reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

No ja właśnie taki w Polsce zamówiłam na allegro, kurcze przebitki cenowe są naprawdę niezłe w tej Austrii, ja płaciłam za taki przewijak 30 kilka złotych...no ale tak jak piszesz nie o wszystkim się pomyśli przecież, też tutaj kilka rzeczy zamawiałam i szukałam
 
reklama
@happy a masz dostep online do swojego konta, tam mozesz wpisac w babyclub tez termin porodu i jeszcze przed rozwiazaniem przychodzi dla Ciebie pierwsza paczka... kombinuj :yes:
 
Anitaka tak sa przewijaki usztywniane ja widzialam w xxxl lutz ale trzeba dac 60euro :/ ja w pl z allegro zanowilam za 30zl a jest sliczny i czasem jest wysylka za granice to cie to wyjdzie max 15euro zamiast 60.
 
ola13650 zamawialas juz cos z allegro do Austrii? Ja na razie nie chociaz siostra pracuje w tej firmie.. ale wiem tez od niej ze niedlugo za przesylke bedzie sie bardzo malo placilo, duzo wiecej rzeczy bedzie mozna zamowic i bedzie mozna placic karta (ja nie mam w Pl konta)
 
reklama
Ja mam w pl konto wiec place i wysylaja do austrii bez problemu tylko trzeba wszystko ustalic telefonicznie wczesniej.
 
Do góry