reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Marynka starszy sie urodzil w 38tyg teraz tez by tak moglo byc bo wywolywania sie strasznie boje i mam nadzieje ze tego unikne.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie bo chce kupic buty na slub. Jakies jasne biale albo jasno rozowe. Takie pudrowe. Czy znacie jakies sklepy we wiedniu z.obuwiem
.nie chodzi tu o deichmann ccc czy humanic ;)
 
Dziewczyny mam pytanie z serii takich formalnych...
Czy żona, która była ubezpieczona przy mężu, po jakimś czasie znalazła normalną pracę musi to zgłaszać w WGKK, że już nie potrzebuje ubezpieczenia czy oni zajmują się tym automatycznie?
 
Anitaka oprucz tego ze jak chodze to boli podbrzusze i nieregularnych wieczornych skurczow to nic. Jutro rano wizyta w szpitalu zobaczymy co powiedza. Aa u cb jak tam?
 
Dam znac co i jak. Jej nawet nie wiesz jak ja bym juz bardzo chciala bo przez ostatni tydzien naprawde meki przechodze :/ ani spac ani jesc no ogolnie tragedia. Jedynu plus jest taki ze zamiast tyc to chudne po porodzie nie bedzie co zrzucac ;) wogole to sie zastanawiam gdzie ta mala sie miesci :p
 
reklama
Do góry