msc.

Aniag jak dziecko czesto choruje albo ma katar to polecam inhalacje z soli morskiej. Ja kupowalam nebulizator w pl kilka lat temu i sobie chwale jak dzieciaki byly chore i mialy katar to szybko przynosilo ulge ja tez sie nieraz tym ratowalam przy katarze ;)

U nas mala narazie jest zdrowa.
Tylko spac nie chce [emoji24]
Chodze nie przytomna w ciagu dnia jak jest nie wyspana to marudzi i najchetniej tylko na rekach. Chce powoli skonczyc kp bo moje dziecko budzi sie w nocy praktycznie co chwile i uspokaja sie przy piersi albo jak ja nosze sil mi ostatnio brakuje.

Karola Laura super ma te zebory :)
U nas na gorne jedynki narazie sie nie zapowiada.


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola no zeby super tylko szkoda, ze ich uzywac niechce i ma bunt na jakiekolwiek jedzenie :( mleka ledwo co wypije, warzyw nie, owocow nie, no nic niechce.

Ola może czas na chuste, albo nosidlo?? Rece odpoczna, a i jej bedzie wygodniej jak sie wtuli to moze w chuscie pospi...
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczyny, poratujcie z pomysłem na zupę. Nie mam kurczaka na rosół, ale mam pomrożony wywar z golonki (mięcho+warzywa). Co zrobić na tym wywarze? Zazwyczaj robię żurek, ale był kilka dni temu i odpada. Dopiero dziś małż zrobi zakupy, w domu mam tylko podstawowe warzywa w ogrodzie, czerwoną fasolę w puszce i coś tam pewnie jeszcze znajdę w spiżarni.
Mam taki ból głowy, że przy macerowaniu kurczaka, do marynaty zamiast łyżkę soli, wsypałam łyżkę pieprzu:-( :(
Erykowi przykszy się w domu i co chwilę mnie męczy, na szczęście Olinek przy katarze śpi sporo. A mnie chyba rozłoży na łopatki, ciągle mi zimno, katar mam, głowa mi pęka, a pogoda za oknem mnie dobija.
 
Aniag pojęcia nie mam. Może jakiś gulasz da się z tego zrobić [emoji14] u nas mąż się bawi w gotowanie. Ja bazuje przeważnie na piekarniku :D
Życzę zdrowia i oby Cię nie rozłożyło całkiem! Ale u mnie też się tak zaczynało. A teraz powoli dochodzimy do siebie i było by pięknie jakby ta chrypa Laurze przeszła i jakby zaczęła w końcu jeść. Normalnie jak się urodziła prawie 4 kilo to się bałam, że ją przekarmie czy coś, a teraz walcze o każdy łyk mleka. Taki niejadek się z niej zrobił. Nawet jej niechce ważyć jak co tydzień bo jak zobacze znowu, że nie przybrała, albo leci z wagi to chyba wyjdę z siebie. Kupiłam jej nawet te syfiaste kaszki owocowe, żeby cokolwiek z mlekiem zjadła i sobie mogę pomarzyć...ale całkiem niezłe w smaku. Tak matka dojada, bo dziecko pluje. Ja rozumiem, że jak jej nos przeszkadzał czy coś to niechciała jeść, ale już bez przesady. Oddycha normalnie, jak zgłodnieje to się upomni, zje odrobine i koniec :(

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Karola, przy chorobie nawet dorosły nie chce tyle jeść, a co mówić o dziecku;-) ;) A może gardło ją trochę boli? Eryk jak ma chore gardło, to zjada 2 łyżki rosołu i koniec. On też słabo je, niezależnie od tego, czy jest chory, czy zdrowy. Właściwie to wolę tak, niż miałby się objadać.

Siostra mi dziś mówiła, że u jej szwagra syn ma 6 miesięcy i musi mieć dietę :errr: Ma 73cm i waży 12kg! Jest tylko na piersi, a spasł się jakby jadł co dzień boczek. Robili mu wszystkie badania i niby ok. Lekarze przerażeni, każą dwa posiłki warzywami zastąpić, bo przy takiej wadze nie ma szans na prawidłowy rozwój ruchowy, chłopaczek jest tak tłusty, że szyi u niego już nie widać, ma bardzo duże problemy z przekulkowaniem się na bok, o siadaniu to może sobie marzyć tylko:hmm: Masakra.
 
reklama
Karola ja tez od niedawna mam problemy z mlekiem. Łucja zje tylko na polspiąco. Te kaszki tez jej kupilam owocowe ale ani malinowa ani zadna inna jej nie smakuje tylko z bobowity zje z serii porcja zboz. Prawie bez smaku...bez cukru ale zje . . . dzis obiadku jesc nie chciala. Ale troszke mleka wlasnie zjadla.
Tak jej w nosku furczy...teraz zasnela. Hmm katar to jednak cholerstwo.
 
Do góry