reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
Ja juz po wizycie w szpitalu. Skurczy zero wszystko pozamykane mala wazy ok 2800. W srode wizyta z polska anestazjolog o dziwo polka sie znalazla i zas wizyta wiec czekamy dalej i mamy dosc czekania :/
 
No strajkuja dzidzie ;) ja tez mialam wizyte u polaka. Wszystko wytlumaczyl o znieczuleniach ;) . ;) u mnie tez nic nie wskazuje zeby mala chciala wyjsc
 
Jej dziewczyny, trzymam kciuki żeby coś ruszyło i było dobrze wszystko. Widzę, że macie tak samo dosyć jak ja pod koniec. W dniu terminu to już nawet nie było mi przykro, że mała nie wychodzi. Byłam kurcze lekko mówiąc wściekła.
Ja taką paczkę o której pisałyście tutaj z butelkami, pampersami itd. dostałam od położnej. Drugą podobną na kursie. Plecak sama odebrałam z MA z ciekawości co tam jest. Niestety nie użyty ani razu jak dotąd, a zawartość nie powala z nóg.
A co u nas? Prawie miesiąc za nami. Przeleciało szybciutko. Nie to co 9ty msc ciąży :D Walczymy z kolkami, o ile to są kolki, masażami brzucha, poduszką itd. Średnio pomaga, ale mała chociaż trochę mniej cierpi. Rośnie ładnie. Co mnie zdziwiło najbardziej w noworodku? Strzelające kupki :frown: Gdzie maleńka to mieści, to ja nie wiem!! :oo2:
 
karolask87 a słyszałaś o kropelkach Sab Simplex na kolki? Dużo mam z Polski ściąga to z Niemiec, tutaj też są dostępne i ponoć bardzo skuteczne.. sama się jeszcze o tym nie przekonałam, ale kilka moich znajomych tak
 
Hej mkarolka0 :) nom słyszałam o nim i zastanawiałam się czy nie kupić, ja mam czopki i espumisan w apteczce. On chyba podobnie działa, jak te wszystkie na bazie simetikonu czy jakoś tak, ale ten Sab jest chyba łagodniejszy. Na razie nie chce jej jeszcze faszerować niczym. Jak zacznie żywnie płakać, to pewnie nie będzie innego wyjścia. Najbardziej chyba pomaga leżenie brzuszkiem na maminym brzuchu :)
 
U mnie byla wczoraj wizyta w szpitalu termin z om na wczoraj lekarka mowi wszystko pozamykane nic sie nie dzieje.. aa o 15 wody odeszly ale skurczy brak no to spowrotem do szpitala tam dalej bez skurczyva rozwarcoe na 2cm i na oddzual do dzisiaj nie dostalam ani jednego skurcza masaz szyjki jedynie strsszny bol :/ i tak do 4cm od wczoraj do dzisiaj. Decyzja rano zapadla ze podlaczamy kroplowke z oxy bo wod brak. Bole nie do opisania katorga straszna ale po 2h mala byla juz z nami.
Urodzila sie dzis o 12:12 malenka bo 48cm i 2500kg. Normalnie padam a mala tez nie za bardzo chce spac a pokarmu narazie brak. No i warunki super bo sala 2 osobowa personel tez super jakos sie dogadujemy byle by do wtorku i do domu.
 
reklama
Do góry