reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
Bubcia no super jej wychodzi :)
A no i unas nie ma w nocy karmienia, ale pobudki i tak są hehe...

Anitaka spokojnie Łucja dużo młodsza to ma jeszcze mnóstwo czasu...
A z tym jedzeniem to u nas np. nie dało się dawać wcześniej więcej. Nawet trzeba było zmiejszyć porcje bo mi ulewała jak za dużo zjadła. Teraz o dziwo się jej zmieściło [emoji14]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Kocham moją sąsiadkę. Jak się kiedyś z mężem rozwiodę, to się wezmę za nią:laugh2: Przywiozła Erika, kazała sobie założyć chustę i poszła z drącym się Olkiem na spacer, a nam w tym czasie kazała iść do pizzerii! Nie chciałam, nagadałam się, ale w końcu przystałam, bo nawet 10 minut bez tego małego laktacyjnego terrorysty by mi dziś dobrze zrobiło. Zjedliśmy sobie spokojnie pizzę (a biorąc pod uwagę, że dziś tylko suchą bułę zjadłam i popiłam kranówką, to pizza była jak pięciogwiazdkowe danie dla mnie), ba, nawet lody! Wróciłam, nakarmiłam terrorystę i śpi już 40 minut, a ja czuję, że mam mleczko.
Mówię Wam, anioł nie kobieta.

Ola, ja ogólnie mam bardzo dużo pokarmu, czasem muszę aż trochę ściągnąć, żeby mnie nie rozerwało. A od wczoraj tragedia była, susza. Wcześniej miałam kryzysy, ale nie aż takie mocne.
 
Ania a ile tygodni ma maly? Super sasiadka :-) ja na razie tylko dzieki mezowi daje rade. Cale szczescie pracuje selbstständig wiec moze mi pomoc.
U nas noce nadal slabe bo maly wciaz sie przekreca i wybudza. Ja juz z nim leze od 19 w lozku i tak do 6 (sniadanko) a i tak max 4 czasem 5h pospie sobie...

Ja juz teraz mysle jak to bedzie z jedzeniem u Jonathana. Chce zaczac po 6 mcu... Z tym ze powoli bede wtedy rezygnowac z kp bo od marca biore leki... Na razie Jonathan nie rusza ani smoczka ani butelki.


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Happy 4 godziny to moje marzenie, ostatnio nawet 3;)

Ja teraz chyba bede do Marcina jezdzila tam co on pracuje i po trzy dni bede u niego, bo powiedzial, ze tak sie nie da jak mala ciagle sie w nocy budzo, ostatnio jak byl w niedziele w domu to kilka razy on ja w nocy usypial, wiec moze bedzie troche lepiej jak bede so niego jezdzila, poza tym tam swieze powietrze bo to za graz wiec moze mala bedzie lepiej spala;)

Aniag zazdroszcze sasiadki serio;)

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Happy, Oliver w poniedziałek skończył 9 tygodni. Mam nadzieję, że już będzie po kryzysie, bo na prawdę tragedia była. Wcześniej miałam dwa, ale takie lekkie, troszkę pomarudził mały i spokój znów mleczko było. Ale herbatkę będę chyba dalej pić, dopóki mi cieknąć nie zacznie jak z kranu:laugh2:
 
Po drzemce, dziecię sobie ćwiczy :laugh2:
04c41e381263e86emed.jpg
[/URL][/IMG]
04c41e381263e86egen.jpg
 
aniag jaki on fajny jest :-) a jak reaguje ogonie Erik na brata? Sasiadka super oby tak dalej,kobieta wie co mlodej mamie potrzeba :-)
happy mlody ma jeszcze czas na butle wiec spoko a smoczek to moze ci nigdy nie zlapie.Victor mial niecale 2 tyg jak zalapal a Raphi dopiero przy zabkowaniu,sa tez takie co nie chca ale trzeba wtedy uwazac co by z palcow smoka nie zrobily bo trudniej odzwyczaic pozniej
bubcia czas chyba blokady na szafki kupic hihi i nie tylko szafki....pol kuchni mialam zablokowanej a nawet szafka z pod tv zniknela bo na nia wlazil...Victor nie mial takich pomyslow a ten szogun wszedzie i wszystko

Swoja droga bede pewnie niebawem do Wiednia jechac po paszport i bede miala chwile na jakas kawe jak by ktoras moderatora chciala poznac :-D
 
reklama
Do góry